Hľadám inšpirácie na tortu pre manžela k 40

cka
26. sep 2018

Ahojte,
poradite mi tortu pre muzika na 40tku, akosi nemam napad. Uz hladam, surfujem a nic. Je programator, takze konickom mu je jeho praca a rodina. No tazka dilema.

stankadu
26. sep 2018

a budeš ju robiť ty, alebo ju dáš niekomu spraviť? Jednoduchšia torta obdlžnik a zdobenie klávesnica od PC, srdce a na nom postavička tvojho muža ako sedí pri PC. Alebo zložitejšia torta je notebook. Príp. to zober viac všeobecne, červené srdce a bielymi ružami alebo jedlú fotku vás všetkých ako rodiny. Ešte by sa dalo, že sa urobi torta prsia alebo zadok. (kamoška ked dávala svojmu mužovi tortu prsia, tak to okomentovala, že je to jej autoportrét :D )

stankadu
26. sep 2018
tyrkysova_kobyla
27. sep 2018

@cka kedze pre informatika 40 nie su okruhliny tak nic velkolepe 😂

cka
autor
27. sep 2018

@stankadu neee, ja nie, jedna znama bude robit, ale treba mi navrh. Len akosi nic neviem najst 😀

danula.ch
27. sep 2018

@cka bežná torta s čokoládovou polevou. Chlapi si podľa mňa nepotrpia na tematické zdobené torty. Aspoň ten môj určite nie, preňho je dôležitejšia chuť. Pár krát som mu robila s potahovkou, inak raz s logom obľúbeného futbalového klubu, a nakoniec mal väčšiu radosť z tej orechovej s maslovou plnkou od mojej mamy 😀

cka
autor
27. sep 2018
cka
autor
27. sep 2018

Jaaaj, neodoslalo mi moju spravu....
Tiez mam pocit, ze si na zdobenie nepotrpi. Vcera som uz bola zufala a hladala som po celom internete.

radka279
27. sep 2018

@cka Ja som dala taký ten jedlý obrázok na tortu, kde boli krásne slečny decentne odfotené ako futbalová jedenástka... urobila ohromnú radosť 🙂

radka279
27. sep 2018

A to nie som nejaká extra kuchárka, len som mala domáce čerstvé jahody, tak som ich skombinovala s mascarpone krémom a nemusela som ani zdobiť 😉

radka279
27. sep 2018

@cka https://www.jedleobrazky.sk/jedleobrazky/eshop/...

nešiel mi skopíravať obrázok, tak aspoň takto na inšpiráciu

janulka2811
27. sep 2018

Daj mu urobit dekolt prsia zenske vnutri pri bradavkach nech je liker v stamprlikoch pekny korzet atd ... moj je tiez programator,no to by som mu nedala robit ... toto je krajsie.

danula.ch
27. sep 2018

@cka ved uvidíš, možno si zbytočne robíš ťažkú hlavu

danula.ch
27. sep 2018

@cka alebo si daj googlit mens birthday cake a máš tam inšpirácií. .......

sashenocka007
27. sep 2018

@cka teraz su v mode jednoduche torty, nahe s cerstvym ovocim bez zbytocneho marcipanu, potahoviek, a maslovych kremov malo kto to ma rad je to simply a ozaj pekne to vyzera. na vrch sa daju dat hoci sladkosti ovocie ktore ma rad.

dianaana
27. sep 2018
cka
autor
27. sep 2018

Dakujeeem baby, ste zlate

fefe123
27. sep 2018

@dianaana myslím, že pre chlapa najlepšia voľba... 1***

missdiva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
missdiva
27. sep 2018

@cka napr takuto: https://www.deviantart.com/mysweetstop/art/Cybe...
a k nej taketo cupcakes: https://mrhvavpros.xyz/birthday-cake-for-comput...
Alebo tie 3D notebookove 🎂 su super ako uz niekto spomenul ak taku este nemal.