Je kokosový cukor vhodný pre deti?

ty_moj_kvet
7. okt 2020

Ahojte mamicky, chcela by som sa spytat. Vyrabam malej detsku vyzivu a v obchode mi padol do oka kokosovy cukor, lenze teraz nikde neviem najst odkedy a ci vobec je vhodny pre male deti. Pouzivate ho?

liz_lemon
7. okt 2020

ja ho pouzivam, stale je to len cukor, obsahuje aj nejake prospesne latky, ale nie zase tolko, aby sa o nom dalo povedat, ze je zdravy
neviem, ake stare je tvoje dieta, ale uplne malym detom (tak do 2-3 rokov) by som cukor vobec nedavala

ty_moj_kvet
autor
7. okt 2020

@liz_lemon tak mala je uplne malinka (2,5m) ale snazim sa jej vyrabat vyzivku a pripeavu na jedlo ked zacne jest. Preto sa pytam ze ci jej ho do vyzivy dat alebo nie. No nevadi, zjeme my 😂

hederamonstera
7. okt 2020

@ty_moj_kvet urcite nie, je to cukor ako cukor 🙂

liz_lemon
7. okt 2020

@ty_moj_kvet tak to urcite nie, detom cukor netreba davat, a uz vobec nie takym malinkym, samotne ovocie obsahuje cukor, netreba im pridavat dalsi

krisbar
7. okt 2020

Do vyzivy cukor vobec nemusi ist (staci uvarit, pomixovat) a cim neskor ho zacnes davatz tym ti bude jest vsetko.

adula12
7. okt 2020

@ty_moj_kvet do vyzivy sa cukor nedava. da sa aj prirodne osladit, napriklad do jablkovej vyzivy dat kusok bananu ci marhule.

adula12
7. okt 2020

a hlavne treba zacat zeleninovou vyzivou.

haaadanka
7. okt 2020

nechces radsej skusit steviu?

janna88borin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dievcacitajucelist
7. okt 2020

@ty_moj_kvet ja som robila výživu a dala som banány 👌 😊