Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Jedálniček ročného dieťaťa

vladka82
5. apr 2015

ahojte maly bude mat v maji rok a chcela by som prejst na kravske mlieko.Ako casto davat rocnemu mlieko?A ako vypada vas jedalnicek.Dakujem

ewisam
5. apr 2015

Ahoj, no my jeme uz pomaly vsetko s preferenciou zeleniny, solim minimum. Mlieko zatial nedavam, ale uz planujem zacat, takze zacnem asi najskor s krupicovou kasou, par lyziciek a postupne viac 🙂 Kozie mlieko uz som skusala a bez problemov, takze skuste aj to je riesenie...ja este dojcim 🙂

lucy125
5. apr 2015

@vladka82 Ahoj ja som z kravskym začala od 15.mes. najskor som mu dala vypit asi 1dcl či bude chutit a ked chutilo a všetko bolo ok,tak ho pil tak často ako si pytal,ale aj sunar sme ešte pili,kravske na noc a sunar na rano,od 2,5r pije mlieko iba 1x denne na noc a to kravske ako kakao.Mlieko by som ročnemu davala podla jeho chuti,ako často mu chuti,niektore deti piju 3x denne niektore iba 1x denne a naš od roka jedol to čo mi,iba menej solene a nekorenene.

ivet1371
5. apr 2015

Môj kojeny pil trvanlivé od 8 mesiaca na striedačku.nemal problém a papat može všetko čo vy len nekorenit a menej solit.a údené nie

s_mt
7. apr 2015

Trvanlive mlieko sa detom vobec neodporuca pit,len cerstve,hlavne plnotucne.. Ja mam rocnu dceru,este kojim,rano a vecer,ale uz chcem prejst na sunar a ten budeme pit asi uz len rano.. Potom dam nejaky rozok,alebo piskot,desiata ovocie,obed prikrm,olovrant jogurt,vecer kasa,zacnem uz aj krupicovu z cerstveho mlieka.. Tak takyto mame jedalnik my ;) A nemoze este tavene syry do 2 rokov,lucinu ano,ta je na baze tvarohu,dalej nesmie huby,plesnive syry a udeniny...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli