Jedlo pre 3-ročné dieťa na kúpalisko

lizwer
4. aug 2022

Ahojte, s malým synom (3roky bude mať o mesiac) sa chystám na kúpalisko. Neboli sme ešte na kúpalisku s ním odkedy sa narodil. Poraďte mi prosím, čo zobrať na jedenie pre neho na celý deň, aby to v tomto teple aj vydržalo. Čo zvyknete zobrať na celý deň jedlo pre vaše deti k vode na celý deň? Ďakujem za radu 🙏

0silvia0
4. aug 2022

@lizwer nikdy som nechodila s detmi na cely den na kupalisko, to by sme tam tolko nevydrzali. Ale urcite ovocie, susienky, zeleninu, babovku. Ostatne kupis v bufete. Deti aj tak laka jest to, co vidia u ostatnych deti.

lizwer
autor
4. aug 2022

@0silvia0 No ono môj malý je vodný živel, strašne miluje vodu, doma aj cez deň mi ide do kúpeľne púšťa ostošesť vodu v umývadle, máča sa tam, kúpal by sa aj trikrát denne a môj muž zahlásil, že treba ho zobrať už na kúpalisko, lebo nemá na ten nedoplatok kvôli jeho máchaniu sa 😃

endzi83
4. aug 2022

@lizwer ovocie, vodu, domáce sušienky, palacinky, chrumky z bufetu nekupujeme nič.

sense
4. aug 2022

Záleží co ma rad, ovocie, zeleninu, toast so syrom, Knäckebrot, cestovinový Salat. A hlavne veľa vody na pitie a opaľovací krem

elizabet173
4. aug 2022

@lizwer v bufete by som nekupovala nič, väčšinou je to vysmážané, hranolky k tomu, langoše, wafle a pod. Zobrala by som sušienky, alebo piškóty, banán, aj iné ovocie do krabičky, ak by si mala nejaký domáci koláč, alebo aj spomenuté palacinky.

lienka9
4. aug 2022

@lizwer my sme neboki velakrat,ale vzdy potom uz cely den.a brali sme ovocie,keksiky,nejaky suchy kolacik,zeleninku surovu nakrajanu.do termosky pre mensie som spravila obed aby vydrzal..ale 3r sa uz vpohode prestravuje z bufetu...ak nechcete kupovat,vezmite chladiacu tasku a tam mozno oblozeny chlebik alebo kludne aj reznik.v chladiacom by mohlo vydrzat.

petamich
4. aug 2022

ono zasa clovek tam ide na 9-10:00, obeduje o 12-13 tie dve tri hodiny ti v pohode vydrzia aj nejake chlebiky, rozky, toasty, pripadne daj so chladiacej tasky takej tej malej (sunka, syr, k tomu nakrajana zelenina ...) a zvysok dna presne kolacik, ovocie nakrajane, keksik, ...uz co ti dieta je z takychto nekazivych veci a pripadne aj z toho bufetu, trojrocny uz si asi v pohode moze dat napr. hot dog alebo wafle 🤷‍♀️ je to jeden den, vylet

oliviakatka
4. aug 2022

Nosíme melón, broskyne, banánové lievance alebo palacinky, zeleninové placky

elizabet173
4. aug 2022

@petamich chladiaca taška ma nenapadla, ešte že sme ju mali v pondelok na kúpalisku 😎 tiež nemám rada jedlá z ponuky, ktorú má väčšina kúpalísk

petamich
4. aug 2022

@elizabet173 my sme aj dnes mali so sebou taku tu mensiu na "6 piv" a fakt to vydrzi az som vzdy prekvapena 🙂 moj muz si aj tak musi dat langos 🙈 tento rok potajomky, lebo maly zatial take nepotrebuje a kedze ja uz sa viac nemozem vyhovarat, ze som po porode 😂 tak sa presne takym jedlam ako maju v ponuke vyhybam, tak ja pekne dnes v chladiacej taske mozzarella, zelenina 🥴 a veci pre maleho tiez

lizwer
autor
4. aug 2022

@lienka9 Ja idem na celý deň s ním aj preto, nakoľko on spinká tak cca 2,5 -3 hodiny. Tak nech má niečo aj kúpaliska. Musím brať aj kočík, tam on veľmi rád spinká, keď sme vonku.

kiki68
4. aug 2022

Ja 2rocakovi balim taku tu detsku krabicku. Susienky ( slane, sladke) , jablko, melon, slivka ( cokolvek) , mrkva, take co vydrzi. Vela ludi ma chladiace tasky. Tiez toast vydrzi. Ale take ze schnitzel radsej tam kupim ked uz. Hoci my na cely den nejdeme

ankare
4. aug 2022

@lizwer kúpiš mu dačo v bufete, bude sa mu to aj rátať.

iwesska
4. aug 2022

Treba si zabezpecit termotasku,do nej 2-3 chladiace naplne a vydrzi to chladne aj 6 hodin. Chodime s plnou taskou jedla,pretoze moje deti su po kazdom okupani hladne 😆 Bufety nenavstevujeme,nefandime bufetovym vysmazanym jedlam,deti nic z toho nepytaju,skor ich zaujima,co sme priniesli😁Nosime toasty, placky, cestovinovy salat, plnene wrapy, palacinky, domaci kolac, pizzu, ovocie, ovocne kapsicky, ovocne lisovane tycinky, zeleninu nakrajanu, oblozene rozky, tycinky...samozrejme nie vsetko naraz😁

lienka9
4. aug 2022

@lizwer ano my sme boli rovnako.isto vam bude super.hlavne vela vody ,klobuk a opalovak 🙂

elizabet173
5. aug 2022

@ankare to fakt, trojročnému hranolky robené na prepálenom oleji 🙉

zuzubb007
5. aug 2022

@elizabet173 no a co neumrie z jednych hranoliek, tiez by som kupila aj hot dog alebo langos vsak je to velke dieta

olafienko
5. aug 2022

@lizwer toasty,palacinky,varena kukurica, nakrajane ovocie

elizabet173
5. aug 2022

@zuzubb007 umrieť neumrie určite, na druhej strane mu to jedlo ani nič nedá, keď by si kúpila ty, ok, ja nie a to ani sebe. Ja sa mám rada

zuzubb007
5. aug 2022

@elizabet173 ja som nazoru, ze dieta ma mat detstvo zo vsetkym co k tomu patri, ako mi za mladi