• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nájsť inšpiráciu na torty k 1. narodeninkám?

23. februára 2013 
ahoojte, pomozte nam prosim pri hladani krasnych a zaujimavych obrazkov, aby sme mali inspiraciu na torty pre nase bambulky k oslave 1. narodenin. Dakujeeemee, MJS
7. aug 2007 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj a aj namety na pozvanky pre kamosou by neboli zle...
7. aug 2007 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emjee torty su nadherne a nejake basnicky ako pozvanky na oslavu by ssi nenasla,prosim? :wink: este ze ta mame dakujeme...
8. aug 2007 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
september skus si dat cez google torty a urcite tam daco najdes :wink:
8. aug 2007 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
september - cukraren.ludvik :wink: nehovorim,ze vsetky su tam pekne,ale da sa vybrat..
8. aug 2007 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monikinetorty
8. aug 2007 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a niekde na mimibazare predavaju hotove jedle obrazky na torty. Su krasne :dizzy_face:
8. aug 2007 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: tusim z cukrarne ludvik aj z monikinych toriet som zostavila ten album :grinning:
8. aug 2007 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo, ja teda obrazky torticiek nemam, ale ak by sa vam nechcelo vymyslat doma,tak v Novej Dedinke tu pri Ba, pecu genialne torty, mali sme na Matkovych narodkach odtial a bola super a aj lacna :wink:
8. aug 2007 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu su tie jedle obrazky na tortu. Upeciete korpus, uvarite krem a ozdobite :

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=25465
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2007 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
privat.katherine
8. aug 2007 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessa a kde tam?bo kamoksa mi tam sice byva,ale nehovorila mi ze tam pecu :angry: :grinning:
8. aug 2007 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby monika byva tu nedaleko aj v tom podnika a ma v majcihcove otvorene vlastnu vyrobnu a ma perfektne torty ja som dala teraz malej urobit nadhernu tortu k 1 narodkam ale tie ma az 23.augusta takze foto bude az potom,.... :unamused: skuste pozret aj na gaarona maju nadherne detske torticky,.... :wink: oni su v galante ja som mala od nich k mojim 18nastim narodkam pred 3rokmi :wink:
8. aug 2007 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeeej, dakujeem, mrknem si to. Mooc ste mi pomohli, lebo pri tych mojich dvoch certiciach som rada, ze stiham, co stiham:slight_smile:)):frowning2:((. Drzte sa. Papapa
8. aug 2007 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chocoloco
11. aug 2007 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mna to teraz caka a vobec si neviem vybrat :angry:
17. jan 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete nahodou nieco v v BA surne dakujeme
17. jan 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lindda - v petrzlaskom Carrefoure si mozes aj fotku doniest (hocijaku) a vytlacia Ti ju na taku jedlu oplatku :wink:...mozes si tam dat aj svojho drobceka a potom sa moze spapat :zipper_mouth: :grinning: ...ale tie "oplatky" su bez chuti...taky jedly "papier"...ale fakt to vyzera pekne :slight_smile:...a robia pekne torty :wink:...ja som odtial mala svadobnu...naaadhernu :wink:
17. jan 2008 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julova,my sme si to dali spravit v dubravke..budeme mat na jednej torte fotku malej a na druhej snehulienku a sedem trpaslikov... :grinning:
asi ped 4 rokmi nam mama robila ortu,na ktoru dala spravit tiez daco take ako su tie oblatky..ale bolo to z cukru..tiez na tom boli nase fotky..malo to chut a dalo sa to dat z torty prec,takze to mame doteraz na pamiatku..davala to robit vakusku..ale myslim,ze sa to da spravit aj v tej dubravke..no neviem ci je to presne to iste
17. jan 2008 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, my sme si dali na svadbu piect zakusky tuto cukrarenszmek ponukaju aj rozlicne torty, pozrite na stranku. chutovo boli perfektne
17. jan 2008 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby dakujeeeeem vam za rady :slight_smile:
17. jan 2008 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tack
17. jan 2008 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
artmama -torty na inšpiráciu-mňa uchvátili podaktoré sú fakt krásne,tak som potom malej robila tortu sama a myslím,že na prvotinku sa vydarila :dizzy_face:
17. jan 2008 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jakubec
18. jan 2008 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali lienku a ku dvom nema
18. jan 2008 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malemu chem dat do toricky maly ohnostroj - nebojte sa, mozno 30sekund prska :grinning: len neviem, ako to zvladne maly. nemate skusenosti?
18. jan 2008 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nadhera kedy sa vam simonko narodil teda kolkateho? my sme 14,2 :slight_smile:
18. jan 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lindus :grinning: sme sa dllllho "nevideli". Velmi chutne su z cukrarne szmek a aj pekne, da sa s nimi dohodnut ako a co by si si predstavovala...
18. jan 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lindi, kuk do posty :wink:
18. jan 2008 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
linda, my sme 13.2 :grinning:

chcela by som chrustovi dat urobit taku tortu, aby z nej mohol aj ochutnat. jedine co mi napada, je ovocna alebo tvarohova. pripadne poradte, my sladke zatial velmi nepapame a preto nechcem ziadne kremiky v torte. osobne mi taketo zakusky vobec nechutia.
18. jan 2008 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok