Kde nájsť inšpiráciu na torty k 1. narodeninkám?

september
7. aug 2007

ahoojte, pomozte nam prosim pri hladani krasnych a zaujimavych obrazkov, aby sme mali inspiraciu na torty pre nase bambulky k oslave 1. narodenin. Dakujeeemee, MJS

mirka414
7. aug 2007

ahoj a aj namety na pozvanky pre kamosou by neboli zle...

mirka414
8. aug 2007

emjee torty su nadherne a nejake basnicky ako pozvanky na oslavu by ssi nenasla,prosim? 😉 este ze ta mame dakujeme...

eros
8. aug 2007

september skus si dat cez google torty a urcite tam daco najdes 😉

katmi
8. aug 2007

september - cukraren.ludvik 😉 nehovorim,ze vsetky su tam pekne,ale da sa vybrat..

geegee
8. aug 2007

monikinetorty

geegee
8. aug 2007

a niekde na mimibazare predavaju hotove jedle obrazky na torty. Su krasne 😵

emjee
8. aug 2007

😀 tusim z cukrarne ludvik aj z monikinych toriet som zostavila ten album 😀

tessa
8. aug 2007

noo, ja teda obrazky torticiek nemam, ale ak by sa vam nechcelo vymyslat doma,tak v Novej Dedinke tu pri Ba, pecu genialne torty, mali sme na Matkovych narodkach odtial a bola super a aj lacna 😉

ukana
8. aug 2007

tu su tie jedle obrazky na tortu. Upeciete korpus, uvarite krem a ozdobite :

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=25465
😝 😝

oscarka
8. aug 2007

privat.katherine

eros
8. aug 2007

tessa a kde tam?bo kamoksa mi tam sice byva,ale nehovorila mi ze tam pecu 😠 😀

mitinka
8. aug 2007

caute baby monika byva tu nedaleko aj v tom podnika a ma v majcihcove otvorene vlastnu vyrobnu a ma perfektne torty ja som dala teraz malej urobit nadhernu tortu k 1 narodkam ale tie ma az 23.augusta takze foto bude az potom,.... 😒 skuste pozret aj na gaarona maju nadherne detske torticky,.... 😉 oni su v galante ja som mala od nich k mojim 18nastim narodkam pred 3rokmi 😉

september
autor
8. aug 2007

jeeej, dakujeem, mrknem si to. Mooc ste mi pomohli, lebo pri tych mojich dvoch certiciach som rada, ze stiham, co stiham🙂))☹((. Drzte sa. Papapa

zuzu13
11. aug 2007

chocoloco

lindda
17. jan 2008

aj mna to teraz caka a vobec si neviem vybrat 😠

lindda
17. jan 2008

neviete nahodou nieco v v BA surne dakujeme

julova
17. jan 2008

Lindda - v petrzlaskom Carrefoure si mozes aj fotku doniest (hocijaku) a vytlacia Ti ju na taku jedlu oplatku 😉...mozes si tam dat aj svojho drobceka a potom sa moze spapat 🤐 😀 ...ale tie "oplatky" su bez chuti...taky jedly "papier"...ale fakt to vyzera pekne 🙂...a robia pekne torty 😉...ja som odtial mala svadobnu...naaadhernu 😉

katka432
17. jan 2008

julova,my sme si to dali spravit v dubravke..budeme mat na jednej torte fotku malej a na druhej snehulienku a sedem trpaslikov... 😀
asi ped 4 rokmi nam mama robila ortu,na ktoru dala spravit tiez daco take ako su tie oblatky..ale bolo to z cukru..tiez na tom boli nase fotky..malo to chut a dalo sa to dat z torty prec,takze to mame doteraz na pamiatku..davala to robit vakusku..ale myslim,ze sa to da spravit aj v tej dubravke..no neviem ci je to presne to iste

kacenqa
17. jan 2008

baby, my sme si dali na svadbu piect zakusky tuto cukrarenszmek ponukaju aj rozlicne torty, pozrite na stranku. chutovo boli perfektne

lindda
17. jan 2008

baby dakujeeeeem vam za rady 🙂

dominica
17. jan 2008

tack

livia76
17. jan 2008

artmama -torty na inšpiráciu-mňa uchvátili podaktoré sú fakt krásne,tak som potom malej robila tortu sama a myslím,že na prvotinku sa vydarila 😵

vesi
18. jan 2008

jakubec

julia225
18. jan 2008

my sme mali lienku a ku dvom nema

nadhera
18. jan 2008

malemu chem dat do toricky maly ohnostroj - nebojte sa, mozno 30sekund prska 😀 len neviem, ako to zvladne maly. nemate skusenosti?

lindda
18. jan 2008

nadhera kedy sa vam simonko narodil teda kolkateho? my sme 14,2 🙂

goja
18. jan 2008

ahoj lindus 😀 sme sa dllllho "nevideli". Velmi chutne su z cukrarne szmek a aj pekne, da sa s nimi dohodnut ako a co by si si predstavovala...

goja
18. jan 2008

lindi, kuk do posty 😉

nadhera
18. jan 2008

linda, my sme 13.2 😀

chcela by som chrustovi dat urobit taku tortu, aby z nej mohol aj ochutnat. jedine co mi napada, je ovocna alebo tvarohova. pripadne poradte, my sladke zatial velmi nepapame a preto nechcem ziadne kremiky v torte. osobne mi taketo zakusky vobec nechutia.