Kde nájsť inšpiráciu na torty k 1. narodeninkám?

september
7. aug 2007

ahoojte, pomozte nam prosim pri hladani krasnych a zaujimavych obrazkov, aby sme mali inspiraciu na torty pre nase bambulky k oslave 1. narodenin. Dakujeeemee, MJS

lindda
19. jan 2008

nadhera jeej to je sranda 🙂 su rovnako stary teda mlady 😀 😀
Ved to ze aj ja chcem taku co by mohol aj on ochutnat a my tiez nejeme sladke vobec iba jogurty a tak a uz je najvyssi cas ju objednat ☹
A ty uz si tehu jeej to je super ako sa citis ked mas doma jedneho drobca aj ja by som uz chcela 🙂

adkava
19. jan 2008

Caute babenky 🙂
Musim sa pochvalit mojou sikovnou maminkou, ona skvele pecie a na 1.narodeniny upiekla taketo krasne torticky 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lenkalienka4
19. jan 2008

torticky su krásne, a chválim všetky šikovné babičky, a maminky...

aj ja by som chcela nejaku taku tortičku,/podobne ako nadhera/, z ktorej by mohla malinka aj ochutnat, pripadne ju posadit na igelit, damj jej toru a nech sa bavka, ved su to jej narodeniny, no nie? 😵 😀 😵

junovka
19. jan 2008

adkava, teda, klobuk dole, pred takymi nadhernymi tortami 😉

nadhera
19. jan 2008

objednat tortu - ma este cas, vraj staci 2-3-4dni dopredu. kde ako. zatial som bola pozriet ponuku. a mam prima stranku, kde šmudlovi objednam vyzdobu. ohnostrojik do torty uz mam zabezpeceny, hosti tiez, darceky vybrate 😀

nadhera
19. jan 2008

linda, mam sa fajn, len niekedy mi je naozaj tazko. pri nasej malej duracelke to ani inac nejde.

lindda
19. jan 2008

nadhera tak uz sa tesis co 🙂
Ty nebyvas na SR ?? ze?

filipa
19. jan 2008

lindda,
tortu si mozes objednat aj v ihre, tam maju siroky vyber co sa tyka chuti aj foriem (ovocne, tvarohova, coko, macko, auticko, vlacik a pod.). ja som mala od nich uz 3 torty a kazda bola dobra. my sme mali skor problem pri 1.narodeninach dostat maleho k torte, lebo ho vobec nezaujimala, kedze on v tom veku vobec nevedel co je sladke, kolace a podobne. tak aby boli vobec nejake fotky, museli sme tortu uz na stole "dozdobit" kukuricnymi chrumkami - tymi velkymi co papa kazde dieta - a tak ho k nej prilakat 🙂

lindda
20. jan 2008

aha ano viem dik 🙂 🙂

dominica
21. jan 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

takéto a všelijaké iné tortičky robí môj manžel, poprípade aj iné podľa želania a aj s fotkami na jedlom papieri.

dominica
21. jan 2008

tack

petaba
19. feb 2008

baby aj tu maju pekne torticky

pekarenmacek

je to v BA

emjee
20. feb 2008

petaba - pekaren macek je v malackach, ale maju predajne aj v blave 😉

petaba
20. feb 2008

🙂

uhlikova09
20. feb 2008

emjee zase uradovala 😀

zuzitka
5. jún 2008

ake torty mali vase deticky? 😉

mimamijami
9. jún 2008

V tomto albume mam fotky, ktore som piekla aj pre svoje deticky... 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sakura77
9. jún 2008

no,ja som sa potrapila troska sama,tortu som piekla raz v zivote a teraz som si trufla na marcipanovu,no nie je to extra krasne,https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... hostom sa pacilo a chutila ozaj vyborne 🙂

zuz11
22. júl 2008

potrebujem surne kontakt na neaku dobru cukraren v BA 🤐 ludvik je plny na nedelu 🤐

droby
22. júl 2008

zuzi, pozri soupotr. sk robia super torty, je to potravinarske uciliste aj ceny maju dobre a naozaj chutne, my sme mali od nich na svadby zakusky aj tortu mozem odporucat, su v petrzalke

zuz11
22. júl 2008

hmmm asi nebude sa dat tak ze na nedelu cerstva a myslis ze nemaju prazdniny? 🤐
a nenasla som ye by robili marcipanove 🤐 🤐 🤐

droby
22. júl 2008

jam to ma nenaapdlo ze su prazdniny, to maju zatvorene.
ak chces fakt uzasnu tortu tak dvaja chlapici pri sakli robia ale uz to neni ba.
potom ma este danela na trnavke nepadla ti robia dobre torty - na nete nic moc nemaju ale robia krajsie a aj marcipanove,

whizzy
22. júl 2008

Soupotr. maju momentalne prazdniny, robia len cez skolsky rok. Robia aj marcipanove, aj s marcipanovou "fotkou".

droby
22. júl 2008

ale s xcerstvou tortou na nedelu bude asi problem vsade neviem o cukrarni co ma otvorene, ale da sa potom dat upiect sukromne, mamickam co pecu, trebars na mimibazari alebo jeejdna stranka s kontaktami na domace cukrarky co pecu na objednavku 😉 mozem poslat do IP

zuz11
23. júl 2008

praveze co som pozerala tak mavaju aj v nedelu a praveze u ludvika kde nam peci vzdy maju uz nedelu plnu 🤐 😀

elise
23. júl 2008

zuz u nás v piešťanoch by do nedela bola ale asi je to dosť ďaleko 😒

zuz11
23. júl 2008

hej aj tu uz v dvoch cukrarnach priamo cerstva v nedelu, len neviem ci aj taka dobra ako u ludvika 🤐

rainee
10. nov 2010

ahojte, tiez som pobehala par cukrarni v BA aby som zistila ponuky a ceny. nakoniec som dala robit detsku torticku v sou potravinarskom v petrzalke, uvidime ako to dopadne kedze je to podla naseho navrhu a take este nerobili 😕 . ale mali sme od nich svadobnu tortu a zakusky za par penazi, vyzeralo to fakt pekne a chutilo ohromne 😅 na porovnanie bola som aj v ludviku, tam mi tu istu tortu nacenili trojnasobne drahsie 😝 keby som ale neuspela v sou tak by som nechala spravit obycajnu tortu a ozdobila ju marcipanovymi postavickami, jednotkou a inymi doplnkami ktore tiez dostat kupit v cukrarnach, ved sa treba vynajst 😉
no a inspiracie na torty som hladala cez google, daju sa tam najst fakt pekne torticky, staci si dat vyhladat obrazky na children cakes.