Keksíky pre deti

bielamacka3
9. dec 2017

http://www.familyzone.sk/zdrave-domace-keksiky-... našla som tento recept, môže tie kekse jesť aj dvojročné dieťa? A ak dám miesto jablk sušené slivky, bude to ok? Skúsila by som ich

bielamacka3
autor
28. jan 2018

jedny som mu robila raz so špaldovou aj bielou múkou, http://www.familyzone.sk/zdrave-domace-keksiky-..., vtedy jedol len tak tak a keď som dala len bielu múlu babička, tak mu lepšie chutili

bielamacka3
autor
2. feb 2018

orečoi mu viac chutia tie kekse z lidla ako tie, čo upočiem ja? Mám sa ešte vobec namáhať?

bielamacka3
autor
2. feb 2018

oprava - upečiem

bielamacka3
autor
2. feb 2018

A čo ak mu stále budú chuťtiť tie sprosté liDLA, mám sa na pečenie vysrať?

bielamacka3
autor
6. feb 2018

A ktoré keksíky z obchodu sú zdravšie? Lebo malý ich má rád a tiež nechcem piecť 3x do týždna. Ale aj pohánkové chrumky mu chutia.

siska53
6. feb 2018

@bielamacka3 preco asi ti.cjce kupovane? Lebo je tam kopec sprostosti na oklamanie nasih chutovych poharikov,ako droga.. Maju zlozenie mnohe dlsie nez titulky po filme.
Bude ti jest to,co mu das. Ked take nebudes mat, nebue mat na vyber,zje,co je. Ty mu vytvaras stravovacie navyky.

bielamacka3
autor
18. mar 2018

ja som piekla večer do desiatej jablkový koláč, su tam domáce vajíčka a domáce jablká, táno ani neochutnal, ale zahlásil, že nie je dobrý, hlavne, že ečkove kekse z obchodu by zjedol aj na kilá a brumikov detto - v koláči určie nejake ečka sú, inak by muka a hera nevydržali, ale určite menej, dám ho ochutnať svokre, snád mi povie, čo je na tom koáči zlé

beky1813
18. mar 2018

@bielamacka3 je na nom zle to, ze si ho piekla ty, dieta to vie a robi ti naschval ako vzdy (to chces citat)

bielamacka3
autor
18. mar 2018

tak nabuduce upeč ty, stretneme sa a určite ho zje 🙂

beky1813
18. mar 2018

@bielamacka3 nepotrebujem krmit cudzie dieta, moji doma zjedia vsetko, co navarim a napeciem

bielamacka3
autor
18. mar 2018

jak ti závidím..inak čítala som o jednom trojročnom dieťati, že mama kvoli nemu vraj MUSELA varit štyri druhy jedla na obed a on aj tak nakoniec zjedol len rohlik, ako neviem, ale to už je fakt sila

ktulik24
18. mar 2018

Nerozumiem tejto debate. Ked nechcem, aby moje dieťa jedlo eckove kekse a brumikov, tak ich predsa nekupim. Chcete mi povedať, ze dvojročný zasran sa sam vyberie do obchodu, nakupi si kekse a doma ich proti voli svojej matky zje? A ta to oplace a zalozi diskusiu , kde oplakava jeho stravu a spolu so svokrou zjedia kolac z domacich vajec...no jaka story...

bielamacka3
autor
18. mar 2018

my tie kekse máme doma a ja ked ich skryjem a poviem, že ich nemáme, tak sa bolím, že začne vyvádzať ☹ a on naozaj sa vie zlostiť, hádže vecami, trieska dvermi - dnes kvoli tomu, že nechcel ranajkovať, tresol kuchynskou stoličkou, akože sorry, ale čo bude robiť v puberte? ked mu napríklad nejde zapnuť nejaká hračka, tak vie ju niekolko razy šľahnuť o zem, kričať aj niekolko miinut a utekať cez celý byt

beky1813
18. mar 2018

@ktulik24 to nepochopis, to je specialita autorky, vymysla take temy, ze clovek len neveriacky hlavou kruti a rady aj tak nevypocuje a pojde si podla svojho nauceneho scenara stale dokoliecka

ktulik24
18. mar 2018

@beky1813 jaaaj taaak 🙂

bielamacka3
autor
18. mar 2018

to je pravda, v poslednej dobe má také obžýe nejdeme domov, minulu hádzal hračkami vonku, lebo som s ním musela isť do obchodu (manžel bol na služobke a prebovala som kupiť chlieb), skrátka na všetko nie nie nie, na nočník ho už ani nedávam, lebo to takisto pár razy spravil scénu kvoli tomu, skrátka on ked niečo nechce, tak necche

adalea
18. mar 2018

@bielamacka3 ale TY SI RODIČ, TY musíš určiť hranice. Keď nechceš dať kekse, tak nedaj a môže sa aj poskladať. Keď nechce jesť tvoj koláč, tak nepeč a máš o robotu menej. Keď nebude mať sladkosť, neumre. Keď tresne stoličkou, upozorniť dôrazne, ešte raz, vyvodiť dôsledky (zakázať rozprávky na celý deň a podobne). Dôsledne dodržiavať a on sa naučí