Koľko pýtať za detskú poťahovanú tortu?

dusana2829
29. máj 2014

Robila som svoju prvú poťahovanú tortu na zakázku. Má priemer 24cm, orechový korpus a čokoládovú plnku šľahanú nad parou (maslová). Poťah a ozdoby smartvelvet. Vobec neviem koľko za to pýtať. Poradíte? Má cca 3,5kg.

monicm
29. máj 2014

bud si pýtajú za kilo cca 8-12 € (záleží od lokality),alebo si zrátajú suroviny a dajú krát 2.mne sa viac pozdáva ten druhý spôsob,je podľa mňa férovejší .v exceli sa dá spraviť ľahko tabuľka a ak mieniš piecť aj do budúcna,tak ti bude veľmi nápomocná

lulu369
29. máj 2014

Ahoj, väčšinou (aspoň u nás) si pýtajú za kilo (cena sa pohybuje od 9 - 11 euro/kg). Moja mamina tiež pečie torty, no len pre známych, zráta si materiál a podľa veľkosti torty si pýta za robotu. Vo väčšine prípadov sa jej stáva, že jej nechajú viac, lebo sa väčšine zdá že si pýta málo (pri dnešných cenách)...

maltinta100
29. máj 2014

Ja som teraz davala objednavat tortu a kilo stalo 10 €

darka2001
29. máj 2014

u nas v KE ide kilo okolo 11e

sarka9832
29. máj 2014

u nas tiez za kilo okolo 10 az 11 eur

ajka30
29. máj 2014

zvycajne 10 eur za kg, bez ohladu na narocnost

marek1960
29. máj 2014

ehm .... vek 18 .... "detskú"? 😅
no každopádne tieto marcipánky idú od 8 - 10 Eur za kilo ...

aduskatt
29. máj 2014

35 eur a nabuduce sa dopredu dohodni na cene torty, aby neboli objednavatelia prekvapeni, alebo aby si ty nebola sklamana, ked pride niekto s dvadast eurami v ruke s tym, ze neratali s vyssou sumou

lorela
29. máj 2014

Nooo, a niektoré "expertky" si za 2,5 kilovú nechajú zaplatiť eur vyše 50 😖 😠.
Síce si šikovnosť, fantáziu, námahu a kvalitu viem považovať a náležito oceniť, ale zderstvo je proste zderstvo...

cobhan
29. máj 2014

35 je podla mna dobra cena

sashabb
29. máj 2014

pekná reklama 😎

mawka
29. máj 2014

na zapade slovenska som uz kupila 3 kilovu za 20-25 eur a boli krasne. fakt je, ze tieto torty su uz tak obkukane a take na jedno kopyto, ze uz by som za taku 30-35 eur nedala, pretoze sa da taka torta v skutocnosti upiect za ovela menej doma a nie je to vobec narocne. umelecke torty by som hodnotila, samozrejme inac. ale uz je toho vela. cukrove, potahovane, fondanove, dokola to iste. umeliny. pride doba, ked to uz nikto nebude chciet.

stanislavao
29. máj 2014

moja maminka pecie tiez torty ama cenu 10-12 eur za kilo. cena zalezi od narocnosti vyzdoby a aj od plnky, ze aka je. ak je marcarpone v nej, tak je drahsia.

klincek
29. máj 2014

ja by som povazovala 30 € za primeranu cenu, ale to len odhadujem.
@mawka suhlasim, pokial ide o chut tychto modernych tort..to, co sa pieklo este pred par rokmi doma, bolo o niecom inom 🙂. ale sikovne ruky cukrarok ja ocenim vzdy, lebo sama nieco taketo stvorit neviem.

cmulinko
29. máj 2014

ja poviem len svoj objektivny nazor.konkretne tato torta sa mi nepaci,ale paci nepaci je otazka vkusu a ten mame kazdy iny.Ja by som za nu viac ako 20 eur nedala lebo mne hlavne ide o chut a dobra chutna torta nemusi byt draha.Uz som jedla viac krat mega nadhernu tortu co dizajnovo bola fakt suca na vystavu,ale chutovo to bolo otrasne.Dufam,ze sa doba kvalitnych torticiek vrati a namiesto dizajnovania sa budu cukrarky znova sustredovat skor na nezamenitelnu chut slovenskej torty bez zbytocnych nadrazenych dizajnovych doplnkov.Tiez mam pocit,ze je toho viac nez dost na trhu a preto uz niet komu konkurovat.

mircalla
29. máj 2014

My sme platili 35 euro za 4 kg, ale musim povedat, ze bola ovocna, a (bez urazky) aj krajsia. Chutovo bola vynikajuca, ziadna umelina ani tazka chut

sarinka2012
29. máj 2014

Ahoj,ja robim tortičky s pevnou cenou 1,20 eur za 100 gr ale robim zasadne mascarpone kremy s čerstvym alebo mrazenym ovocim - žiadne maslo ani konzervy,do vanilkovej davam vanilkovy struk,do čokoladovej minimalne 100 gr kvalitnej čokolady,žiadna varova alebo na pečenie,ale 70% s kakaom inak použivam poťahovu hmotu rovnaku ako ty,ale surovinami sa cena mojich nakladov samozrejme vytiahne a s tym rataju aj moji odberatelia 🙂 Neratam si pracu ani cas straveny nad jednotlivymi ozdobami,aj ked rozdiel je niekedy velky,pre priklad davam dve fotky (nie pre reklamu,nove objednavky neberiem,mam svoju klientelu) Prva fotka - Tutanchamon - tam som modelovanim a farbenim stravila cca 4 - 5 hodín naopak husičky na druhu tortu boli hotove za chvilku,bez naročneho modelovania či farbenia,obe maju rovnaku gramaž a teda aj rovnaku cenu.

monika15
29. máj 2014

Baby vsak skryta reklama heheheheheh 🙂))))))))))))))

ze vraj prvy krat ;);) kuk tu :

https://www.modrykonik.sk/blog/dusana2829/album...

Verim tomu ze nie si natolko nezodpovedna ze ti vopred nedali peniaze a teraz im zaspievas ze 30 Evri ;);)

kikusa8
29. máj 2014

myslela asi prvy krat na zakazku, nie ze piekla prvy krat...

betka22betka
30. máj 2014

reklama-nereklama, sú to užitočné rady a pekné torty.....

katy2
30. máj 2014

a to si upiekla tortu a teraz ti doma stoji, lebo nevies, kolko mas za nu pytat? 😉 To vies komu hovor... neverim, ze niekto si objedna tortu a dopredu nevie, kolko ho to bude stat 🙂

lencika
31. máj 2014

ako upiect a nevediet cenu to ma podrz to mas kolko casu ked si to mozes dovolit bez rozmyslu fakt divne

sasikas
31. máj 2014

cca 10 euro za kilo...aspon tak idu u nas.... 😉

budaiko
3. jún 2014

@dusana2829 Ahoj, tvoja tema moze byt vnimana ako skryta reklama. Dufam, ze si si tu uz odpovede na svoju otazku, tak temu mozem uzamknut. A do buducnosti si daj na toto pozor🙂