• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krevety. Ako ich pripravujete?

28. augusta 2013 
Ahojte!

Ako pripravujete krevety? Este som ich nikdy nerobila, ale planujem kupit, poradte nieco :slight_smile:
15. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj naj sú osolené a usmažené v cestíčku a podavajú sa s kreverovými lupienkami.Mňam
16. feb 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pripravujem omáčku na cestoviny doma hodím recept večer :wink:
16. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, cakam na recept :slight_smile:

Staci ich aj iba osolit ako masko? Fakt som ich este nikdy nerobila...
18. feb 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež robím omačku na cestoviny...klasicky cibulku na drobno orestovať,krevetky,koreniny podla chuti a pridavam aj zeleninu podla toho čo mame doma- paradajky,olivy,kukuricu....len ich dlho šmažím a dusím,zjem len makkučké...

potom takto isto robím studeny šalát,len necham všetku vodu z omačky odpariť,zamiešam cestoviny,možeš čínsku kapustu alebo hocičo pridať a ked to vychladne bud biely jogurt ale majonézu

radšej kupujeme takú morsku zmes,samotné krevety len ked iné nemaju..
28. feb 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orestujes na masle (najprv pustia vodu, pockas kym sa odpari) a pridas pretlaceny cesnak.... podava sa s pecivom. Fantasticke...
13. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my na to pecivo dame este syr-bambino s cesnakom a na to tie podusene chrumkave krevetky

len od toho dost vyrazne pachne byt...ale chut je fantasticka
13. mar 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krevety,,,aj vypražané ,,,alebo trochu udusené na masle do šalátu,,hami hami :slight_smile:
8. apr 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,tak ja robim omacku na cestoviny,krevety osmazit na cesnaku,pridat cukynu pokrajanu na kolecka,nakoniec snotanu a trosku rajcin alebo rajcinovej omacky.Je sa to s cestovinou maslickami.
8. apr 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. aug 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok