Krevety. Ako ich pripravujete?

bluemary
15. feb 2009

Ahojte!

Ako pripravujete krevety? Este som ich nikdy nerobila, ale planujem kupit, poradte nieco 🙂

clover22
16. feb 2009

Ahoj naj sú osolené a usmažené v cestíčku a podavajú sa s kreverovými lupienkami.Mňam

elise
16. feb 2009

ja pripravujem omáčku na cestoviny doma hodím recept večer 😉

bluemary
autor
18. feb 2009

dakujem, cakam na recept 🙂

Staci ich aj iba osolit ako masko? Fakt som ich este nikdy nerobila...

mikalove
28. feb 2009

ja tiež robím omačku na cestoviny...klasicky cibulku na drobno orestovať,krevetky,koreniny podla chuti a pridavam aj zeleninu podla toho čo mame doma- paradajky,olivy,kukuricu....len ich dlho šmažím a dusím,zjem len makkučké...

potom takto isto robím studeny šalát,len necham všetku vodu z omačky odpariť,zamiešam cestoviny,možeš čínsku kapustu alebo hocičo pridať a ked to vychladne bud biely jogurt ale majonézu

radšej kupujeme takú morsku zmes,samotné krevety len ked iné nemaju..

norik1
13. mar 2009

orestujes na masle (najprv pustia vodu, pockas kym sa odpari) a pridas pretlaceny cesnak.... podava sa s pecivom. Fantasticke...

brinzulka
13. mar 2009

a my na to pecivo dame este syr-bambino s cesnakom a na to tie podusene chrumkave krevetky

len od toho dost vyrazne pachne byt...ale chut je fantasticka

netmona
8. apr 2009

krevety,,,aj vypražané ,,,alebo trochu udusené na masle do šalátu,,hami hami 🙂

cristin
8. apr 2009

Ahoj,tak ja robim omacku na cestoviny,krevety osmazit na cesnaku,pridat cukynu pokrajanu na kolecka,nakoniec snotanu a trosku rajcin alebo rajcinovej omacky.Je sa to s cestovinou maslickami.

natasha3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobec89
28. aug 2013

táto natierka je super 🙂 a hlavne odskúšana http://najrecept.sk/2013/07/krevety-s-mini-hria...