Krupičná kaša z umelého mlieka? Odkedy dávať Granko?

davidko7
3. nov 2008

Ahojte baby,poradte mi,prosim...Maly ma 11 mesiacov a je na UM-Nutrilone.Chcem mu vyskušať dať na večeru krupičnu kašu,ale neviem či sa da urobiť aj s UM.Už fakt neviem čo na večeru...,stale tie kupovane kaše a nemam pocit,že ho to zasyti.
A ešte jedna otazka-odkedy ste davali granko?A da sa primiešať do UM?Ešte nechcem použivať kravske mlieko...

radka.m.
6. nov 2008

určitě by se mělo začínat s tím,co roste tady,jak napsali holky.třeba tropické ovoce může způsobit dost bouřlivou alergickou reakci.kubaka-já avokádo taky nemůžu ani cítit,nemá to žádnou specifickou chut.a u nás v rodině to taky nikdo nejí včetně dětí,ani je do toho nenutím,i když prý to má hodně vitamínů

sirinka
6. nov 2008

kubaka no avokado asi chuti malokomu, ja z neho robim natierku, popucim ho, pridam prelisovany cesnak, sol a cerstvu citronovu stavu...ja by som dokazala toto zjest na kila, ale poznam dost ludi, ktory to nezoberu ani nahodou do ust...asi to bude tym, ze to nie je nasa zeleninka a nie sme na to nastaveny...

daskak
6. nov 2008

Dakujem 🙂 /ja robievam z avokada prilohu ku lososovi, je to velmi chutne, pravda je ale ta, ze malokto to ma rad/

emjee
13. nov 2008

mamulik • Včera o 15:45
ahoj - chcem sa opýtať, či je dobré dávať 9 mesačnému dieťatku krupicu a ako ju pripraviť - z akého mlieka kedže mojho je už málo - a neviem či mozem použiť mlieko z obchodu alebo umele - ale to neviem ako potom variť. ............ďakujem..................

andy80 • 2d • Včera o 15:50
ahoj, tahle diskuze už je tady:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

prasiatko30 • Včera o 15:52
my sme nedavali a prezili sme - sice nasa generacia sme na krupici priam vyrastli a vela krat si s melancholiou na nu spomeniem ale nemyslim si ze by to bolo nieco super pre tak male dieta 😉

lenkazdenek • 1d • Včera o 20:42
já myslím že jednou za čas to neuškodí,pokaď to není každý den ,ale počkala bych radši do roka ,jinak třeba na krupičce Anička je přímo návod jak připravit pro kojence do roka

junovka • 2d • Včera o 20:54
ja som krupicu varila a sem-tam este varim z UM, alebo aj z vody sa da varit 😉

sirinka • 1d, 13tt • Včera o 21:13
ja tiez varievam krupicu vo vode a potom pridam UM. davala som od 11. mesiaca...inac sa moze od kedy aj lepok.

andy80
13. nov 2008

Já avokádo dávám. Když je hodně zralé, tak ho malé podusím a rozmixuju, jako přesnídávku. Může se po něm utlouct. Taky jsem se bála, ale pak mi jedna holčina z mé domovské diskuze poradila tohle, tak jsem to zkusila. Přeci jen toho ovoce je málo, tak jsem jí to chtěla nějak zpestřit. Dávám jí ho ale hoooodně málo. Měla ho zatím 2x za tu dobu co jí ovoce (něco přes měsíc)

misullka93
28. mar 2012

Ahojte chcela by som sa spytat od kedy moze dieta granko