Kto pečie torty v Bratislave?

zuzanka4
24. okt 2016

Ahojte maminky, hladam nejaku sikovnu maminku co by mojej malej upiekla torticku v tvare Masa a Medved nakolko ja to neviem :(
Nejake extra poziadavky nemam len aby to bolo nie moc financne narocne nakolko som slobodna mamicka
Dakujem za ponuky a prajem krasny den zienky

martina31122014
24. okt 2016

Ahoj, o cenach ti bohuzial neviem povedat nic, lebo nemam osobnu skusenost, ale cez znamych viem o tejto babe, ktora je velmi sikovna, a jej torty su nielen pekne, ale aj velmi chutne: https://www.facebook.com/Tortáreň-Maja-77712283...

sedem
24. okt 2016

Ak chceš ušetriť, upeč chutnú tortičku sama, kúp malé figúrky, postav na tortu a dcérka bude mať aj hračky 😉

zuzanka4
autor
25. okt 2016

dakujem baby za rady ale skor by som to nechala na nejaku ktora je viac zrucna ako ja 🙂 pretoze pecenie fakt nie je moja silna stranka :( tak ak niekto este pozna nejaku maminu co ju to bavi a pomohla by mi tak by som bola rada

miselka007
25. okt 2016

@zuzanka4 ahojky som z BA-Biskupice a peciem torticky ak by si chcela 😊

zuzanka4
autor
26. okt 2016

a ake precies? ja by som chcel nieco na temu masa a medved plus za taku mamickovsku cenu nakolko som slobodna mamina a vies peniazkov neni bohvie ako :/ napln mala ma rada taku nejaku pudingovu s ovocim kolko cca by vysla cena na 16,11

zuzanka4
autor
26. okt 2016
miselka007
26. okt 2016

@zuzanka4 noo veru postavicky nevien robit...mam aj album tu na MK a aj na FB a vsetko pez postaviciek 🙈 na tie talent veru nemam.... mam svoj cennik ale viem ze co ine pecu tak pytaju aj za postavicky sumu navyse...obzvlast pri Masi a Frozen..lebo je to dost narocne na modelovanie

zuzanka4
autor
26. okt 2016

tak nic dakujem vam velmi pekne keby som niekedy potrebovala nejaku inu tak sa vam ozvem

miselka007
26. okt 2016

@zuzanka4 prosim

noemikatka
1. júl 2019

@miselka007 správa