• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mäso zo pštrosa alebo z páva. Máte na ne recept?

13. februára 2009 
mate niekto recepty z takejto hydiny?pštrosie maso je uz dnes dostat a pavy začala chovat kamaratka :slight_smile: .no neviem co s tym robila keby som to dostala,alebo kupila a aj recepty na nete -nic moc.
19. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kedysi robila bazanty,veru uz ani neviem ako som to robila,ale co nezabudnem,skoro som si odrezala prst....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ono to ma take dost pevne kosti a klbiky,nie ako je clovek zvyknuty pri kurencoch... :sweat_smile:
ale myslim ze som to aj dusila,a niektore aj piekla.. :slight_smile:
19. jan 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem ze zo pstrosa sa robi gulas,aj steaky-no chcela by som origos niekoho kto to robil.len nie tetu Margit-ta labud urobila ako morku :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pstros je strasne tuhe tvrde mäso jedla som ho ako rizoto aj ako gulas ale tvrde bolo vzdy asi preto ze furt beha a ma vytrenovane svaly :grinning:
19. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik
20. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme pštrosie mäso napacovali na tri dni a opekali na grile v lete...
24. jan 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tot som chcela vediet ci sa da grilovat :grinning:
26. jan 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam aj my sme taky grilovači ako aj vy :grinning:
26. jan 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani nehovor,ja sa tak tesim na jar ked uz budeme moct sediet vonku a grilovat hoci aj parky :grinning:
29. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiez hladala recept na pstrosa, dostali sme krasne prstrosie maso, ale na nete som nasla cca 6 receptov, ktore sa stale opakovali. Nakoniec som jeden vybrala a bola to velka mnamka - ale robila som to v kuchte, pretoze to maso je naozaj tuhe. Ved ked si predstavite takeho bezca - pstrosa, ktory bezi az rychlostou 60 km za hod. tak ten nema ziadny tuk ale len svaly :grinning: . Na grile to moze byt dobre masko, ale opekala by som ho maximalne na medium, urcite nie na well done, to by bolo tvrde.
13. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok