Mäso zo pštrosa alebo z páva. Máte na ne recept?

Mate niekto recepty z takejto hydiny?pštrosie maso je uz dnes dostat a pavy začala chovat kamaratka 🙂 .no neviem co s tym robila keby som to dostala,alebo kupila a aj recepty na nete -nic moc.
roasha
19. jan 2009
ja som kedysi robila bazanty,veru uz ani neviem ako som to robila,ale co nezabudnem,skoro som si odrezala prst....... :-p 😃 ono to ma take dost pevne kosti a klbiky,nie ako je clovek zvyknuty pri kurencoch... :-N
ale myslim ze som to aj dusila,a niektore aj piekla.. 🙂
titkovamiriamautor
19. jan 2009
viem ze zo pstrosa sa robi gulas,aj steaky-no chcela by som origos niekoho kto to robil.len nie tetu Margit-ta labud urobila ako morku 😃 😃 😃
saska.t
19. jan 2009
pstros je strasne tuhe tvrde mäso jedla som ho ako rizoto aj ako gulas ale tvrde bolo vzdy asi preto ze furt beha a ma vytrenovane svaly 😃
daskak
19. jan 2009
sasi 😃 😃 😃
titkovamiriamautor
20. jan 2009
dik
mikalove
24. jan 2009
my sme pštrosie mäso napacovali na tri dni a opekali na grile v lete...
titkovamiriamautor
26. jan 2009
tak tot som chcela vediet ci sa da grilovat 😃
mikalove
26. jan 2009
miriam aj my sme taky grilovači ako aj vy 😃
titkovamiriamautor
29. jan 2009
ani nehovor,ja sa tak tesim na jar ked uz budeme moct sediet vonku a grilovat hoci aj parky 😃
trixi
13. feb 2009
ahojte, ja som tiez hladala recept na pstrosa, dostali sme krasne prstrosie maso, ale na nete som nasla cca 6 receptov, ktore sa stale opakovali. Nakoniec som jeden vybrala a bola to velka mnamka - ale robila som to v kuchte, pretoze to maso je naozaj tuhe. Ved ked si predstavite takeho bezca - pstrosa, ktory bezi az rychlostou 60 km za hod. tak ten nema ziadny tuk ale len svaly 😃 . Na grile to moze byt dobre masko, ale opekala by som ho maximalne na medium, urcite nie na well done, to by bolo tvrde.

Začni písať odpoveď...

Odošli