Mäso zo pštrosa alebo z páva. Máte na ne recept?

titkovamiriam
19. jan 2009

mate niekto recepty z takejto hydiny?pštrosie maso je uz dnes dostat a pavy začala chovat kamaratka 🙂 .no neviem co s tym robila keby som to dostala,alebo kupila a aj recepty na nete -nic moc.

roasha
19. jan 2009

ja som kedysi robila bazanty,veru uz ani neviem ako som to robila,ale co nezabudnem,skoro som si odrezala prst....... 😝 😀 ono to ma take dost pevne kosti a klbiky,nie ako je clovek zvyknuty pri kurencoch... 😅
ale myslim ze som to aj dusila,a niektore aj piekla.. 🙂

titkovamiriam
autor
19. jan 2009

viem ze zo pstrosa sa robi gulas,aj steaky-no chcela by som origos niekoho kto to robil.len nie tetu Margit-ta labud urobila ako morku 😀 😀 😀

saska.t
19. jan 2009

pstros je strasne tuhe tvrde mäso jedla som ho ako rizoto aj ako gulas ale tvrde bolo vzdy asi preto ze furt beha a ma vytrenovane svaly 😀

daskak
19. jan 2009

sasi 😀 😀 😀

titkovamiriam
autor
20. jan 2009

dik

mikalove
24. jan 2009

my sme pštrosie mäso napacovali na tri dni a opekali na grile v lete...

titkovamiriam
autor
26. jan 2009

tak tot som chcela vediet ci sa da grilovat 😀

mikalove
26. jan 2009

miriam aj my sme taky grilovači ako aj vy 😀

titkovamiriam
autor
29. jan 2009

ani nehovor,ja sa tak tesim na jar ked uz budeme moct sediet vonku a grilovat hoci aj parky 😀

trixi
13. feb 2009

ahojte, ja som tiez hladala recept na pstrosa, dostali sme krasne prstrosie maso, ale na nete som nasla cca 6 receptov, ktore sa stale opakovali. Nakoniec som jeden vybrala a bola to velka mnamka - ale robila som to v kuchte, pretoze to maso je naozaj tuhe. Ved ked si predstavite takeho bezca - pstrosa, ktory bezi az rychlostou 60 km za hod. tak ten nema ziadny tuk ale len svaly 😀 . Na grile to moze byt dobre masko, ale opekala by som ho maximalne na medium, urcite nie na well done, to by bolo tvrde.