Máte niekto recept na Kebab?

dadka123
15. apr 2007

Maminky, hladám odskúšaný recept na kebab 🙂

ikke
28. nov 2007

🙄 😝
/martin, pripominas mi jedneho "spasitela", co sa tu pred casom snazil mamicky presviedcat, aby detom podavali vyhradne surovu stravu.../

blumchen
28. nov 2007

Kebab v ziadnom pripade nesmie byt z bravcoveho mäsa, a uz vobec nie z mleteho. Ktovie aky certifikat ta vyrobna mala, a od koho.... Ikke a jfzr byvaju v zahranici, takze urcite nemysleli centrum nejakeho mesta na Slovensku... A gyros a kebab su dve rozdielne veci. Kebab kupujem vylucne vo Wien, mnam.

martin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blumchen
28. nov 2007

Preklepy nemaju nic spolocne s obsahom "rady" danych uzivateliek, ktore su absolutne v poriadku.

jzfr
28. nov 2007

Tak sme rady, ze Martinovi sa preklepy nikdy nemozu ani len pri najmensom pritrafit - BRAVO
to, ze niekto pozna kebab iba via klubovy cestovny ruch niekde vo "vychytenom letovisku", alebo z tej "mudrej" bedne - kde sa propaguju rozne veci a aj zeuropeizovane recepty niecoho, co by Europan nikdy v povodnej forme nedojedol (tym myslim vyrazne silnu chut baranieho masa zintenzivnenu sposobom pripravy) - tak na to, myslim neexistuju ziadne tabletky, ani sirupy
len tak na margo - byvam v krajine, kde je pravych "kebabarni" viac ako pizzerii, pricom (ak sa nemylim), tak pizzeria je najrozsiahlejsi typ restauracie vo svete 🙂

pricom nasa hadava diskusia nic neubera na lakavosti receptov, ktore tu prv hodili baby 🙂

blumchen
28. nov 2007

jzfr - 😵 😵 😵

jzfr
28. nov 2007

este, ci mi napada - kebab z mleteho bravcoveho - by sme mohli porovnat s bryndzovymi haluskami - ale namiesto halusiek - dame gnochci a namiesto bryndze bud fetu, alebo eidam - ved syr ako syr 😉

martin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blumchen
28. nov 2007

martin, a naco sa Ty v kazdej reakcii este zvlast podpisujes 😀 ? Inak vsetko v pohode 😅 ?

martin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certica
28. nov 2007

😀 😵

certica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arabeska
28. nov 2007

😀 😀 😀 😀

blumchen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certica
28. nov 2007

este by som vymazala tie Košice 😀 , aby to teda bolo viac normal

emjee
28. nov 2007

to by stacilo
laskavo sa drzte temy

blumchen
28. nov 2007

Jasne, budeme sa snazit.
Ja kebab milujem taky faaaajny stavnaty a natrieskany🙂, len ako si doma urobit take fajne mäsko, ako Ti ho daju z tej ihly...?

metrix14
2. mar 2009

halooo baby potrebujem poradit co vsetko potrebujem na vyrobu Gyrosu ja to poznam z nemecka a to tam volaju doner poradte nejaku stranku dik

sylverka
22. aug 2010

ja som jedla kebab v senici na robotnickej ulici kusok od mastina páradny z kuracieho maska so super dresingom no mnam
🙂

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz