Máte recept na domáci chlieb s kôrkou?

abigel1
5. mar 2015

Ahojte baby. Rozmýšľam, že skúsim doma upiecť chlieb. Pozerala som na nete recepty, našla som ich mnoho, ale nikde nevidím, ako spravím kôru na chlieb. Síce moje deti kôru neľúbia, rada by som ho upiekla aj s ňou. Alebo mám radšej spraviť len vnútro?

tinki
5. mar 2015

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy2
5. mar 2015

Neviem, ako sa da upiect vnutro bez korky 🙂

ja peciem tento: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=45891&use...
muky striedam rozne, v roznych pomeroch a miesto vody davam 250ml acidka alebo cmaru a zvysok voda... Je fantasticky.... a vzdy iny (podla muky, ktoru pouzijem)

zuzkaanicka
5. mar 2015

Bol kedysi taky chytak, ze bez coho sa neda upiect chlieb ... no, bez korky ... tak mna by skor zaujimalo, ako by si ten chlieb bez korky mohla upiect 😀

simca06022011
5. mar 2015

Ja by som chcela recept na bezkorokovy... a to si nerobim srandu.. lebo u nas sme na toastovy chlieb namotani :P A teda mne sa takaaaa korka minule podarila, ze sa ten chlieb nedal ani rozkrojit... aj okno by rozbil :P vsetko je to o prekysnuti cesta a spravnej teplote rury :P
BTW korka na chlebe sa spravi AUTOMATICKY, bez toho chlieb neupecies ;)

stellamaris
5. mar 2015

@abigel1 poznam iba jediny chlieb bez korky,je to domaci rumunsky recept,ale nebude chutit ani tebe ani tvojim deckam,pre lanovy olej v nom 😉
ved napec normalny chlieb,detom korku okrajaj a narob z nej krutonky 😉

zita19
5. mar 2015

Ja chcem recept na chrumkavu korku bez striedky. Cely chleb mi moze byt ukradnuty, ale ta chrumkava korocka!!!! Joj este teraz mi sliny tecu ked si spomeniem na tie casy, ked sa predaval teplucky chrumkavy chlebik bez sacka a ako som bola schopna cestou z obchodu olamat korocku z pol chleba 😅 😅 😅 😅 Mnaaaam!!!

sashka22
5. mar 2015

Pred pečením potri chlieb slanou vodou, a kludne aj pocas pecenia, max. Tak 3x,ak to prezenies, mozes ho krajat motorovou pilou :P vela zdaru pri pečení prajem! 🙂

alicka850
6. mar 2015

Bez korky upecies chlieb v domacej pekarnicke,ma taky povrch ako toast.chlieb. Ked chcem s korkou,dam ho piect do truby.

trudka4
20. mar 2015

Mrkni do mého fotoalba Co nám chutná, mám tam víc receptů na domácí chleby i pečivo.