Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte recept na marcipán?

marinko1988
15. sep 2011

jeden som skusala a le nic moc 🙂

romanelka2
15. sep 2011

no to by som aj ja rada vedela dakujeme za rady 😉

kilian
15. sep 2011

to su pre mna zazracne veci!marcipan varit....... 😅 😅

spalka
15. sep 2011
titkovamiriam
15. sep 2011

http://www.toprecepty.cz/recept/3224-pravy-marc... ak pravý tak urcite s mandlami 😉 a dajte si vygooglit je tam velmi vela receptov aj inspiracii co s ním

pattinka
17. sep 2011

Na marcipáne, ktorým som obtiahla tortu mi nedržia žiadne marcipánové ozdoby, pod ružičkami je plnku vidno, čo s tým? Prípadne dajte tip ako ozdobiť jednoducho a pekne tortu potiahnutú marcipánom..... 😅 ... 😕 ..... DAKUJEM .... čaká ma totiž maratón narodenín detí v rodine 😵

lubica3
19. sep 2011

klikni na dortomaniu tam su navody urcite tam najdes ci na falosny alebo pravy marcipan ako aj na ine potahovky 😀

jankaferancova
10. okt 2012

Ahoj ja robim falosny z Marshmallow cukrikov a som s nim spokojna a na torte vyzera pekne. Napisem ti ako ho robim: Misku vhodnu do mikrovlnky si vytriem tukom,nie vela tak normalne asi velkosti vlasskeho orecha,potom si tam dam cukriky - 2 balenia (180g),dam tam malu lyzicku kyseliny citronovej, 2 PL studenej vody,trosku mandlovej aromy,farbivo podla potreby vsetko premiesam a dam do mikrovlnky na 2 minuty,kazdych 15 sec vyberiem a premiesam,aby sa cukriky neskaramelizovali.potom ked su uz cukriky roztopene,tak si hmotu vylejem na podlozku,kt.som si do kruhu vymastila tukom a posypala preosiatym pras.cukrom (treba ti ho cca 600g) a vypracujem postupne s pridavanim cukru na hmotu,podobnu plasteline.ak sa ti nechce spojit cukor s hmotou,mozes si trosku navlhcit ruky a miesit dalej.tento fondant si mozes zabalit do folie a odlozit do chladnicky a pouzit neskor.staci potom len ohriat na chvilku v mikrovlnke,vypracovat s trochou pras.cukru a mozes obalovat tortu.ak by si este nieco chcela vediet kludne sa pytaj 😉

ednett
19. júl 2016

Ahojte, môžem použiť namiesto cery normálne maslo?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli