Máte recepty na zákusky, ktoré sa pečú na svadby?

katka5584
11. okt 2012

ahojte mamičky chcem sa opytať ci pečete doma zakusky na svadby chcela by som začať pekavat vo velkom ale nemam dobre recepty 🙂 🙂

lussy23
11. okt 2012

a aké zákusky myslíte konkrétne? Ono to zaleží na tom, čo si ten pár bude priať. Ja som vyučen ácukrárka a na svadby sme v škole robili všelijaké zákusky, trebars veterníky, špice, parížske rožky, laskonky, grilážky, rolády.... a kopec iných

aduskatt
11. okt 2012

no ale to nie je len tak, ze hop chcem a peciem🙂) treba si najst na nete recepty a vyskusat, co ti ako pojde, co ti bude chutit, ako sa ti bude darit, pripadne si urobit nejake vlastne obmeny a prisposobenia🙂) uprimne dost pochybujem, ze niekto, kto stravi hodiny casu hladanim receptov, dalsie hodiny skusanim a minanim materialu zrazu napise niekomu len tak 20 fajnych oskusanych a nim osvedcenych receptov🙂)
V kazdom pripade velmi drzim palce............aj ked v tomto nepomozem, lebo zakusky nepeciem, ja som tortova🙂

ukana
11. okt 2012

ideš na to z opačného konca-----najprv začni zbieraním receptov, z kníh, z internetu, skúšaním, pečením, ...až potom sa rozhoduj o podnikaní...nik z pekárov ti nedá svoje know-how len tak, si pre nich konkurencia 😉 .....
nebola si nikdy u pekára-cukrára? my sme pred mesiacom vyberali asi z 30 druhov, taká klasika sú rozne rezy, drobné pečivo, veterníky, špice....určite je toho lný internet 😉

lela88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz