Môžem slivky zamraziť?

ivetkatka197808
3. aug 2012

Potrebujem poradit, dostali sme slivky , nie je ich az tak vela na zavarenie , urobim par slivkovych guli z krupicoveho cesta, mozem ich dat zamrazit, este neuvarene, aalebo az potom?A mohla by som dat zamrazit aj surove slivky, len tak umyte, kostka von, a sup s nimi do saciku???? 🙂

ikke
3. aug 2012

@ivetkatka197808 jasne, bezne som z takych robila v zime slivkove knedle alebo aj slivkovy kolac 😉 (po rozmrazeni budu trochu maksie, takze zamrazuj len take, ktore su dostatocne tvrde, aby si z nich neskor nemala kasu)
zamrazit surove, alebo kludne aj mozes urobit gulky, nevarit, rovno dat do krabicky surove, ale pozor, aby sa gulky medzi sebou nedotykali; ked budu zamrazene, preloz ich do sacku a neskor uz len postupne vytahuj a klasicky uvar vo vriacej vode.

ivetkatka197808
autor
3. aug 2012

takze mozem aj so supkou,bez kostky ?je to ok? a tie slivkove gule z krupicoveho cesta, by sa dali zamrazit , nemusia sa uvarit?

ikke
3. aug 2012

@ivetkatka197808 neviem presne, ake je krupicove cesto, klasicke zemiakove cesto uplne v pohode, vlastne ich das do mraznicky pred tym, ako by si ich isla varit. len ich naozaj treba dat do krabicky, nechat medzi nimi volne miesto a az ked budu zmrazene, prelozit do sacku a spat do mraznicky.
a ano, mrazila som do supkou, bez kostky, prepolene

ivetkatka197808
autor
3. aug 2012

Chcem vyskusat tieto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17527, ale myslim si,ze asi sa daju vyskusam aspon par...inak diky za rady 🙂

inkinka
3. aug 2012

@ivetkatka197808 ja robim zo zemiakoveho cesta a davam zamrazit surove, porozkladane na umelohmotnej doske , aby sa nezlepili dovedna, tak ako pise ikke . Pred pouzitim sa potom nerozmrazuju, hadzu sa do vriacej vody zmrazene.

ivetkatka197808
autor
3. aug 2012

dakujem vam a ide sa na to🙂...len vyskusam z tohto cesta....

titkovamiriam
3. aug 2012

@ivetkatka197808 slivky mozes kludne zamrazit,cele.alebo polovice a na knedle ja zamrazujem tak ze miesto kostky vlozím kockovy cukor,aby ked budem mat knedle neboli kysele 🙂 a hotove knedle mozes mrazit zo vsetkeho cesta-kysnute,zemiakove,odpalovane a podobne-ja mrazim vzdy uvarene

eva7780
3. aug 2012

dobry napad zo slivkami,hned zajtra idem na to.Už som urobila lekvar ,ale este ich je na strome vela 😝

ivetkatka197808
autor
3. aug 2012

no ten cukor som nevlozila, a ked som ich pocukrovala a poskoricovala, boli super a ked sa uvarili dost kysle....dcere nechutili:( zato maly ich jedol...jemu nevadila kyslost...inak aj mne je jedno aj manzelovi, len dcera radsej vsetko sladsie...a inak uz som slivky vlozila do mrazaku a gule z tej porcie ,co som pisala link vysli tak na 2 dni a zjedia sa.... 🙂 🙂