Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Načo sa používa shaker?

natal12
31. okt 2012

Ahojte trošku blbé ale načo sa pouziva shaker ??? .. moze to byt aj na napenenie mlieka ?? 😝

kvetinka211
31. okt 2012

@natal12 pokial viem tak na alko/nealko kokteily, na mlieko su lepsie ine nastroje (napr. vid foto)

natal12
autor
31. okt 2012

@kvetinka211 ta konvicka to co je ? kde sa to dá kupit ? 😉

kvetinka211
31. okt 2012

@natal12 asi v obchodoch s kavovarmi alebo domacich potrebach, ja som taku dostala k sviatku. Dnu sa naleje mlieko a kde je ten cierny stuplik, to sa taha dole-horu take sitko na tycke a krasne to naslaha mlieko.

luckamjar
1. nov 2012

Ja mám doma napríklad takýto shaker (viď. foto), je to tupperware a je perfektný, používam ho na všetko, aj keď robím len puding a potrebujem zmiešať pudingový prášok s mliekom, len to všetko dám do shakera, zatrepem a je 🙂 skúšala som aj na napenenie mlieka, ale musíš dať len máličko mlieka a trošku dlhšie trepať, ale urobí 🙂 inak je super aj na rôzne kokteily, omáčky, kávy a podobne...

natal12
autor
2. nov 2012

@luckamjar my máme doma sklenný ale nepouzivam ho .

lenosko
2. nov 2012

ja mam shaker ktory ma na vchnaku taky ako keby "komin" s vrchnakom, aby sa z toho dalo pit. vnutri je vyberatelna mriezka, aby sa dali roztrepat vselijake praskove zmesi s tekutinou. pouzitie v kuchyni - napr. ked sa robia palacinky. zmes to roztrepe a potom sa cez ten "komin" da liat cesto na panvicu. raz v niecom takom (jednorazovom) predavali v Lidli zmes na americke palacinky, tak som to odtial odkukala 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli