Náhrada maizeny. Čím ju možno nahradiť?

sweetberry
24. apr 2008

😀 😀 😀 😀 no chcem sa spytat cim ju mozem nahradit ked chcem robit marcipan ale marcipana ko potah na tortu vdaka

vesi
24. apr 2008

myslím, že solamylom 🙂

magg
24. apr 2008

ahoj, ja robim potah na tortu zo suseneho mlieka, praskoveho cukru a tuku (cera)
Rovnaky diel cukru a su. mlieka a pridavas tuk podla konzistencie

sweetberry
autor
24. apr 2008

dakujem magg a mozes mi povedat aspon ako take gramaze kolko dajme tomu na taku torticku polovicnu ako je velky plech? 😅

sweetberry
autor
24. apr 2008

jej nasla som nieco vo svojich poznamkach 😀 ....250gcery 250g cukru 150g suseneho mlieka
tuk postruhat na struhadle cukor + mliekopreosiat a zmiesame
alebo to robis inak ??priznam sa este som to neskusala a keby si videla tu moju tortu 😕 😠 😅 😅 jaj trdlo som ale snad to zoberie aj moj drahy s humorom aspon teda ze ho to prekvapi :D

sweetberry
autor
24. apr 2008

vesi problem je ze nemam maizenu solamil ani ten druhy daky gu ...neviem co 😀 😀 😀 som dobra co????
no hanba mi....viem robit babovku jablkove pyte robievam taky chutny kakaovy kolac kokosovy s dzemikom a ovocne kolaciky an tento styl ale priznam sa tortu ci zakuskya podobne to som este absolutne neskusala.....tusim to bolo to gu....gustin ??? 😅 😅 😅

zuz11
24. apr 2008

presuvam Vas do receptov 😉

tretulka
24. apr 2008

gustin 😀 ...alebo pouzi zkaty klas - ale to je len tip, marcipan som este nerobila 😉

magg
24. apr 2008

sweetberry- skor to bude250 g sus. mlieka, 250 g pras. cukru a 150 g dcery, ale tej dcery daj menej a daj tam tak za lyzicku olea, bude sa krajsie tvarovat a nebude sa drobit

zuzulik
24. apr 2008

magg : 😀 😀 dcery 🙂 😀

magg
24. apr 2008

jeeezis 😀 😀 😀 tak to patri do volnej diskusie a temy " ked nam sibe..." 😅

magg
24. apr 2008

este som si hovorila " len nenapis dcery", to asi preto 😀

inac sweetberry pozri link, tam je torta ktoru sme s mojou mamou robili naposledy, tak vyzera ten marcipan so suseneho mlieka
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

magg
24. apr 2008

pardon, zo suseneho mlieka ☹