Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Napeňovač rastlinného mlieka

susily
28. dec 2018

Ahojte viete mi poradit nejaky pristroj na napenenie ryzoveho/mandloveho alebo ineho rastlinneho mlieka?

dagmamar738
28. dec 2018

@susily rucny alebo elektricky

susily
autor
29. dec 2018

@dagmamar738 to je jedno. Hlavne nejaky co dokaze napenit ryzove alebo ine rastlinne mlieko. Lebo vacsinou treba plnotucne kravske na napenenie. Vies poradit?

katarina40
30. dec 2018

@susily ak mozem odporučiť ja mám úplne obycajny ktorý stál 6eur a dokáže vytvoriť takú penu ze som ani nečakala;)ale je ručný ak nevadí a kúpila som ho v domácich potrebách ale aj na internete samozrejme som ho videla👍👍

marthuska
31. dec 2018

@katarina40 mozem poprosit link alebo foto?

katarina40
31. dec 2018

@marthuska Samozrejme poslem😊do IP ano;)

aceris
8. mar 2019

Idealne na napenenie je mlieko z dm "barista" je tusim ovseno sojove...ine mi napenit neslo.... :/

susily
autor
8. mar 2019

@aceris a v dmke maju barista? ja som tam nevidela tieto barista iba klasicke sojove, ryzove mandlove atd.. a cim si ho napenovala?

aceris
9. mar 2019

@susily ano, maju novu radu mozno pol roka ak vobec...v kavovare(taku trisku to ma...), pripadne troska sa da aj ponornym mixerom...ale ine mi neslo veru...neviem odhadnut spravnu teplotu asi...to barista nejde len pri uplne izbovej teplote...

susily
autor
9. mar 2019

@aceris ponornym mixerom klasickym?? Alebo taka vrtulka na spenenie z tschiba? Ja mam ponorny Bosch myslis ze to tym pojde??

aceris
9. mar 2019

@susily obycajny ponorny. Netusim ci ti to pojde tvojim...treba vyskusat :D ja som si to vsimla ked som robila majonezu bez vajec....inak penim (kvoli pene) len v tom kavomate.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli