Overené rýchle recepty na Veľkú Noc

sebik0
19. mar 2019

ahojte kucharky pekarky mamicky poradite inspiracie na Velku noc nieco jednoduche kolaciky ,zakusky ,salaty nieco rýchle nakolko mam 3 deti vela casu venujem im .Nakolko cakame oblievacov , a navstevu nieco fakt rychle dakujem za pomoc a tipy

hettinka
19. mar 2019

Môj recept na veľkú noc - zbaliť kufre a odchod smer Chorvátsko. Navarené aj napečených koláčov od výmyslu sveta mame. A špeciálny bonus, more, teplo, zmrzka... a hlave, žiadni šibnuti chlapi s korbáčom a kyblom.

beky1813
19. mar 2019

Kolace objednaj, nachystaj misy a hotovo

sebik0
autor
19. mar 2019

@hettinka tak v tom s tebou absolutne suhlasim dobry tip dakujem

ink
19. mar 2019

V prípade najväčšej núdze existujú aj mikrovlnkové koláče. Daj si do vyhľadávača mug cake a prispôsob pomer na pekáč, čo ti vlezie do mikrovlnky.

mareka49
19. mar 2019

Zpecene toasty na plechu, t.chleba na trojuholniky pokrajat, dat diabolsku zmes s kecupom, pripadne samiopny sterilizovane na to rajciny kusok a zapiest s eidamom ci nivou

wikiwiki
19. mar 2019

@sebik0 na Veľkonočný pondelok robievam šalát taký majonézový šunkový už v sobotu doobeda a ráno spravím len obloženú misu a zákusky taktiež mám všetky napečené.. Nerobím ich veľa, niektoré si aj kúpim a zopár mi dáva aj moja mamina.. Tak na výmenu si pečieme niekedy..

klaudia_kaja
19. mar 2019

@sebik0 zemiakový šalát musí byť a veľkonočná baba taktiež 😊😊😊 a čo sa týka sladkého mám na pláne punčový koláčik 😊😊😊 pre mňa a muža to stačiť bude 🥘🍲

flimelka
19. mar 2019

@hettinka snad sa aj mne podari mat niekedy takuto velku noc ako ty!

relaxx11
20. mar 2019

Ja budem robit zelerovy šalát a samozrejme majonézovy zemiakovy a rybku a rezniky. Co sa tyka občerstvenia Chlebíčky sú skvelé. Koláčik napr.hrncekovy perník. So všetkým môžu pomôcť aj detičky alebo partner. Aj keď len trošku. Nejaké zložité koláče sa už nerobia... Nemozem veľmi vypekať pretože budeme chodiť po návštevách a aj tam nás pohostia.

zuzi0911
21. mar 2019

Co sa týka obeda.. Klasika šalát a rezne 😀..
Pohostenie. Popravde. Nikdy som nič nerobila. Kúpila sladké(roláda v tempe😀) a slané. To bolo všetko. Tento rok chcem, ale rozmýšľam, ze urobím pizza slimáky (rychlovka) a nejaký koláč (sanquik rez napríklad), ale to skôr pre nás na posedenie 🙂