• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ovsené vločky do jogurtu. Namočiť do vody?

27. júna 2010 
Ahojte,chcem sa spytať...,malemu chcem pridavať ovsene vločky do jogurtu.Mam ich tam priamo nasypať,alebo ich musim predtym namočiť do vody?ďakujem
28. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
namocila by som ich trosku do prevarenej vody, ak ich nasypes len tak do jogurtu budu tvrde a maly ti ich bude vypluvat a kym sa v jogurte poriadne nasiaknu bude trvat pol dna, ak ich zalejes za 3 min su hotove :wink:
29. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ich dávam rovno do jogurtu.Večer dám jogurt do mištičky nysipem vločky a na ruhý deň doobedu sú perfektné.Nechám to cez noc v chladničke a super.
29. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dělám to jako vinka,a kupuju "jemně mleté", stačí jich trochu...
29. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem vam za tipy :slight_smile:
29. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich tiez preplachujem vriacou vodou, okrem toho, ze su hned hotove, aj trosku oteplia jogurt, takze drobec ich nejedava ladove rovno z chladnicky :wink:
29. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v DM markete dostať bio ovsené vločky, jemne pomleté ... do pár sekúnd sú mäkké a hlavne výborné :wink:
29. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky,chcela by som sa optat,ci su lepsie cele vlocky,alebo staci ked ich pomixujem na take malicke a tak ich spravim........toje jedno ci do polievky na zahustenie,alebo do mlieka.......musia mat urcitu velkost alebo to je jedno???.....pytam sa preto,lebo kazdy vecer davam malej varene vlocky v mlieku,do flase,namiesto krupice/pudingu,ale ja ich najprv na sucho pomixujem a potom take posekane ich dam uvarit....co je lepsie??
25. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@davidko7 podla mna kludne mozes nasypat priamo do jogurty....ved uz je dost " velky", aby spapal aj taketo :wink:
27. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok