Ovsené vločky do jogurtu. Namočiť do vody?

davidko7
28. sep 2009

Ahojte,chcem sa spytať...,malemu chcem pridavať ovsene vločky do jogurtu.Mam ich tam priamo nasypať,alebo ich musim predtym namočiť do vody?ďakujem

saska.t
29. sep 2009

namocila by som ich trosku do prevarenej vody, ak ich nasypes len tak do jogurtu budu tvrde a maly ti ich bude vypluvat a kym sa v jogurte poriadne nasiaknu bude trvat pol dna, ak ich zalejes za 3 min su hotove 😉

vinka
29. sep 2009

Ja ich dávam rovno do jogurtu.Večer dám jogurt do mištičky nysipem vločky a na ruhý deň doobedu sú perfektné.Nechám to cez noc v chladničke a super.

berenika39
29. sep 2009

dělám to jako vinka,a kupuju "jemně mleté", stačí jich trochu...

davidko7
autor
29. sep 2009

Ďakujem vam za tipy 🙂

kisska
29. sep 2009

ja ich tiez preplachujem vriacou vodou, okrem toho, ze su hned hotove, aj trosku oteplia jogurt, takze drobec ich nejedava ladove rovno z chladnicky 😉

majka35
29. sep 2009

v DM markete dostať bio ovsené vločky, jemne pomleté ... do pár sekúnd sú mäkké a hlavne výborné 😉

zoskag
25. jún 2010

Ahojte mamicky,chcela by som sa optat,ci su lepsie cele vlocky,alebo staci ked ich pomixujem na take malicke a tak ich spravim........toje jedno ci do polievky na zahustenie,alebo do mlieka.......musia mat urcitu velkost alebo to je jedno???.....pytam sa preto,lebo kazdy vecer davam malej varene vlocky v mlieku,do flase,namiesto krupice/pudingu,ale ja ich najprv na sucho pomixujem a potom take posekane ich dam uvarit....co je lepsie??

junovka
27. jún 2010

@davidko7 podla mna kludne mozes nasypat priamo do jogurty....ved uz je dost " velky", aby spapal aj taketo 😉