Plnené tortové oblátky. Máte recepty na plnky?

jajax
4. dec 2008

kocky prosim vas ak mate nejake dobre plnky do tortovych oblatok hodte sem.dakujem.

drobcekt
4. dec 2008

Ahoj.Ja viem jedno jednoduché:1 salko a stužený tuk.salko uvaríme neotvorené dve hodiny,aby bolo ponorené vo vode a vrelo.dáme vychladnúť,potom vyšľaháme s tukom a možeme natierať oblátky. dobrú chuť,😝 😝 😝

stresmenka
5. dec 2008

ja vyšlahám heru s cukrom práškovým a kakaom a potriem obláky a nechám do druhého dňa a sú mňam mňam a môže tam ísť aj rum ale ak to nebudú papať deti samozrejme 😀

wighy
5. dec 2008

jaja ja budem robit tieto

Karamelové oplatky
250 g cukru krystalu
1 máslo
1 Salko
150 g ořechů
dortové oplatky

Cukr upálíme na karamel, vmícháme celé máslo, kondenzované mléko - do husté kaše. Poté přidáme nasekané ořechy a dáváme vždy: oplatku, krém, oplatku, krém. Končíme oplatkou.

a vrch polejem cokoladou

emjee
6. dec 2008

salkova alternativa - pridat do salka 3 lyzice kakaa a vymiesat s herou

jajax
autor
6. dec 2008

dakujem velmi pekne.ak este niekto viete piste.dik 😵 😝

ma_se
1. apr 2009

plnim oplatky podobne ako wighy...u nas sa to vola grilaz...
niekedy do toho pridavam aj cokoladu,aby mali inu chut...

inak tortove oplatky vyuzivam aj na rusku zmrzlinu...

RUSKA ZMRZLINA
2-3slahacky v prasku /dr.oetker,alebo CBA.../
moze a nemusi byt cokolada

slahacku vyslahame podla navodu,natrieme na oplatku,druhou prikrijeme druhou a opravime kraje...
dame do mraznicky na 24hod.zmrazit/ak chceme kremovu zmrzlinu staci na tych 4-5hod./
ked je to zmrazene nakrajame na kosticky a polejeme cokoladou-nemusime/mozeme aj posypat nasekanymi arasidami/

takto som robievala pre deti zmrzlinu aj do kornutka,kupila som si kornutky,kde predavali zmrzlinu a naplnila som lkornutok slahackou,dala zmrazit atd.

do slahacky sa moze pridavat aj sirup,len neviem,ci este je taky husty,ako kedysi,lebo tie vodove sirup.nie su moc dobre...

alebo sa moze pridat granko,a vznikne cokoladova zmrzlina.../len ked sa pridava granko,treba slahacku kupit bez cukru/

jajax
autor
5. apr 2009

ma_se dik ta zmrzlina sa mi paci asi to skusim.

ma_se
9. apr 2009

nemas zac,aj chuti velmi dobre... 😉

ikke
17. dec 2009

miracle • 1d • Včera o 19:42
Ahojte,
v nejakej starsej tlaci som videla recept na oblatkovu tortu. Recept si samozrejme nepamatam (lebo bol jednoduchy), ale viem, ze to nebola klasicka maslova tazka torta..isiel tam med a dookola sa to osypalo orechmi....
Pomoze mi niekto spomenut si?

janocka
9. mar 2010

miranda04 • Včera o 14:16
Poradte baby

neurologia • 1d • Včera o 14:18
asi nemyslis grilaz ze?

murinka • 1d • Včera o 14:34
nie grilaz...ani tak co sa plni s dzemom a kakaovou plnkou...nieco ine

murinka • 1d • Včera o 14:35
som ti to poslala muri do IP,neviem ci si nieco vyberies ten posledny recept je moj-takto to pripravujem ja

miranda04 • Včera o 14:37
nie,nechcem ani kakaovu plnku...to je bleee

murinka • 1d • Včera o 14:42
miranda IP,nasla som este jeden

kibuk • 2d, 23tt • Dnes o 09:33
no ja som skusila dat medzi oplatky 500g roztieratelneho tvarohu,150g praškoveho cukru,200g Hery vymiešat na hladko a plnit je to vyborne dala som to aj medzi medove platy-už kupene a vrch poliala čokoladou alebo ešte medzi kolačik z bbe keksov-metrovy a možem ozaj povedať že je plnka dobra

miranda04 • Dnes o 09:44
jeeej,dakujem myslela som si ze mi nikto uz nenapise dakujem za recept-vysksam ho

112244
5. júl 2015

Prosí Vás, potrebujem trvanlivú plnku do trubičiek za radu dakujem

222anna222
7. júl 2015
Používateľ 222anna222 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 222anna222.

Dnes som robila domáce salko vynikjúce, chcela som ho do plnky ale sme ho zjedli samostatne 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=B-NO_VqZcU0