Polievky so smotanou - prečo sa mi zgrcnú?

aknelem
20. aug 2019

Ahojte baby, mám otázku a neviem si dať rady. Nikdy som s týmto predtým nemala problém, v poslednej dobe každú polievku čo robím so smotanou - napr. Hokaido, tak vždy po pridaní smotany sa mi tá smotana v polievke zgrcne. Nerozumiem tomu a som z toho na nervy. Neviete čím by to mohlo byť? Smotanu používam na šľahanie, väčšinou 30%, pripadne na varenie a stane sa mi vždy to isté. Ďakujem za rady

tyrkysova_kobyla
20. aug 2019

@aknelem nelej ju hned rovno do polievky studenu, ale odober do misky trochu polievky, primiesaj smotanu a sup naspat do hrnca

aknelem
autor
20. aug 2019

@tyrkysova_kobyla ďakujem, vyskúšam 😊

norikaro
20. aug 2019

@aknelem presne ten teplotny rozdiel to urobi, nechaj ju postat vonku a potom ju pomaly prilievaj za staleho miesania do polievky a bude to ok 🙂

kaki3
20. aug 2019

Tiez to tak robim, ze do kelinku od smotany zlejem aspon trocha polievky, aby nebola smotana az taka studena a este sa mi nestalo, aby sa mi tam zgrcla

h2
20. aug 2019

@aknelem Ahoj, k téme: Po troche prilievaj polievku k smotane (prípadne k smotane rozmiešanej s múkou) a dobre premiešaj. Teplú smotanu s polievkou nalej do hrnca k ostatnej polievke a hneď dobre premiešaj.
A teraz trochu mimo témy: Nechápem, odkiaľ sa vzalo slovo "zgrcne". Je hrozné a mne teda evokuje všeličo... Prosím, nemohli by sme používať normálne slovo "zrazí". Ďakujem za pochopenie. 😊

aknelem
autor
20. aug 2019

@h2 😂😂😂 neviem odkiaľ sa to vzalo, u nás sa to používa bežne a momentálne ma iný výraz nenapadol, ospravedlňujem sa ti za to 😂😂😂🤦‍♀️

aknelem
autor
20. aug 2019

Ďakujem kočky 😊

h2
20. aug 2019

@aknelem Jáj, veď ospravedlňovať sa zase nemusíš, viem, že je to časté a používané slovo. A asi aj dosť výstižné... 😝

dskjhfdlkdjhl
20. aug 2019

@h2 v cestine sa pouziva, ze sa nieco zdrclo, mozno raz niekedy nejaky Slovak zle pocul a tak sa niektorym zgrcne😉Ale hlavne je, ze vsetci pochopili😉

dskjhfdlkdjhl
20. aug 2019

@aknelem a aby som bola aj k teme, zraza sa mi zasadne len kysla smotana, so sladkou som toto nikdy nezazila (dufam, ze pri najblizsom vareni sa mi tato veta nevypomsti😀), ale pri tej kyslej som to robila presne ako Ti radia-trochu som si odobrala do hrnceka, zriedila smotanou a takto som to az nalievala do hrnca a bol klud.

aknelem
autor
20. aug 2019

@dskjhfdlkdjhl ani mne sa to doteraz nikdy nestavalo a nezmenila som v postupoch nič, preto som prekvapená 😁 ale skúsim pri najbližšom varení tak ako tu radia baby a verím že už to bude okej 😊

3petka
20. aug 2019

@aknelem Nemalo by to byť "zdrcne" ale aj ja s tým non stop bojujem a niekedy sa stane, niekedy nie. Takže keď nemusím so smotanou nevarím 🙂

maciatkolulu
20. aug 2019

A ja používam crem fraiche a nikdy sa nič nezrazilo

janickadusicka
20. aug 2019

@aknelem aku smotanu pouzivas? Najlepsie je pouzivat slahackovu s vysokym % tuku. A teraz je aj velmi teplo, leto velmi nepraje kremovym smotanovym polievkam, mozno aj preto sa ti zrazi. Ja lejem vzdy smotanu priamo z chladnicky do polievky, nemiesam nic vopred a nemam problem. Treba liat pomalicky a miesat.

nerya
20. aug 2019

@h2
@dskjhfdlkdjhl aj u nás hovoríme zdrcne...zgrcnut je také fuj 🤢😂

ctrl
20. aug 2019

@aknelem áno musíš nechať vychladnúť polievku a potom pridať smotanu