Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Polievočky pre deti

bastilly
22. jún 2012

Ahoj, poradte nejake typy na polievky, maly papa len 4 druhy dookola nemam napady 🙂

janinah
22. jún 2012

koľko mes či rokov má? kukni aj tému recepty,napr. ja som tam dávala našu naj -šošovicovú

ronja31
22. jún 2012

ahoj, nepovedala si aky velky je syncek, ale u nas je to hlavne - sosovicova, fazulova. kysla zemiakova, mliecna brokolicova, mliecna karfiolova, letne polievky z cerstvej zeleniny, sparglova, luskova, zelerovo-mrkovova mliecna. tak bru chut

shira_
11. júl 2012

@bastilly vieš čo ja si hodne vymýšľam, v podstate z každej zeleniny sa dá urobiť sýta krémová polievka (karfiol, mrkva, kel, kaleráb, rajčiny, brokolica, cuketa, tekvica, sladký zemiak, špargľa, hrášok,špenát...) -uvaríš niektorú zeleninu dochutíš, rozmixuješ, dáš bud trochu masla alebo olivového oleja, možeš/nemusíš pridať mlieko alebo smotanu a povariť.. ja nezahusťujem múkou.. môžeš dorobiť haluštičky do toho, malú cestovinu, aj ovsené vločky.. petrž.vňať alebo pažítku čerstvú-mňamka
potom polievky na kyslo, vývary s rezancami, letné zeleninové -to je raz dva aj z mrazenej zeleniny, strukovinové... rascová s vajcom.... neviem, polievok plno, náš má hrozne rád polievky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli