Pomoc so šiškami

17. jún 2021

Ahojte, idem robiť prvýkrát šišky a vybrala som si tento recept
https://bonvivani.sk/recepty/babkine-sisky No mám v ňom pár nejasnosti. Prosím vysvetlite mi to? Budem Vám vďačná :D
Prvé : v recepte pisu že dať práškový cukor... to do kvasku ide práškový?
2: ako dlho to nechať kysnut

autor
17. jún 2021

A čo s tými bielkami ktoré ostanú? V recepte sa nespomína sneh ale nezabudli ho tam? Lebo viem že niekto dáva

autor
17. jún 2021

A DROZDIE môžem dať aj prášok - keď bude v takom istom pomere?

aduskatt
17. jún 2021

je jedno, do kvásku môžeš dať aj kryštálový. Sneh do cesta nejde a prášok môžeš dať, len si pozri, na koľko múky je ten Tvoj

zuzzinkaa
17. jún 2021

Autor: Ja ak pracujem so sušeným droždím tak kvások nerobím. Robím len z čerstvého. Dokonca je to na tom sušenom drozdi aj napísané. ,,Droždie zmiešate s múkou a pridajte ostatne suroviny...” cely ten recept je zvláštny, daj vedieť ako to dopadlo 🙂 a kysnuť stačí keď to necháš prikryté utierkou aspoň hodinu. A na drozdi máš napísané na koľko muky je, napr. Oetker je na 500g a rovnako máš aj v ceste takze by ti stačilo jedno sušené drozdie.

malinovka333
17. jún 2021

do kvasku daj lyzicku krystaloveho cukru to mas urcite doma, ja susene nepouzivam, a do sisiek idu len zltka,ostatny cukro daj normalne do cesta,

@zuzzinkaa preco by mal byt ten recept zvlastny?

yvanielka
17. jún 2021

Môžeš dať aj sušené droždie, jeden balíček býva na 500g múky a vtedy nemusíš robiť kvások, len všetko vymies na cesto a daj kysnúť

yvanielka
17. jún 2021

A z bielkov môžeš nad parou urobiť penu na tie šišky, postup je napr. v tomto recepte https://bonvivani.sk/recepty/sisky-s-jahodovym-...

autor
17. jún 2021

@yvanielka mám napísane že 10g (jeden sacok) je na 1 kg muky a tu mi ide 500g. Lenže aj v recepte je že 42g drozdia kocky a na nej je tiež písané že je na kilo. Čiže môžem dať asi cely sacok?

brendaa
17. jún 2021

Ahoj presne podla toho receptu som robila a su fantastické. Odporúčam makovú plnku. Ano bielka ostanú, mozes ich do chladnicky a pouzit na nieco iné. Niekto dokonca bielka zamrazi, nemám s tym skúsenosť.

bafka
17. jún 2021

Ak mas susene drozdie ma 1kg muky, tak das cca polovicu sacku. Ja davam aj cely, kaslem to 😃 Do muky vysypes sacok (pol sacka) suseneho drozdia, zmiesas s mukou, pridas ostatne suroviny podla receptu. Ten cukor mozes dat aj krystalovy, je to cca 1lyzica, cukor je potrebny aby kvasok z cerstveho drozdia sa aktivoval. Ale takto das ten cukor rovno do misky. Vymiesis cesto. Hotovo 🙂 ako ti poradila ina pani vyssie, z bielkov mozes uslahat sneh+ trochu cukru a ked bude sneh hotovy, zaslaham jahodovy dzem podla chuti. 1-2 lyzice? Neviem, fakt podla chuti. Taku jahodovu penu urobim a potom davam lyzicou na vrch tych sisiek. Mame to velmi radi. Tuto jahodovu penu robim aj k dolkam, dolky + coko puding na tanier a jahodova plna. Lubime to viac ako len dolky (sisky) s dzemom

yvanielka
17. jún 2021

Kľudne daj aj celý sáčok droždia

autor
17. jún 2021

Tak ďakujem Vám idem sa na to pustiť :D drzte palce

thereisabear
17. jún 2021

Presne tieto som robila pred pár dňami, len z polovičnej dávky. Tak nejak pokusne, lebo kysnuté cesto nerobievam. Boli fajn 🙂

elizabet173
17. jún 2021

Robievam podla takmer rovnakeho receptu, su uzasne, nadychane. Len davam 4 zltky, nie tri s jedno vajce. K drozdiu davam trosku krystaloveho cukru a ten praskovy vyskaham so zltkami a tak dam do cesta.

ciola
17. jún 2021

@elizabet173 jéééj presne tak isto ich robievam aj ja

autor
17. jún 2021

Tak sa podarili výborne 😍