Poraďte dobŕe recepty na Veľkú noc

zdenkaamarosko
4. apr 2007

Ahojte baby, blíži sa Veľká noc. Podeľte sa so svojimi receptíkmi na slané i sladké, tradičné i netradičné ... koláče, zákusky, jednohubky, jedlá... 😝 😀 🙂

escada17
4. apr 2007

no baby, tato tema aj mne velmi pomoze, kucharka nie som nijaka slavna ...😉ale rada varim a ucim sa 😉

tomaslavka3
4. apr 2007

Ja som vyucenka kuchar-casnik,k teme mam blizko.Toto bude prvy rok,co prvy krat nepeciem.Cez den sa pri malych neda a tak vecer som rada,ze si oddychnem.

zdenkaamarosko
autor
5. apr 2007

"Což takhle dát si špenát? ..."Ja dnes na zelený štvrtok varím tradičné jedlo mojej mamy: zemiaková polievka, špenát so zemiakmi a volským okom. Malému uvarím vajíčko na tvrdo. A čo s pečením? 😨 Tak to ešte ani netuším.
Slavka, gratulujem k hojnému prírastku. Máš krásne princezničky, pravdaže aj tie veľké.Ani sa ti nečudujem, že nemáš čas na pečienie. 😉

kitka123
5. apr 2007

Baby a pecete nektera beranka na Velku noc? Koupila jsem si formu, jen nejsem prilis zdatna v peceni, tak ci byste mohly nektera dat receptik (taky pro uplne zacatecniky)?

matar
5. apr 2007

kitka123:
9 vajíčok, 1 prášok do pečiva, 30dkg masla, 30dkg polohrubej múky, 20 dk g kryštál. cukru, 8 dkg sekaných mandlí, 5 dkg hrozienok, citrónová kôra, 1,5 balíčka vanilkového cukru
žĺtky dobre vymiešame s kryštál. cukrom, maslom, vanilkovým cukrom, múkou, kôrou, hrozienkami a mandľami. z bielkov urobíme tuhý sneh a pridáme ho do masy. pečieme vo vymastene a vysypanej forme asi 40 minút v stredne vyhriatej rúre 😀
veľa zdaru, ja idem robiť až v sobotu 😎

mimakro
5. apr 2007

Veľkonočná baba pre dojčatá a batoľatá: Grahamové rožky namočíme v mlieku. Potom vyžmýkame a zmiešame s udusenou zeleninou podľa chuti(špenát, mrkva, brokolica a iné) a bylinkami(petržlenová vňať,alebo pažítka, alebo kôpor a pod). Dáme do zapekacej misky a polejeme troškou oleja. Dáme zapicť do rúry alebo mikrovlnky.

mimakro
5. apr 2007

Ešte som zabudla-pridáme aj surové vajíčko( pre deti do 1 roka iba žĺtok) a vmiešame do hmoty.

mimi109
6. apr 2007

tak ja som akurat dnes piekla baranka:
4 vajcia, 200g cukru, 200 g polohrubej muky, 4 PL teplej vody, pol prasku do peciva
bielka vyslahame na tuhy sneh, vymiesame zltka s cukrom, pridame vodu, jemne vmiesame sneh z bielkov pridame muku a prasok do peciva a vylejeme do vymastenej formy, prvych 10 minut pecieme v rozhorucenej rure potom stiahneme teplotu a dopekame 😉

escada17
7. apr 2007

mimakro- to je super ta baba recept ! Inak, neviete recept na hrudku? 🙂

lasenka
7. apr 2007

escada
ja vieeeeeeeeeem 😉
nam staci malicka - na pol litra mlieka potrebujes 5 vajicok... ked chces slanu, viac soli ako cukru, ked viac sladku, naopak. Potom to poriadne rozhabarkujes a nad miernym plamenom miesas, kym sa ti to vajicko s lieckom nezacne zrazat... potom tie zrazeninky vyberies vareskou do cistej utierky, poriadne vyzmykas od prebytocnej vody a zaviazes. Dnes som ju robila, poslala som ti foto 😉

zuzana_t
7. apr 2007

ja som dneska zacala robit svoj prvy zemiakovy salat - len uz sa mi nechcelo pokracovat, lebo ideme niekam von, dufam, ze sa ocistenym, uvarenym zemiakom nic nestane...

lasenka
7. apr 2007

zazka, nic sa nestane, ja mam zemiaky pripravene az na pondelok 😉

lasenka
7. apr 2007

zuzana_t - to bolo pre teba, znetvorila som ti nick 😢

escada17
7. apr 2007

lasenka, super- ja od nasich nedokazem ani pytat, lebo mi tak pripomenu zvyky doma..ze az...hned placem 😉 inak, kolko teda trva, aby bola hotova?Kolko musi byt zaviazana?

zuzana_t
7. apr 2007

no super, dakujem, a mam tam dat aj uvarene vajicka, ked davam majonezu, co povies? inak zemiaky som varila nejakych 40-45 minut, snad nie su rozvarene, ale ked ich cistila,nezdalo sa mi.

lasenka
7. apr 2007

escada
kym sa to pozrazalo, trvalo mi to asi 5-10 minut, len stale miesaj. Zviazanu som ju mala, kym vychladla 😉

zuzana
vajicka do zemiakoveho nedavam

zuzana_t
7. apr 2007

no ja teda neviem ☹

escada17
7. apr 2007

jak, ze nie? Ako zemiakovy bez vajicok?...robila si aj teraz ?

lasenka
7. apr 2007

escada
do zemiakoveho davam len cibulu nadrobno posekanu, uhorku, kukuricu, hrasok a mrkvicku a polejem to maizenou

escada17
7. apr 2007

ja kukuricu zase nie, len hrasok...ani mrkvicku nie...inak na akom ohni to miesam a mlieko ma byt plnotucne???

zuzana_t
7. apr 2007

escada - ja si tiez myslim, ze vajicka tam maju ist

lasenka
7. apr 2007

ano, mileko ma byt take, miesaj to na miernom ohni, tam nemas co pokazit 😉

escada17
7. apr 2007

dobre, som myslela, ze na mierno...zuzka, daj vajicka, tym nic nepokazis, vajicka mne velmi patria k Velkej noci...inak, ked Roman robi salat, on dava aj trosku horcice.

zuzana_t
7. apr 2007

ano, to urcite dame, a dam majonezu a na zjemnenie trosku bieleho jogurtu,aby sa zasa nepovedalo, ze ja ho nemozem. 😀

escada17
7. apr 2007

😉))

kitka123
10. apr 2007

matar, diky za receptik, beranek se povedl jak chutove tak vzhledove, akorat dam na buduce asi menej cukru a vic rozinek, aby nebyl tak moc sladky.

zdenkaamarosko
autor
11. apr 2007

Kitka, inšpirovala si ma na budúcu Veľkú noc. 😉 Len mám problém. Dá sa bežne kúpiť tá forma na veľkonočného baránka? A z akého materiálu ju máš?
Ja som sa rozhodla nakoniec upiecť rezy Rafaelo (z témy Múčniky, babovky...).Boli výborné, krásne sa zdvihli. 😝

kitka123
12. apr 2007

Zdenka mam na baranka tu silikonovou formu, tam se nikdy nic nepripali, vlastne mam vsechny formy silikonove, dobre se to aj umyva. Toho beranka jsem myslim kupovala normalne v Tescu

elise
18. mar 2008

čo pripraviť pre šibačov na zakusnutie a aký obed na veľkonočnú nedeľu a pondelo?? poradte prosím 😒