Poraďte dobŕe recepty na Veľkú noc

zdenkaamarosko
4. apr 2007

Ahojte baby, blíži sa Veľká noc. Podeľte sa so svojimi receptíkmi na slané i sladké, tradičné i netradičné ... koláče, zákusky, jednohubky, jedlá... 😝 😀 🙂

janinah
27. mar 2010

toto som už robila a odporúčam 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4491

henikav1
31. mar 2010

nasla som velkonocneho baranka inac, vyzera fantasticky, pozrite http://urobsisam.topky.sk/domaca-pohoda/recepty...
myslim ze ho vyskusam na velku noc, mnam

vinka
31. mar 2010

No ja mám už piškotového barana upečeného.Len ho ešte ozdobiť. 😉

daniz
1. apr 2010

Heni, super nápad, každý je naučený na klasiku ale tento baránok je supéééér. Asi ho aj urobím.Ja som chcela urobiť takých
zajačikov tiež z kys.cesta-urobím aj tých. Ďakujem za typ.

nadulici
3. apr 2010

baby a peciete aj v klasickej hlinenej dvojitej forme baranceka?....mam doma taku, ale nasla som rozne recepty na nete, kde sa uvadza rozne mnozstvo vajec a ostatnych surovin....tak neviem, ze ci je na to nejaky figel, ze pokial naplnit tu spodnu formu, ci uplne po vrch a potom ju priklopit vrchnou, alebo ako?....mam strach, ze mi to pri peceni vytecie, alebo nenapuchne dostatocne, aby vyplnilo aj vrch....a ci peciete celu dobu zavrete, alebo sa ma aj odklopit a tak dopekat?....prosim o radu, ktore mate doma vyskusane....dakujem 😵

lydia22
3. apr 2010

Ja som piekla v hlinenej,piskotoveho z 5 vajec a nenapln doplna ja som ani nedala vsetku masu,som sa bala aby nevytieklo,ale podaril sa.normalne som odkryvala a kontrolovala ci uz je.

olivova
3. apr 2010

tiez som akurat dopiekla v hlinenej forme.....tiez robim z 5/tich vajec piskotoveho, ale mne nevyslo doplna formy...dala som celu masu a aj to som sa bala , ze mi nenafufna, akurat uz usi neboli zakryte, a v pohode. Mam ho takeho kraaasneho 😵

nadulici
4. apr 2010

dakujem.. 🙂 ..tak som nakoniec piekla podla slahackoveho receptu s orechami.....vyslo mi presne do spodnej formy cesto uplne doplna, ale nabuduce dam menej, lebo mi troska vytieklo pri peceni....tak snad bude vsetkym chutit 😝 😅 ....

lara1705
15. apr 2011

a pečiete aj niečo suche pečivo? ak ano, tak čo?dik

titkovamiriam
17. apr 2011

@lara1705 linecke a medovničky,zo slaneho -tvarohove tycinky 🙂

barbarka
18. apr 2011

ma niekto tip na nejake pekne farebne a chutne kolaciky na velkonocny stol? a jednoduche 😅

sokolik35
21. apr 2011