Poraďte domáci nealko drink

zdenkakelemanova
21. júl 2020

Poraďte nejaký domáci drink ďakujem
Mylsim nealko

ivkazba
21. júl 2020

Bazový sirup, mäta, limetka, sóda

Rozmixovaný červený melón, mäta, hnedý cukor, sóda + pre alkoholikov ešte biely rum 😉

Nakrájané pomaranče a limetky, mäta, hnedý cukor - trochu podrviť v džbáne + sóda

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silviazlat
22. júl 2020

Mne veľmi chutí klasika - medovka, trocha ju pomliaždiť, plátky citróna a môže ísť trocha medu a zaliať studenou vodou, minerálkou, kyselkou .... podľa chuti ľad

eliska13
22. júl 2020

@zdenkakelemanova tiež robím vacsinou pomaranč, grep, lineta,mäta soda občas hnedý cukor podľa toho aké sú pomaranče
Alebo jahody podrvit, čučoriedky, Monin sirup rôzne príchute som kúpila a k tomuto kokosovy

kittykat22
22. júl 2020

pozri tuto stranku https://www.ohhowcivilized.com/chamomile-peach-... je tam vela super receptov 🙂

h2
22. júl 2020

Momentálne fičím na citronáde s javorovým sirupom a mletým čili.

engynka
23. júl 2020

@zdenkakelemanova ja vzdy robim domaci ladovy caj. Urobim normalne teply bylinkovy caj silny 3-4 sacky na na pol litra, osladim medom nie moc resp podla chuti, necham vychladnut uplne, dam lad, dolejem vodou do litra alebo sodou, podrtim cerstvu matu a dam citron. Ak mam nejaky sirup ochutim aj troskou sirupu. Na zdravie 🍹

umocniodmocni
23. júl 2020

ja si robim klasicky ladovy caj, ine uz ani nepijem

https://www.youtube.com/watch?v=PVv20GDSIeY
kacusik69
23. júl 2020

asi mas na mysli cosi miesane... ale u nas je v oblube sirup cucoriedka-levandula (Herbert sirupy), voda, cucoriedky, na ozdobu aj trochu zivej, doma vypestovanej a riadne umytej levandule (len vyluhovat, nekonzumovat) a mata... a druhy je Pijo Bio dulovy sirup, citron a perliva voda... oboje vychladene, na leto paradne limonady

mimca77
23. júl 2020

Pestujeme bylinky a nas verny kamos je sodovkovac, takze miesame vsetko mozne, velmi oblubena u navstev je kombinacia cerveny grep zapraseny hnedym cukrom a pomagany s medovkou a to zaliate sodou, robim to tak pol hodiny dopredu, nech sa to riadne uvolni do sody. Moj muz zas rad robi domaci radler - pivo (kludne nealko), brusnicovy sirup a soda.