Recepty
mirka414
17. okt 2009

Poraďte hmotu na pečenie pre deti

Ahoj poradi mi nejaka maminka?potrebujem nejaku hmotu,ktoru si spravim sama doma napr.z muky ale potrebujem,aby sa mi dala vyvalkat a potom pri peceni,alebo len suseni trebarz na slnku stvrdne na kamen.mate nejaky receptik?dakujem.
cessy
17. okt 2009
jeej mirka ja som zle precitala, myslela som ze chces hmotu na potahovanie....sorry 😉
mirka414autor
17. okt 2009
hned sa na to pozriem.dakujem. 😉
mirka414autor
17. okt 2009
cessy nic sa nedeje aj snaha sa ceni x-) x-) mam nemecku klavesnicu,nepisu mi mekcene.
mirka414autor
17. okt 2009
beruska2x si pokladik presne to som myslela.dakujem
beruska2x
17. okt 2009
ja tak letos budu delat vanocni ozdoby na stromek + ususene ovoce a tak.. abych neprisla o sve krasne opatrovane sklenene koulicky 😃
mirka414autor
17. okt 2009
ja sa chystam s mojimi detickami co strazim ako operka tiez spravit ozdoby na dvere,stromcek a podobne veci.aspon ich zabavim,lebo inak mi zdemoluju dom aj nervy 😃 !mrkni co sme stvorili naposledy.
cessy
17. okt 2009
inak to je super napad....hadam aj ja take skusim porobit. na stromceku to moze byt veru peknucke :-N
beruska2x
17. okt 2009
ty jo to je pekny, ja tayk hodne jsem na tyhle blbinky 😃 uz se s kamaoskou tesime az ditka dorostou a budeme vytvaret 😉
beruska2x
17. okt 2009
hlavne je to prakticke a levne 😉
cessy
17. okt 2009
mirka super napad....viem si to predstavit postavene pri dverach.....vonku
beruska2x
17. okt 2009
no ja spis za oknem nebo tak, venku by se to asi rozmocilo ne? =-)
mirka414autor
17. okt 2009
ja som povodne mala v plane tie ozdoby z pregleiky,ale na to potrbujem pilu a trpezlivost a neviem co este..tak tie ozdoby spravime takto a nafarbime a nalakujeme.
Beruska2x ja mam niekedy u mna aj tri 6rocne slecny plus tu moju,tak potrebujem aby nieco tvorili,lebo by mi rozobrali dom ,alebo len sedeli a cumeli do telky.
mirka414autor
17. okt 2009
ved skusime...ja hladam hmotu,nieco ako modurit co stvrdne na kamen a zostane taky tvrdy stale..(niekedy ako moje kolace 😃 😃 )
beruska2x
17. okt 2009
tak to se ti tohle bude libit.. 😉
cessy
17. okt 2009
beruska mi mame taky pristresok, tam by sa tomu nic nestalo...ale paci sa mi to
mirka414autor
17. okt 2009
ved v pondelok skusime a dam vediet. x-)
mirka414autor
19. okt 2009
juj teraz som este nieco objavila http://www.trpaslik.wbl.sk/hry_pre_deti_od_2_ro...
ja skusim asi to slane cesto 1.
beruska2x
19. okt 2009
tak hlavne dej pak vedet jak to slo... ja chci zkusit to co se nepece.. i kdyz tohle jen taky chvilku a to jde ale ze by se mi chtelo to pict 6 hodin :-S to teda neeeeeeeeeeeeeeee
ronja27
19. okt 2009
taky jsem na neco narazila ale vyzkousene to nemam 🙂

http://www.prozeny.cz/recepty/recepty-a-vareni/...
beruska2x
19. okt 2009
ronja na temn jsem taky koukala ale odradilo me to lepidlo :-N
ronja27
20. okt 2009
do vizovaickeho se dava myslim taky lepidlo, ale je pravda taky me spis zaujalo obyč slane testo nemusi se pect a dneska ho jdeme vyzkouset pac starsi synek je nemocnej tak alespon ho nejak zabavim 🙂 diky za tip holky
ikke
21. okt 2009
betka1 • Včera o 23:43
Existuje recept na plastelinu, ktora nie je nebezpecna, ked ju male dieta zje. Myslim, ze sa robi z muky, potravinarskeho farbiva a dalsich prisad. Neviete nahodou niekto presny recept? Na internete sa da najst vselico, ale rada by som nieco odskusane.

bledulka • 2d • Včera o 23:52 -
betko kuk sem 🙂
http://archiv.nova.cz/multimedia/rady-ptaka-los...
libka1
10. nov 2009
beruska ten druhy link co si dala je super, asi aj mi tento rok taketo ozdoby 😉 ako sa davaju na tie ozdoby tie servitky? nemam skusenost s decoupage... to sa nejak prelakuje? inac toto by ma nenapadlo, aj mala bude mat moznost hrat sa s plastelinou ktoru moze strcit do pusy, super tema!!! x-)
beruska2x
10. nov 2009
libka.. staci si vystrihnout nebo vytrhat motiv co tam chces mit a prilozis ho na vyrobek a pretres steteckem .. je i special lepidlo na decoupage ale Herkules uplne staci, je to v podstate to same 😉
beruska2x
21. nov 2009
tak jsem dneska s hmotou delala, mam naaadherne ozdoby na stromecek, fakt doporucuju, krasne se s ni dela a i pro deti urco idealni 😉 jeste to susim v troube a zbytek necham uschnot volne, jen oproti receptu jsem musela dat min vody a vic mouky a otvor na poveseni jsem delala brckem 😃

ted vaham jak to ozdobit =-)
beruska2x
22. nov 2009
tak uz jsem na to prisla, bracha mi prinesl barvu ve spreji co ma na auto 😉 takze budeme mit cervene, stribrne a stribrnozelene ozdoby 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli