• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte hmotu na pečenie pre deti

23. novembra 2009 
ahoj poradi mi nejaka maminka?potrebujem nejaku hmotu,ktoru si spravim sama doma napr.z muky ale potrebujem,aby sa mi dala vyvalkat a potom pri peceni,alebo len suseni trebarz na slnku stvrdne na kamen.mate nejaky receptik?dakujem.
17. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej mirka ja som zle precitala, myslela som ze chces hmotu na potahovanie....sorry :wink:
17. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hned sa na to pozriem.dakujem. :wink:
17. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cessy nic sa nedeje aj snaha sa ceni :dizzy_face: :dizzy_face: mam nemecku klavesnicu,nepisu mi mekcene.
17. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
beruska2x si pokladik presne to som myslela.dakujem
17. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak letos budu delat vanocni ozdoby na stromek + ususene ovoce a tak.. abych neprisla o sve krasne opatrovane sklenene koulicky :grinning:
17. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa chystam s mojimi detickami co strazim ako operka tiez spravit ozdoby na dvere,stromcek a podobne veci.aspon ich zabavim,lebo inak mi zdemoluju dom aj nervy :grinning: !mrkni co sme stvorili naposledy.
17. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to je super napad....hadam aj ja take skusim porobit. na stromceku to moze byt veru peknucke :sweat_smile:
17. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo to je pekny, ja tayk hodne jsem na tyhle blbinky :grinning: uz se s kamaoskou tesime az ditka dorostou a budeme vytvaret :wink:
17. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne je to prakticke a levne :wink:
17. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka super napad....viem si to predstavit postavene pri dverach.....vonku
17. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja spis za oknem nebo tak, venku by se to asi rozmocilo ne? :confused:
17. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som povodne mala v plane tie ozdoby z pregleiky,ale na to potrbujem pilu a trpezlivost a neviem co este..tak tie ozdoby spravime takto a nafarbime a nalakujeme.
Beruska2x ja mam niekedy u mna aj tri 6rocne slecny plus tu moju,tak potrebujem aby nieco tvorili,lebo by mi rozobrali dom ,alebo len sedeli a cumeli do telky.
17. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved skusime...ja hladam hmotu,nieco ako modurit co stvrdne na kamen a zostane taky tvrdy stale..(niekedy ako moje kolace :grinning: :grinning: )
17. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to se ti tohle bude libit.. :wink:
17. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska mi mame taky pristresok, tam by sa tomu nic nestalo...ale paci sa mi to
17. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved v pondelok skusime a dam vediet. :dizzy_face:
17. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj teraz som este nieco objavila http://www.trpaslik.wbl.sk/hry_pre_deti_od_2_rokov.html
ja skusim asi to slane cesto 1.
19. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hlavne dej pak vedet jak to slo... ja chci zkusit to co se nepece.. i kdyz tohle jen taky chvilku a to jde ale ze by se mi chtelo to pict 6 hodin :confounded: to teda neeeeeeeeeeeeeeee
19. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ronja na temn jsem taky koukala ale odradilo me to lepidlo :sweat_smile:
19. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do vizovaickeho se dava myslim taky lepidlo, ale je pravda taky me spis zaujalo obyč slane testo nemusi se pect a dneska ho jdeme vyzkouset pac starsi synek je nemocnej tak alespon ho nejak zabavim :slight_smile: diky za tip holky
20. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka1 • Včera o 23:43
Existuje recept na plastelinu, ktora nie je nebezpecna, ked ju male dieta zje. Myslim, ze sa robi z muky, potravinarskeho farbiva a dalsich prisad. Neviete nahodou niekto presny recept? Na internete sa da najst vselico, ale rada by som nieco odskusane.

bledulka • 2d • Včera o 23:52 -
betko kuk sem :slight_smile:
http://archiv.nova.cz/multimedia/rady-ptaka-loskutaka-26-4-2009-modelovaci-hmota.html
21. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska ten druhy link co si dala je super, asi aj mi tento rok taketo ozdoby :wink: ako sa davaju na tie ozdoby tie servitky? nemam skusenost s decoupage... to sa nejak prelakuje? inac toto by ma nenapadlo, aj mala bude mat moznost hrat sa s plastelinou ktoru moze strcit do pusy, super tema!!! :dizzy_face:
10. nov 2009 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka.. staci si vystrihnout nebo vytrhat motiv co tam chces mit a prilozis ho na vyrobek a pretres steteckem .. je i special lepidlo na decoupage ale Herkules uplne staci, je to v podstate to same :wink:
10. nov 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem dneska s hmotou delala, mam naaadherne ozdoby na stromecek, fakt doporucuju, krasne se s ni dela a i pro deti urco idealni :wink: jeste to susim v troube a zbytek necham uschnot volne, jen oproti receptu jsem musela dat min vody a vic mouky a otvor na poveseni jsem delala brckem :grinning:

ted vaham jak to ozdobit :confused:
21. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz jsem na to prisla, bracha mi prinesl barvu ve spreji co ma na auto :wink: takze budeme mit cervene, stribrne a stribrnozelene ozdoby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok