Poraďte vo výbere kvalitných hrncov

natalka2711
30. apr 2019

Prosím o radu pri výbere kvalitného riadu na indukciu. Hľadám zdravotne nezávadný hrniec na prípravu detskej stravy /nevyrobený v Číne alebo Poľsku/, na cene nezáleží. Pozn. Nie som si istá, či je príspevok zaradený do správnej diskusnej témy, no k vareniu má najbližšie 🙂
Ďakujem

nikusiak9
30. apr 2019

Zepter

kikulienkadd
30. apr 2019

Ahoj,10rokov varím v týchto hrncoch a som veľmi spokojná.
https://eshop.tescoma.sk/suprava-riadu-vision-1...

Varím síce na plynovom sporáku, ale uvedená je aj indukcia. Pokrievky sú sklenené, nedávam ich do umyvacky, ale sú fajn,že vieš,či ti to už vrie a keď stiahnem plyn na minimum, žiadne poskakovanie pokrievky,para uniká cez malý kruzkovy otvor.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anigirl
30. apr 2019

U mňa delimano je naj TOP!

klaudia_kaja
30. apr 2019

Delimano !

limetka69
1. máj 2019

ja mam delimano,, hrnce aj panvice, cervene. panvice som bola po roku reklamovat, zacalo sa im olupovat vnutro, dali nam na vymenu zlate, ci hnede, ci co to je za farbu. rada c nich varim, dobre sa umyvaju, aj ked uz nie som presvedcena o ich kvalite, cakam kedy sa tie vnutra zacnu zase olupovat. 😊

cvirenka
1. máj 2019

My máme LAMART liatinové hrnce. Sú super. Len ťažké.....
Pre deti som mala agent parný mixér, potom klasický parný hrniec a teraz po dlhom uvažovaní, čítaní nespočetných recenzií sme sa rozhodli pre tieto liatinové. Jeden hrniec je síce drahy, nepredávajú sa v sade, ale podľa všetkého sú najkvalitnejšie. Vari sa v nich super.
Mam aj delimano, to je obyčajný plech, potiahnutý dakou vrstvou, ktorá sa doskriabe. Ale oproti tým liatinový sú ultra ľahké.
Mala som aj hrnce s antiadheznym povrchom. Počiatočná cena vysoká, garantovaná kvalita..... No.... Po 5 rokoch som ich všetky vyhodila.
V hrncoch so. Náročná, nakoľko ich používam každý deň 🙈

majush
1. máj 2019

@natalka2711 pozri nejake hrnce od Zwiling, mam doma od nich par vyrobkov a mozem odporucit

tiumen
1. máj 2019

Ja mám niekoľko rokov Berndorf a Ikea 365 a sú ok 🤷‍♀️ ale tie Berndorf budú lepšie - sú vyrábané u nás na Slovensku ;)

natalka2711
autor
2. máj 2019

ďakujem Vám milé žienky za všetky skúsenosti, ktoré ste tu písali a za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu príspevku 🙂 značka delimano na mňa akosi nezaposobila, keďže je dosť pretláčaná či v TV alebo v marketoch. Popozerám sa po značkách, ktoré tu uvádzate. Príjemné a chutne varenie prajem 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz