Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

bezaz
22. nov 2008

annon odporucam tento http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3540 ja som vcera piekla aj ako grahamove, su fantasticke 🙂 lepsie ako z obchodu

annon
22. nov 2008

bezaz dík, vyskúšam 😉

misicka455
22. nov 2008

Holky recepty na těsta na vanoční cukroví?

almika
22. nov 2008

ahojte

jajax, ďakujem, vyskúšam 😉

misicka455
22. nov 2008

Nic?

wighy
22. nov 2008

beza vitaj,krasnu dcerku mas 😵
zajtra vyskusam nejake bagety,chĺebik ma trochu omrzel 😀

misicka455
22. nov 2008

Díky projedu tu diskuzi 😉

anpej
23. nov 2008

ahoj 🙂 prave som dopiekla paperovu babovku,dnes som ju robila v pekarnicke a vysla super 😀 tu je recept 60dkg hl.muky ,1/2drozdia ,3dcl mlieka ,1dcl oleja ,3pl cukru ,29ks sacharinu /popucit/ ,1kl soli .urobime v pekarnicke cesto,vyberieme rozdelime na polovicu .do 1/2 pridame 3pl kakaa ,4pl mlieka ,5 sacharinov /popuc./ a dame do pekar.premiesit.obe cesta rozdelime na polovice,rozvalkame na tenke placky o striedavo ulozime naseba a skrutime ako roladu.dame do pekarnicky a nechame 2hod.kysnut.pecieme 40min. 😝 😝 😝

misicka455
23. nov 2008

Tak jsem dneska zkoušela těsto na perníky v pekárně a super 😉

lenka007
23. nov 2008

misicka hod recept a ake su

bezaz
23. nov 2008

wighy dik 😀
misicka hod sem recept, hodi sa 🙂

misicka455
23. nov 2008

Jo a tu heru fakt nakrájejte na málé kousky a hodně aŤ je měká . Jinak vám to bude hnětat strašně dlouho a bude se to dělat blbě. Zatím mám těsto péct budu v týdnu tak pak řeknu jaké jsou když se upečou 😉

roasha
24. nov 2008

tak my sme dnes"dali"pizzu,a bagety. 🙂

misicka455
24. nov 2008

Já jdu dneska na ty perníky 😀

wighy
24. nov 2008

ta kja som vyskusala vcer aj dnes bagety co sem dala link beza,no su mnaaaaaaaaaaam dnes som ich robila zase lebo ich robim z polovicnej davky lebo neviem ci by moja 1hakova pekarnicka vymiesila 800g muky 😕

bezaz
24. nov 2008

wighy to som rada, ze chutili, u nas mali obrovsky uspech, dokonca aj zdravsi grahamovy variant 😀

veronkaj
25. nov 2008

bezaz, a ako s maličkou dobre, už ste sa naučili rozumieť bez slov, musí to byť krásne mať doma také miminko,

mne sa dnes celú noc snívalo o maličkom bábatku, že som ho mala aj na rukách, no kto vie s kým sa budem hnevať dúfam že aspoň v práci to nik nebude.

inak u nás ide pekáreň skoro každý deň vždy niečo .

anamor
25. nov 2008

aj u nás ide pekáreň takmer každý deň, chystám sa na tie bagety, akurát presne nerozumiem postupu, ako tú bagetu vytvarovat 😲 bezaz vyzeraju fakt super 😉

bezaz
25. nov 2008

vern no zatial sa len zzivame, sem tam je to na nervy, ale co clovek moze cakat od maleho tvrdohlavca.. 😅
anamor zalezi, ake velke chces mat tie bagety, lebo prvykrat som robila len 4 ako je v navode, len z toho su take fakt obr velke bagety, potom som skusala robit polovicne, teda 8ks a aj to sa mi zdalo este vela.. normalne si len rozkrajas cesto a vytvarujes do tvaru bagety, das na plech podkysnut, hned ich zvrchu ponakrajujes, tesne pred pecenim potries slanou vodou a to je vsetko.. to tvarovanie trva tak 10minut 😉 a ja som ich po vrchu posypala lanovym semiackom

misicka455
25. nov 2008

Jste mě tak nalákali těma bagetma , že je zítra taky vyzkouším 😀 😀 😀

wighy
25. nov 2008

ja som dnes zase rbila bagety 😀 😀 😀 ale ja som si to chcel aurychlit a dala som gril a zabudla som a trochu sa mi zvrchu pripalili tak sa na seba hnevam ina k su supeeeeeeeeer mnaaaaaaaaaaaaaaaaam asi zatial najlepsie co som jedla 😅

veronkaj
25. nov 2008

ja som minule robila mazanec z dámy

a bolo tam že program sladký, stredná velkosť a stredné prepečenie
lenže ten program trvá 3.50 h tak som to skrátila, kedže tam boli kvasnice dala som program cesto - celý a potom 50 min. piecť a hned to bolo len 2 hod. 10 min.

a bol skvelý

misicka455
26. nov 2008

Tak bagety jsou super 🙂

veronkaj
26. nov 2008

už som sa tu raz pýtala ako pečiete veci z kysnutého cesta v elektrickej rúre, aký ohrev nadstavíte???

misicka455
26. nov 2008

Holky a jak dělaté ty grahamové bagety?

bezaz
26. nov 2008

misicka ten isty recept, len som dala 500g hladkej muky a 300 psenicnej grahamovej.. 😉

misicka455
26. nov 2008

Jsem si to myslela, jen musím sehnat tu mouku 😀 😀 😀 😀

boza
26. nov 2008

misicka455 tu muku si mozes urobit aj doma, kup si psenicu a rozmixuj. Ja to tak robim a je dobra. Ked ju chces jemnu tak ju nechaj dlhsie mixovat a potom osej cez sito.