Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

bezaz
13. jan 2009

dievca jeden balicek suseneho drozdia?? 😲 to je nejak straaasne vela, sak normalne ide bud jedna alebo maximalne 2 kavove lyzicky 😅

kuspitka
13. jan 2009

dievca a to sa vsetko zmiesa a ecie sa v domacej pekarni???

bezaz to nieje vela ten sacok drozdia to staci...ked das menej nevykysne

telinka
13. jan 2009

bezaz....pozri na saciku ci je na pol kila muky , alebo na kilo...napr dr.oetker drozdie je len na pol kila a ten biely sacok s lastovickou je na cele kilo muky!!!

roasha
13. jan 2009

pri granulovanom drozdi naozaj treba dat pozor,maju rozne gramaze. 😉
radsej davat ako uvadza ten-ktory recept/pocet lyziciek/alebo podla uvedenia mnozstva na kg muky. 😉

kuspitka
13. jan 2009

nemate niekto dobru babovku do domacej pekarni

kili
13. jan 2009

kuspitka, táto je výýýýborná http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2468
ale podarila sa mi 2x a 1 či 2x sa pokazila ☹ . a čo som čítala, tak sa pokazila viacerým, tak neviem, v čom môže byť chyba. ale asi ešte skúsim, lebo je fakt super. robila som len kakaovú a výborná je natretá džemom 🙂

roasha
13. jan 2009

dievcata,ved mozte normalne pouzivat recepty z kucharskych knih. 🙂

kuspitka
13. jan 2009
kuspitka
13. jan 2009

kili a to vsetko zmiesame a nemusi sa ten puding varit????

dievca
13. jan 2009

Kuspitka,ano malo by sa to vsetko zmiesat a upiect v domacej pekarni,ano pisu sacok drozdia,lebo od dr.Oetkera je na pol kila muky,podotykam,ze som ho este nevyskusala.

kuspitka
13. jan 2009

a ten puding tam mam len vykotit???

anpej
13. jan 2009

nemate niektora recept na babovku panettone,neskusali ste to piecť v domacej pekarni? 🤐

kili
13. jan 2009

kuspitka, všetko nahádžeš, zapneš, nechaš premiešať ako tam píšu a potom dáš pečenie. ten puding je vlastne ako múka, s múkou tiež nič nerobíš, keď ju dávaš do pekárne 😉

kuspitka
14. jan 2009

kili tak to skusim zajtra som zvedava ake to bude

sassi
14. jan 2009

u nas sa odkedy mame pekáren akosi dramaticky zvýšila spotreba chleba 😀
však sme 4 ludia a pečiem každy den 😕

kuspitka
14. jan 2009

sassi hod recept aspon si nieco napisem nove

matica2
14. jan 2009

kuspitka ten závin od ursik som robila a bol výborný

roasha
14. jan 2009

matica,akurat ho robim... 🙂

matica2
14. jan 2009

akurát rozmýšlam že si zajtra urobim v pekárni niečo sladké tak to asi bude ten závin 😉

kuspitka
14. jan 2009

matica a to je ktory ja uz mam asi popletene tie recepty

matica2
14. jan 2009

číslo 32 je ten závin

kuspitka
14. jan 2009

vies mi poslat link

kuspitka
14. jan 2009

matica....
to ti riadne vymiesa a vykisne a potom to vyberies a co dalej nejako tomu receptu nechapem

matica2
14. jan 2009

cesto vyberiem dám na dve polovice a ich rozvalkám, dám plnku a zrolujem. potom dám naspet do pekárne položené vedla seba. zapnem program pečenie na jednu minutu, vypnem a nechám podkysnút. potom zapnem progarm pečenie zas a pečiem

kuspitka
14. jan 2009

matica tak ti to cesto vymiesa a vy kyśne a potom dam piest?????ja som ako debil prepac ale este som to nerobila ani raz a kysnute veci mi nejako nejdu tak sa nehnevaj

liliandax
14. jan 2009

matica - ja som to tiez este nerobila, tak sa pytam 😅 - program na pecenie je ktory? a len na 1 minutu? 😕

matica2
14. jan 2009

vôbec niesi debil 🙂 radšej sa opýtaj viac krát ako niecčo pokazit 😉 ked dáš program cesto tak ti vymieša a nakysne a potom vyberieš a plníš

kuspitka
14. jan 2009

aha to viem .....no a potom dam rychly program na pecenie????

liliandax
14. jan 2009

no uz sa zamotavam aj ja 😅