• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

1. augusta 2017 
no vesi, ved mna si ukecala ty s peťkou :wink:
a našim tatom kuchárom je už nadšená celá rodina, rozdáva chleby jedna radosť a je uplne hotový z toho, ako ho všetci chvália :grinning:

inak, ozaj sme celé dni vonku, domov chodíme len ked dorbec spí (ako teraz :slight_smile: ), lebo doma sa vyspí lepšie ako v kočíku
28. apr 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani haha daj link! to chcem vidiet (a dat precitat tomu mojmu hehe)
inac - veru veru aj my sme vonku. je krasne, treba to vyuzit. len este par stupnikov by to chcelo. poznas to - nalozim cesto do pekarne a ideme von. kym sa vratime, rozvoniava cely byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, baby, aj my sme celé dni vonku, len dnes malú zobral tato :grinning:
28. apr 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, dnes ideme kupit pekarnicku... eta harmony, lebo siesta sa neda zohnat a uz nechcem cakat.... :slight_smile:
dajte nejaky recept, co je dobry, vecer chcem vyskusat.... :wink:
28. apr 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy toto je zakladny recept http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2494
vyskusaj, pripadne tam pridaj za lyzicu oleja a lyzicu octu.
28. apr 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, vecer skusime..... uz sa tesim...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
a aku muku davate? tu na chlieb T670, ci kolko to je?
28. apr 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam T650 :wink: tu zakladnu bielu - chlebovu, ale baby spominali ze z kazdej bielej sa da.
28. apr 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar tak daj nejaky dobry recept :slight_smile:
inak ak by ste chceli niektora robit marcipan v pekarnicke, na dame je dokonaly recept
28. apr 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne najviac zatial chutil kupeny chlebik - zmes v lidli na slnecnicovy chlebik
rano som dala aj zarobit podla recepty co este na prvej strane pisala jedna kocka - nieje zly, ale nieje to uplne ono
28. apr 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuska, daj link na ten marcipán :wink:
28. apr 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3934
ja som ale pouzila vanilkovu aromu tu co tam je pisana som nezohnala a fakt to bolo mnam mnam :slight_smile:
28. apr 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuska, dakujem, už je to uložené. sú tam 3 recepty, ktorý si robila ty? a dávala si tam aj potravinárske farbivo? kde ho dostať? :confused: :sweat_smile:
28. apr 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potravinarske farbivo dostat skoro v kazdych potravinach, co ja viem, pri tych veciach na pecenie to zvyknu mavat.
28. apr 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuska, my sme zatial robili len podla receptov čo boli priložené k pekárničke, viac sme nestihli. zajtra vyskušame prvý raz niečo iné- ono tolko chlebu u nás zase nemá kto papať- nikolka spapá veľmi málo, ja sa snažím papať málo :wink: a domčo ešte nemôže. tak si najviac pochutnáva tata :grinning:
28. apr 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten marcipan vyzera dobre... urcite vyuzijem na tortu :wink:
riuska ktory recept si robila?
29. apr 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo - a baby? ked chcem tym marcipanom celu tortu obalit, to ako mam spravit? aby to bolo take pekne "zaliate"? to mam povykrajovat z tej placky? :confused:
29. apr 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to raz videla v telke. tam to vyvalkali, položili na tortu, teda obalili, pozatláčali kde treba a potom ten zvyšok obrezali. :slight_smile:
29. apr 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeee

tak kooonecne mi dorazila pekarnicka a uz aj peciem svoj 1 chlebik v zivote, drzte palce nech sa vydari aby som vecer nevyhadzovala pekaren von oknom :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, držím palce :grinning: :grinning:
30. apr 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi dakujem

chlebik dopeceny, uz sa chladi juuj ci som hladna :grinning: :grinning: len sa mi to zhora malo pripieklo tak som pridala ece 10 min ta kuz je to lepsie
potierate vrch chlebika niecim???
30. apr 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy,mozes potriet vodou,ale hned ako je upeceny,potom sa pekne leskne
30. apr 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili dakujem za radu, nabuduce skusim

baby prepacte za vyraz ale chlebik je hovadsky dobryyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:

juuuj ci sa tesim, som sa napraskala,uz len cakam manzela nech dojde domov tak ho napcham :grinning: :slight_smile:
30. apr 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, tak to ťa potom vitam medzi závislačkami :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi dakujeeeem, tak to si piste ze uz som namotana :grinning: :grinning: a zacinam s experimentovanim,receptov mam kopec

hned zajtra na sviatok prace spravim nieco sladke :wink: :slight_smile: mnaaaaaam
30. apr 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v TV videli, že potreli slanou vodou, ale mne to teda moc nechutilo
30. apr 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chlieb nepotieram ničím a teraz si už ani neuvedomujeme, že vrch je svetlejší, na chuti to nič nemení :slight_smile:
30. apr 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som na tom asi tak ako vesi. uz si ani neuvedomujem ze je svetlejsi. no ale - ta voda nieje zly napad. paci sa mi ked sa tak chlebik leskne :sweat_smile:
30. apr 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sa my chladi ta jablkova buchta :stuck_out_tongue_closed_eyes: vonia perfektne, zajtra napisem aka bola :dizzy_face:
anamor ten druhy recept som robila, ale tu aromu som pouzila vanilkovu :slight_smile:
presne ako vesi napisala, vyvalkat - samozrejme ten marcipan aj zo spodu aj z vrchu musi mat priesvitnu foliu, aby sa to nelepilo a valcekom vyvalate uplne tenucku placku, potom to treba dat do chladu a po chvilke mozte stiahnut aj druhu stranu tej folie (zatlacate este s foliou)
30. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pekáročky, tak som skúšala chlieb piecť v rúre a dopadlo to :rolling_eyes: . Teda chutný je, o tom potom, aj kôrčička mňam, ale rozliezlo sa to, je nízky a rozložitý, ani do toastera či hriankovača to nie je ako pichnúť, keby som chcela. Ja sa teda vraciam k pečeniu v pekárni, ešte keď prirátam to večné nakukovanie do rúry a skúšanie, či už je hotový, tak ten výsledok za to fakt nestál. Nie je nad ten komfort pečenia v pekárni.

Riuska, určite je buchta výborná. Akurát, ak ste takí slabí jedáci a do 2-3 dní ju nezjete, tak je dobré dať ju do chladničky, lebo tie jablká v nej začínajú potom plesnieť.
30. apr 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dostala neodolatelnu chut spravit osie hniezda :sweat_smile: zajtra asi vhupnem na to. len neviem aky recept pouzit :zipper_mouth: nemate nieco odskusane?
30. apr 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok