• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

27. februára 2017 
daska ja milujem toto kysnute cesto je uplne super, lahko sa s nim pracuje
CESTO OD CRYSMILE NA COKOLVEK SLADKE (osie hniezda,zavin,kysnuty kolac): 250ml mlieka, 100ml oleja, 1 vajce, stava z polovice citrona, 0,5 ČL soli, 0,5 kg polohrubej muky, 2 PL cukru, 0,5 kocky drozdia

odporucam

a ja mam radsej cerstve drozdie
14. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moc mě zaujal recept na pudinkovej koláč jen prosím co to je ten Palmarin :wink:
15. feb 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame doma Tefal a bolo tam cd s plno receptami, nevedela som ze k inym nie je.
15. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palmarin je margarin na pečenie ako hera, helia a pod
inak ten koláč je výborný, akurát ja mám v recepte, že puding sa natiera ešte za horúca a na plechu sa už nenechá podkysnúť, ale hneď sa potrie žĺtkom a dá sa piecť. A keď je už skoro hotový tak sa potrie horúcim osladeným mliekom a ešte na minútku sa šupne do rúry.
A fakt je výborný aj na druhý a tretí deň.
15. feb 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy: dakujem krasne,vyskusam :wink: ..
ja som dnes suchla do cesta omylom olivovy olej namiesto obycajneho a bolo uplne supeeer...
aj ja mam radsej cerstve drozdie :wink: :wink:

dievcata este jedna otazocka... ked sa mi prepadol zemiakovy chlebik, co som urobila zle?? :frowning2: :frowning2: ...
15. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daskak vela vody ja ked robím zamiakový vždy dosípam múku lebo aj zemiaky obsahujú vodu. a vody dávam 250ml
15. feb 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm ... aj somsi myslela.... :frowning2:
15. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor ja som ho robila ten pudingac a: staci robit aj den dopredu, on aj tak super odlezi ked den postoji. a tie bielka vyslahat, a ked ti pekaren zmiesa prisady (nie uplne do cesta, len taky maglajz prvotny) tak tam pridaj tie bielka vslahane...
16. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil super, akurat idem dnes vecer skusit :wink: idem akurat recept skpcit konecne :wink: a vdaka :dizzy_face:
16. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prave som dopiekla veeeelku dobrotu.ale to nie je z pekarne tak davam recept na salema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som aj foto do "ostatne sladke".stihla som to v poslednej chvili.uz nie je co fotit :grinning:
16. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk! ehm - aka to bola ta adresa na salema? :sweat_smile:
16. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja idem kuk som zvedavaaaaa :sweat_smile:
17. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja mnaaaaam by som si hned dalaaaa, no neviem ci to urobim,na mna je to prilis zlozite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja aj tie sisky vyzeraju supeeeer,na tie sa si dam nahovorit :wink:
17. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata mam prosbu, este sa len ucim s pekarnickou robit :slight_smile: preto mam tolkootazok. Robila som vianocku http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2491 presne podla receptu a vobec sa mi nepodarila, nevykysla, bolo taka moc husta, no proste nic moc a kraje mi prihoreli... :frowning2: robila somto na programe sladke... viete mi poradit kde som urobila chybu? alebo nejyky lepsi recept? Dakujemkrasne :slight_smile:
17. feb 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil tu je adresa
http://www.pekaren.salem.sk/

wighy,vobec to nebolo zlozite.je to robota na chvilku.neboj sa len skus.ale pocitaj s tym ze ti to za chvilu zbastia :grinning: :grinning:
inac tie sisky boli ozaj dobre.lepsie ako stary recept co som mala.

daskak pozri na 14-tu stranu na tomto fore.dala som tam recept na vianocku.vtedy som ho este nepoznala ale teraz uz viem ze je ozaj dobry.kludne skus,len daj miesto sladkeho programu zakladny,lebo na sladkom prekysne-aspon mne :sweat_smile:
ked si kliknes na salema(link vyssie) tak tam najdes aj foto a v knihe navstev recept.
17. feb 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tento recept son nasla spolu s tym co som robila... urobila som ten druhy a takto to dopadlo... :unamused: dakujem :wink: zajtra skusim tento...ta dnesna bude pre kacky vo Vahu :slight_smile:
17. feb 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajaaaaaax ja si prosim recept na ten kremes z bb keksov!!! vies jak dlho ho zhanam?!?!?!? prosiiiim supni ho tam! odpalovane venceky robim aj ja, milujem ich! a hned na druhom mieste su parizske rozteky ale nikdy som ich neskusala... :confused: zeby som sa zase raz vykaslala na dietu? :grinning:
17. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

juuuj bolo by super keby sa salem zas rozbehol,nemam inspiracie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peciem len dokola to iste
chleib,bagety a kysnute cesto

v sobotu som urobila pernik od zindule ale normalne v trube,je to rychlejsie ako v pekarni, dala som do tortovej formy a bola mnaaaaaaaaaaam
17. feb 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy ja tiez pekarnicku zanedbavam :pensive: nemaaaam na nu cas! zdrapilo ma za vlasy tvorenie, tak pekaren tiez melie len to iste do kola... :frowning2:
18. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil a co pekneho tvoris????????? :slight_smile:
18. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1999percent
18. feb 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy toto vsetko http://picasaweb.google.com/lucia.mizerakova :sweat_smile:
sijem babiky, pletiem z papiera, dalej pergamano, enkaustika, medovnicky, teraz aj kraslice... servitkovanie, scrapbook... no slahlo ma to z kazdej strany :grinning:
18. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda si šikovná :wink:
18. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil to vazne,no ja som paf,tie babiku su uzasne
pocuj aj ich predavas, ja by som mala zaujem o babiku,su nadherne a malej by sa urcite pacili :dizzy_face:
18. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusil ten encaustic to je nadhera,v zivote som o tom nepocula wow wow wow :dizzy_face:
18. feb 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty baba jedna som sa normalne namotala idem si o tom nieco precitat na nete
18. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy :grinning: som rada ze sa ti to paci!
18. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy enkaustika je vlastne malba horucim voskom. moze sa na to pouzit enkausticka zehlicka, alebo enkausticke pero s roznymi nadstavcami, enkausticka paleta atd. zaklad je vzdy vceli vosk farbeny pigmentami. da sa malovat aj voskovkami roztopenymi, ale najlepsi je na to ten specialny vosk.
18. feb 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok