• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

1. augusta 2017 
Ahoj bezaz :grinning:

ja som mala pekáreň na reklamácii, len 3 týždne, ale bol to des :stuck_out_tongue_closed_eyes: stále som zabudla kúpiť chlieb :sweat_smile: :grinning:
27. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Vesi: tie trdelniky su super mnam.sama som spapala skoricovy-- :grinning:
27. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beza jupiii, tak sup sup, ja bysom umrela bez pekarnicky

jaja ta vianocka s mi dnes feeest podarila, dala som len program cesto a upiekla v trube, no parada je ako oblacik a chutovo mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ,juuuuj ci sa tesim ez sa mi zase podarila mnaaaaaaaaaaaaaaaaam aj kamoska ju ochutnala a vychvalila ma az do nebies :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy prosim ta napisesm i recept na tu vianocku? u nas doma tiez vsetci lubia.. a ako dlho si ju robila v rure? dakujem pekne :slight_smile:
27. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daska je to tento recept od jaja zo 14 strany
470 g hl. muky
8 PL roztopenej hery
5 PL olej
1/2 kocky drozdia
2 zltky
2 dl mlieka
80 g kryst.cukru
sol
kora z mensieho citrona(dostat aj susenu)
hrst hrozienok
1 CL fenikla(nemusi byt)
program-sladky chlieb,stredna korka

len ja hrozienka nedavam a ani fenikel som nedala a tentokrat som dala program cesto 1,5 hod, potom som vianocku upliettla zo 6 vrkocov,nechala ece asi pol hodku vykysnut na plechu potrela mliekom a piekla cca 25 minut pri 180st. a uz je cela zbastenaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile:
27. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy som rada ze sa ti podarila.ja ju idem prave tiez piect.neviem ci som to tu uz nespominala ale miesto 2 zltkov davam 1 vajce a rozdiel nevidim ziaden.

bezaz tesim sa s tebou.ja odkladam opravu dokial sa da.ale asi ju uz budem musiet poslat.neviem si predstavit co budem bez nej robit.asi sa zblaznim :confounded: :frowning2:
28. feb 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lidi, potřebuju konzultaci: koupili jsme domácí pekárnu tchýni a ona teď volala, že v balení nebyl jeden hák :angry: , nevíte jestli se dá někde dokoupit náhradní? Protože když opomenu to, že to mohla ztratit při vybalování, tak si myslím, že tohle asi nezreklamují :confused: . Díky.
28. feb 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale určite to zreklamujú. Nám chýbali šróby na držiak plazmy a uznali nám reklamáciu
28. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite by som to šla riešit tam kde bola pekáren kupovaná a ak to aj neuznajú tak by mali vediet kde by sa ten hák dal zohnat alebo kontakt na výrobcu :wink:
28. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, už viac krát som si čítala vaše príspevky ale až dnes som sa rozhodla pridať sa k moderným ,,žienkam domácim". Už vyše roka mám domácu pekáreň, ale pečiem v nej väčšinou chlebíky z hotových zmesí.
Vyskúšala som už aj mazanec a je úplne super!!! chcela by som poprosiť, ak niektorá z vás má dobrý recept na rýchly chlebík pošlite. Niekedy, keď prídem z práce a nemáme chlebík bodlo by tak rýchlo nejaký upiecť.
ďakujem a teším sa, že môžem byť medzi vami - lebo píšete kopec zaujímavých rád.
28. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja dik, no este mi ju musi muz doviezt, ale sa tak neskutocne tesim, ze to az mozne nieje.. som mala brutal abstak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna ten abstak caka v najblizsej dobe.hned v pondelok musim volat kuriera.dufam aspon ze to nebude dlho trvat ked to poslem do servisu priamo.
28. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bety....aj my sme nasim kuppili pekaren v metre a chybal jeden hak , tak sme tam zavolali a oni hak objednali v pohode a do 2 tyzdnov bol doma :wink:
28. feb 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezaz tak zajtra pride kurier pre moju pekaren.uz som ju nacisto zodrala.co budem teraz robiiiiiit :frowning2:
2. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, tu som dlho nebola. takze sa hlasim. pekarnicka je uzasna. milujem z nej francuzky chlebik a ryzovu kasu. croisanty su tiez skvele, ale neche sami s tym babrat. a cesnakove trojuholniky nemaju chybu :grinning: :dizzy_face:

pocujte, ako sa tvaruju housky? (neviem, ako sa to povie po sr :sweat_smile: )
2. mar 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mali akciu v okayi na DP6 za 1500sk.. skoro ma slahlo. tyzden potom, co som za nu dala 2000 :angry: :angry: :angry:
2. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a tato vianocka je uzasna http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3733 len davam viac cukru :slight_smile:
2. mar 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja uprimnu sustrast
ja som moju vybalila a uz je pripravena na pracu :dizzy_face:
petka navod na housky je myslim na dame http://domacipekarny.dama.cz/postupy.php?d=530
3. mar 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bez a co dnes ukuchtis??
3. mar 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka uz peciem mazanec, pride kamoska a vecer svokrovci a este musim sikovno spravit bud chlebik alebo bagetky, aby sme mali co jest :slight_smile:
3. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusaaa to je ta vianocka na ktoru som tu davno davala recept(na 14-tej strane) aspon konecne viem odkial pochadza :sunglasses: moj muz ju nasiel skopiroval a potom uz nevedel odkial.ale vianocka je to ozaj super :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bezaz dakujem.zatial na mna este celkom abstak nedolahol lebo mam napecene v mrazaku a naivne dufam ze to nebude dlho trvat :grinning: :grinning: kiez by som mala aspon raz pravdu :angry:
3. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky idem aj ja piecť tu vianočku,dúfam ,že sa vydarí. :wink: pri vás asi tak skoro neschudnem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem pekný deň, už som tu dávno nebola,

chcem sa spýtať či má niektorá z Vás nejaký dobrý recept na cesto na rezance z domácej pekárne.

Prosím a ďakujem.
6. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ja robim bezvajecne z 250g hrubej muky a 150 ml vody.mozes ale pouzit hocijaky recept aky najdes v kucharke alebo na internete.toto cesto pouzivam aj na lasagne a chuti nam.
6. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa robiť cesto na rezance aj ked konkrétne na to program? Jajax ako robíš lasagne?
6. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprazis nadrobno pokrajanu cibulu,na to das mlete mäso,pridas cesnak,korenie podla chuti a paradajkovu omacku.ja pouzivam z lidla combino.podusis to.uvaris si besamel-spravis zaprazku na masle,zalejes mliekom a uvaris hustu kasu.odstavis a pridas 1 crevkovy syr.lasagne uvaris.nakrajas si rajciny a papriku-mnozstvo podla chuti.do zapekacej misy das lasagne,polovicu mäsa,tretinu besamelu,lasagne,papriku a rajciny,tretinu besamelu,lasagne,zvysne mäso,zvysny besamel,lasagne.vrch posypes struhanym syrom,zakryjes alobalom a das asi na hodinku piect.
tento recept som dostala od znamej a velmi nam chuti.

takto robim lasagne ja.na fore najdes temu lasagne a je tam plno receptov.

neviem ci sa daju robit bez prislusneho programu.ja som momentalne bez pekarne a prave som spravila cesto v rukach.vyrezem si velkost podla zapekacej misy a pocet aky potrebujem.
6. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajax ďakujem, určite vyskušam

lasagne aj vopred uvaríš, či použiješ surové cesto

martinaaema ten program na cesto na mojej pekárni trvá 15 min.
6. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika aj moj program trva 15 min.lasagne nevarim len ich necham trochu obschnut asi 30 min.vlastne tolko kolko popri ostatnej pripave stiham.vymastim formu a vrstvim, potom zakryjem alobalom a peciem 1 hodinu.
6. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tiež spravím lasagne, strašne sa teším :wink:
6. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok