• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. januára 2017 
Strasska, vdaka za link :wink:

Mam na vas este jednu otazocku.Uz velakrat som robievala vianocku, ale stale sa po upeceni v rure v strede, ako keby rozpraskla, alebo lepsie povedane, ako keby strasne vela rozkysla a v strede nie je spojena :confounded: Neviete cim to moze byt?? :confused: :confused: :confused: Inak, chutovo je strasne dobra :wink: Vdaka
11. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem hotové zmesi z Bioparku, stoja 1 euro, nič sa tam nepridáva a chlebík aj vianočka je super. dokonca sa tam dá nakupovať aj za gastráč.
12. jún 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som robila dnes tento/jahodovy/: http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3652 mnaaam :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
tak já jsem zkoušela chleba péct nejdříve z hotové směsy - koupila jsem ji v hypernově a docela šel. Pak došla a já to zkusila dle receptu z návodu a byl daleko lepší. Dnes jsem mluvila s kámoškou a ta mi říkala o směsi od firmy Küchenmeister. Nemáte s tím některá zkušenost. Nějak se mi to nezdá. Normálně jsem za cenu 35 Kč kupovala na jeden chleba a tady se podle netu dají z balíčku 1kg upéct chleby dva a cena je stejná.
Nějak se mi to zdá divný - hlavně ta cena.
25. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ešte raz sa chcem spýtať,či niekto nemáte jeden zvyšný hnetací hák do tescovej pekárne(sedí tam aj hák s iných pekární) v prípade že sa vám pokazila pekáreň,alebo ste si kúpili inú a hák vám zostal...dakujem pekne...informujte ma cez Ip :grinning: :slight_smile:
29. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu. Chtěla bych koupit taky pekárnu, ale nabídka je tak široká, že se v tom nijak neorientuju. Můžete mi poradit, na co si dát pozor, co by pekárna měla mít a co je zbytečné? Kdybyste třeba poradili konkrétní značku... Jo a ještě na kolik chleba upečený z pekárny vyjde? Je cena srovnatelná s chlebem kupovaným nebo je vyšší či dokonce nižší. Ještě jednou dík.
30. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fishka,
k typu pekarne sa ti vyjadrit neviem, my sme pekaren dostali, tak sme to neriesili...
a ta cena chleba zavisi, ci si chces pripravovat zmes sama, alebo uz kupis hotovu. pripadne kolko toho chlebika chcete, lebo su jedno aj dvoj-vanickove. ale pre stvorclennu rodinu staci aj ta jedna vanicka, teda, nam staci :grinning:, ale len na ranajky. a urcite je dobre mat tam odlozeny start.
bezna cena napr. viaczrnnej 500 g zmesi je okolo 2,- €/60,- Sk, ale casto su rozne akcie a da sa kupit aj za 25-30,- Sk. takze aspon u nas, na slovensku to vyjde skoro rovnako.
30. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky
30. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, povedala som stvorclennu rodinu, to som myslela mojich rodicov, mna a brata, ked sme este byvali vsetci spolu. teraz som uz sama s manzelom :sweat_smile:
30. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fishka v podstate si kúp tú čo ti padne do očka a podla ceny akú si ochotná za nu dat :slight_smile: tu každá pochváli tú svoju. ja mám dvojhákovú lebo sa mi viac páči tvar chleba. programov mám 10 ale využívam len dva. chlebík ti upečie každá. ja mám túto http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz&pekarna=204
30. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fishka podľa toho či ste väčšia rodina čiže či ti bude stačiť 1kg chleba alebo 1,5kg chleba aj v tom sa pekárne odlišujú a sú aj také už z bezlepkovým programom a aj s možnosťou pečenia bagiet ak chceš je to o tom čo všetko chceš na nej robiť či len chlieb alebo aj bagetky a videla som už aj také že majú dve formy jednu klasickú a jednu okrúhlu aby to vyteralo ako koláč je len na tebe akú si vyberieš tak sa daj do pátrania a šťastný lov prajem :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas o radu, v akom pomere sa nahrádza susene drozdie normálnym??
8. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve lyžičky sušeného je pol čerstvého ale nesom si istá používam len sušené
8. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica2 no super dakujem, len este by som potrebovala vediet kolko je lyzicka na gram :sweat_smile: pretoze mam v recepte g
8. júl 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha tak to si ma teraz dostala :sweat_smile: celé sušené je 7g
8. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak ma to zaujalo že som vážila :grinning: vyšlo my niečo medzi 2,35-2,40g :grinning:
8. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kujeeeem :grinning: mazanec sa uz pece, uvidime co s toho bude :sweat_smile:
8. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky!!!
nemáte některá osvědčený recept na kynuté těsto na táč?
8. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky :slight_smile:
Já myslela že to jsou spec. recepty do pekárny.
TAk to vyzkouším náš domácí osvědčený. Snad mi těsto nepřekyne. :sweat_smile:
9. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matica ja mám na jednom recepte na 1,5 lyžičky sušeného droždia 5 g čerstvého droždia.A stále mi vykysol dostatočne. :confused: Ja používam iba čerstvé droždie. :wink:
9. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka no ved ja nemožem porovnat lebo z čerstvého nerobím
9. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a ako sa pripravuje džem v pekarni?? normalne podla receptu dam vsetky prisady a "jenom pojedeš" :grinning: ak mate nejaky dobry recept na marhulovy tak sup sem s nim :slight_smile:
10. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka,nie je 5g malo?klasicka kocka ma cca 40g,a ja davam na 500g muky asi polku kocky/t.j.cca 20g/ :confused:
11. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janzi - podľa návodu na želírovacom cukre. Ono ich je viac druhov, kúp si taký, ktorý sa robí "naraz", napr Gelfix 2:1, dala som si 1kg ovocia - rozmixovala, pridala ten cukor, zapla program a hotový už len naliala do fliaš a 5min hore dnom - toť vsjo

mala som aj taký cukor, kde písalo, dať cukor povariť minútu a potom pridať obyč.kraštál cukor, tak som dala ovocie+gelfix, zapla, chvíľu počkala - tak minútu potom čo začalo miešať (najskôr len nahrieva) a potom dosypala cukor...

preto vravím, radšej si kúp taký, čo sa dá naraz s ovocím a hotovo :wink:

robila som džem už asi 6x, všetky vyšli na jednotku

rob si naraz len z 1kg ovocia, segra dala 1,5kg a vykypelo jej to :confounded:
15. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den, nevie mi niekto poradit, kde by som mohla zohnat nahradny hnetaci hak na domacu pekaren znacky Morphy Richards 48268 ? dakujem
21. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu raz niektorá písala že jej z vaničky z pekárne vytekal olej alebo niečo ako to dopadlo?
24. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete nejaký dobrý recept na celozrnné rožky či žemle? Prípadne sa dá použiť recept na chleba len spraviť z toho bagety?
28. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki skús túto stránku je tam toho hodne aj celozrnné pečivo rožky či bagety http://domacipekarny.dama.cz/recepty.php :wink:
31. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok