Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

erikasadek
14. sep 2009

no ja zatial nemam, len podla toho co som doteraz citala, tak som usudila, ze tie haky su jediny b mol.. pekarni...

https://www.youtube.com/watch?v=Asv6d2vHLTc


toto je pekaren, kde je sklopny hak.. 😉

jajax
14. sep 2009

betyna neviem ktory vyrobca neodporuca vyberat haky.ja ich vyberam pravidelne a ako viem aj pri niekolkych inych znackach to je v navode napisane.
zapecene haky su vyslovene esteticka zalezitost ale myslim ze tie sklopne nie su ziaden zazrak.pozrela som si video ale nic mimoriadne som tam nevidela-ako vyzera chlieb po upeceni?preco to na videu nie je?

lencul559
14. sep 2009

Ja vyberám háky po poslednom miesení. Dokonca som videla aj video od výrobcu, keď tie háky vyberá. U mňa zapečné háky znamenajú okrem estetickej vady aj ,,zdrcnuté,, cesto okolo nich 🙂 ...a to nikto nechce. 😢

junovka
14. sep 2009

ja mam tiez Eta Siestu.Som s nou velmi spokojna.Sem tam zvyknem v nej piect aj babovky, cize uzivam piskotove cesto.Ked nastane cas na pecenie babovky po miesani, ja haky vyberam 😉 Pocas leta som robila aj marmelady, co je SUPER napad. 😵 😵 ...vlastne odkedy mam pekarnicku, tak som narobila vysse 30 poharov dzemu 😀 😀 Jedine co je u nas v poslednej dobe problem, je ten, ze aj ked vymastim haky zvnutra, dalej aj hriadele na ktore sa nastokava hak, tak mam dost problem vybrat chlieb po upeceni.Neviet cim to moze byt?? 😖 😕

Pozrela som si video co napisala Erikasadek, tak......pravdupovediac velmi ma to nenadchlo 🙄 ....neviem, ale citala som a pocula, ze je dobre, ked pekaren ma 2 haky 😒

erikasadek
15. sep 2009

jaj , ja som dala , len , ako , priklad, ze tento typ, ma sklopne haky....
nie aby ste videli..

na tetu , pekaren su len dobre odkazy, na anglickych strankach teda ludi co ju kupili...
neviem nemam......

zatial.. este sa len chystam kupit.. 😉

erikasadek
15. sep 2009

http://www.mistergooddeal.com/machine-a-pain/pa...

ja sa asi rozhodnem pre tuto , zo vsetkych masin.. je vraj tato , najlepsia, jedina zla kritika na nu nie je...

inak moulinex je najhorsia..; 😉

teda podl atoho co citam kazi sa, haky, blbnu a hlavne tesnenia;. 🙂

teda tak to pisu vsade tu v fr.. 🙂

sariana
15. sep 2009

ahojte, necitala som celu diskusiu, kedze ide uz o 150 stran, ale chcela by som sa spytat, ci uz niekto riesil podobny problem, ako mam ja. mam pekaren moulinex xxl kupovanu pred vianocami 2008, cize uz o chvilu bude mat rok. velmi som si na nu zvykla. od zaciatku sa v nej zacal tvorit taky kovovy cierny prasok v oblasti pod hakmi z vonkajsej strany. teraz mi po vymiesani cesta zostava nejaky tmavy flak na ceste, ako keby nieco vytekalo z hakov, najma z jedneho. Ked odspodu formy vyskusam haky, tak jeden sa da otocit a druhy vobec. chystam sa ju reklamovat, ale este predtym by som chcela vediet, ci sa niekto s niecim podobnym stretol a ako to riesil. dufam, ze som to opisala aspon trosku zrozumitelne. dakujem vopred za reakcie.

erikasadek
15. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=YES37-0ruLw


a takto vyzera v akcii , povedzte mi , skusenejsie co poviete??

sariana, to je co pisu na francuzskych forach.... chyba , moulinexu.. 🙂

sariana
15. sep 2009

dik erikasadek, vies mi k tomu napisat aj nieco blizsie?

sariana
15. sep 2009

alebo ju mozem rovno zbalit do zberneho dvora? 😀

erikasadek
15. sep 2009

sarian, nevim , len za tie tyzdne, som tu v fr videla a cital an amoulinex blbe, kritiky...

takze asi by som ju nekupila teraz... a predtym som chcela... 🙂

sariana
15. sep 2009

ja by som tiez uz teraz zrejme kupovala nejaku ovela lacnejsiu, neznackovu, kedze sa mi hromadia skusenosti so "znackovymi" spotrebicmi, ze vydrzia plnit svoje funkcie len velmi kratko a niektore su hned od prveho dna na nic... 😠

erikasadek
15. sep 2009

ak ju mas v zaruke, tak nemas problem... 🙂

sariana
15. sep 2009

mam ju v zaruke, ale nie som o tom presvedcena, ze nemam problem, kedze uz mam nejaku skusenost s reklamaciami tu na Slovensku a teda je to hroza. vzdy sa chcu zo vsetkeho vyvliect a nikto nikdy nechce uznat reklamaciou. 😠

katy2
15. sep 2009

ahojte, aj ja mam moulinex XXL a mam s nou podobne problemy. Cesto mi ostava spinave od hakov a nadovazok mi este aj ta tycka co drzi hak vypadava. Ked zacne miesit uz je v pohode, ale kym nie je v prevadzke tak pada.... Tiez ju musim reklamovat. Kupili sme ju v 06/2008.... Predtym sme mali Etu harmony a tu sme po troch pokusoc (tri boli kazove) vymenili za tuto moulinexku.... 😠

jajax
15. sep 2009

sariana to nie je chyba len u moulinexky.ja mam bifinetku a tiez mi to obcas robi.ja uz mam vlastne tretiu novu pekaren lebo kazdu som po case zodrala.vzdy som reklamovala a dostala novu.zisti si ci musis reklamovat v predajni alebo poslat kurierom priamo do servisu(kuriera neplatis).ja to tak robim s pekarnou a minule sme mali pokazeny televizor a s tym to tiez islo.mas to rychlejsie.mne reklamaciu pekarne vybavia za menej ako tyzden.
dobre je kontaktovat servis mailom a oni ti napisu ci mas poslat celu pekaren alebo len nadobu s hakmi.

hexploler
16. sep 2009

Cawíííííííííííííííííík katy 2 No my tieš máme takú istú pekáreň a háky ostanú čisté ASi máš riedke cesto

hexploler
16. sep 2009

sarina ale Moulinex XXL je fajn pekárnička na nej už dávno bez problémov pečiem

erikasadek
16. sep 2009

http://domacipekarny.dama.cz/zajimavosti_histor...

tak nasla som ju aj na ceskych strankach.. nemam co dodat som rozhodnuta.; 😉

sariana
17. sep 2009

ahojte,
hexploler, ale katy2 pisala, ze jej ostava cesto spinave od hakov a nie haky od cesta a to je rozdiel, nie je chyba v ceste, ale v hakoch
a ja som v poslednej dobe citala vela kritiky na moulinex, cize mozes byt rad, ze teba nepostretli, my sme to stastie nemali ☹

vinka
17. sep 2009

K tej moulinex XXl môžem len dodať,že nsa cesto špiní z hákov aj mne a to sme už mali aj nádobu menenú lebo pretekala. 😒

hexploler
17. sep 2009

vika tak som zle pochopil a to treba hned reklamovať No ja s tými hákmi nemám problém ty ich tieš máš? Tieš ti tak špinia cesto?

hexploler
17. sep 2009

prepáč vika to som sa pomýlil,lebo to som písal hore nad tebou tej žienke sariana

junovka
17. sep 2009

inak, to cesto-kysnute aj mne spinia tie haky, mam Etu .

betyna8
18. sep 2009

ja v tomto na xxl nemožem povedať krivého slova, cesto mi ešte nezafarbilo ani raz a ani nepretekala,slúži apečie výborne,len tie diery.......Tak teda skúsim vybrať po miesení háky a uvidíme.
erikasadek,na tej stranke su testy aj na moulinexku a su v pohode 😉

erikasadek
18. sep 2009

betyna, dakujem, ale tu v francuzsku na moulinex su zle kritiky aj v testoch a to je ich rodna zem. 😀

s 90 nakupujucich na stranke 65 nespokojnyc akazdy jedne pise ten isty problem ako vy.. tu..
vzdy su tie vynimky co s anekazia.. 😉

mas asi tu jednu. 😉

betyna8
21. sep 2009

eri,ved jasne,uvidíme kolko posluzi,ale aj tak si hovorim,že nam kludne stačila aj lacnejšia,čo dievčata píšu,aj také peču dobre

erikasadek
21. sep 2009

janse hlavne z epecie..

len si hovorim tie nad 100 euro nech aspon zato stoja.. nie.. 😉

ja sa uz chystam na moju panasonic, urcite do vianoc ju budem konecne mat.; sporim. 😀

lenka.pav
21. sep 2009

ak mozem odporucat, kupila by som si unold. je to nemecka znacka a ma vyborne recenzei. z mojho okolia ju maju mozno osmi ludia a su max. spokojni, s inymi znackami maju problemy...a najlacnejsia unold stoji cca. 50 eur, co vobec nie je vela a pecie super 😉
snad som vam niektorym ulahcila rozhodovanie 😉

betyna8
23. sep 2009

lenka aj kamarátka si pochvaluje unold 😉