• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

1. augusta 2017 
my sme za viac ako rok co mam pekaren kupili mozno 5 chlebov a zopar rozkov, ale to len preto, ze sme mali necakanu grilovacku a nestihol by sa upiect a vychladit.
17. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy u nas mame pekaren, cize uz rok a pol tak nekupujeme chleba, rozky, peciva, knedle, buchty na pare....nic.Vsetko mame domace :wink:
17. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dusanab, ja už tiež nekupujem žiadne pečivo, ani sladké, robím cesto aj na pizzu, závin, buchty, pečiem bábovku, perník a všeličo iné, zďaleka však nie som profík, tiež sa len učím a hľadám tie správne recepty, čo nám najviac chutia, okrem toho pekárničku mám len niečo vyše mesiaca, ale veľmi si ju pochvaľujem, tvrdím, že asi najlepší kuchynský pomocník / asi okrem umývačky, ktorú ideme teraz kúpiť, lebo len dookola umývam riady :stuck_out_tongue_closed_eyes: /
18. jan 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a robila som zase tie rožky, čo som na ne dala link minula, ale teraz som ich robila pol na pol s graham.múkou a boli tiež výborné, akurát, že som dala pol čerstvých kvasníc a miesto masla olivový olej :wink:
18. jan 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky! musím napsat,neboť vás čas od času přečtu a zkouším získat nějaké recepty...vyzkoušela jsem zatím ten Sedlácký chléb - odkaz dávala erikasadek...no a když jsem ho udělala poprvé,tak manža řekl,že je výborný...včera jsem ho udělal podruhé a manža na to,že je famozně delikátní :grinning: ... takže rozhodně doporučuji, těsto má skvělou konzistenci - prostě tak akorát a je super,že se z toho dá vytvarovat jakýkoliv tvar, i rohlíčky...
18. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mám problém, že nám těsto nikdy nevyběhne až nahoru. Děláme 900g chléb a je furt malej. Čím to?
18. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... aj ja potrebuje poradit.... v posl. dobe pečiem chlieb v rure, nie v pekárničke... kôrka nie je taká sucha, viac chutí... iba ked nestíham, tak nechám všetko na pekárnu.... :dizzy_face: .... ale ked pečiem v rure, skoro vždy mi praskne, prečo??... možno z 5 pokusov mi 4krát praskne... poradte... ale inak je OK chutovo, aj rozkrojeny na polhad je Ok.... len prasknutá kôrka :angry:

knobloska...
... a nakysne pekne a prepadne sa až sa pečie, alebo ani dobre nenakysne.... možno veľa vody, alebo aj veľa droždia...
18. jan 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necitala som celu diskusiu ale ak mate nejaky fajn recept na babovku tak hodte prosim :slight_smile:
18. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko , prekrajujes cesto ked kysne??? aspn 3 pasy , povoli a lepsie kysne a ked pecies nepraska.. :wink:
potom ja osobne peciem v remeske niekedy 100 krat lepsie ako v rure. klasickej i ked musim povedat ze , panasonic , pecie super chlieb.. ale niekedy len kvoli tvaru, peciem v remoske , chlieb je uzasny..
ale zaklad je , vzdy prerezat cesto a necht nakysnut a , pocas pecenia sa , kazde 10 minut potiera slanou vodou..

jajdelda, som rada z eti chutnal, aj nam vzdy najviac chutna tento chlieb..
18. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko nenakyne až nahoru. Máme všechny chleby vysoké tak 15cm. :angry:
19. jan 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erikasadek.. preriezam... že by som ho nechávala malo pokysnut na plechu? :confused: ?
nemám remosku, aku máš ty?

knmobloska... a aky pomer muky dávaš, teda aku muku a koľko kvasnic na koľko muky? :wink:
19. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko.. prezevas.. takz ev tomto nie je.. :wink:
remosku no neviem tie nove typy..
ja osobne , dam do remosky prekrojim, zapnem na 2 min.. remosku a vypnem, vznikne tam teplo take dobre na kysnutie, zapnem budik necham kysnut asi 30 az 1 hodinu chlieb , vianocku zalezi co to je.. a ked nakysne krasne, uz len zapnem zova remosku a krasne sa to pecie.; je tam vlhkost ako u remosky nevysusuje...; a tak nic nepraska..... tak neviem..

knobloska, no ono s ami to skor stalo len dva krat s cerstvym drozdim, dost to kysne ale ked dam susene, tak ej super pekny tvar chlebika a nikdy to neprekysne.. :wink:

adamko mozno z edavas vela drozdia.. :wink: to su ale dohady co??? velmi som ti nepomohla;. :grinning:
19. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm... na pol kila, niekedy je viac muky, dávam cca 1/4 droždia, čo je cca 10g...

no, šak to neva, chutí nám aj tak... :wink:
19. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dávám sušené, na 500g mouky lžičku.
19. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy krat sa mi vcera podaril chleba bez toho aby sa mi prepadol. :grinning: :grinning: :grinning: som sa sem len chcela prist pochvalit :grinning: :sweat_smile:
19. jan 2010 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima1... no super.... :wink:
19. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, vidíš :wink: a bude len lepší :dizzy_face:
19. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima super.... :wink: som rada no vidis..

no ja davam cely sacek drozdia suseneho.. :confused: nam tu pisu vzdy jedne sacok a 500 g muky.. :wink:
19. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam este otazku do coho davate chleba ked sa upecie a vychladne? davate ho do sacka?
19. jan 2010 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak ho rýchlo nezjete tak mi hej do sáčka a do chlebníka.Ale u nás dlhšie ako den nevydrží. :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima1 to jsem taky řešila - ušila jsem si hranatý látkový vak s igelitem zevnit mezi dvěma vrstvami látky a zvrchu se zapne na sucháč. Představte si, ošatky z pedigu i z proutí nám zplesnivěly ode dna. :fearful: Látka se ukázala jako nejlepší. Chleba stejně do druhého dne sníme, ztvrdnout ani nestihne.

mám ale jiný problém... prosím

všude se píše, že i na 800 g. mouky 2 lžičky droždí - jenže mně ten chleba nikdy pěkně nevykyne - je jakoby hustý, těžký. :fearful: Je to málo droždí? A ovlivňuje kynutí poměr soli a cukru? Peču jen přes měsíc, tak nemám vše vychytané- eriko - pišeš na půl kila mouky celý sáček 10 g droždí? A vykyne do celé nádoby i s tak málo moukou? Mám pekárnu na 1200 g.
19. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kubaka inak dakujem za zastanie v nemenovanej teme.. :wink: pekne od teba..
ano ja davam na 500G muky vzdy jeden sacok.. :wink: pekne to vykysne nie vela a nie malo.. ale tak ako ma byt..
takze ak ma s na 1kg daj dve sacky a das 3 lyzicky cajove tie odmerokove soli a 2 lyzice p cukru..
inak ano ovplyvnuje das vela soli a lebo malo a drozdie nevykysne ako ma;. :wink:

ja mam pomer pre ma najlepsi , 500 g muky a 325 ml vody ale u celozrnej muky s astane, ze absobuje vela vody tak pridavam po troske.. az je cesto ako ma byt...

v panasoniku my vzdy vykysne tak akurat pekne okruhlo a nikdy nie malo a ani az zeby sa lepilo hore..
a nechavm postat asi tak 30 minut az hodinu, az potom rezem ak s aodkroji este z atepla tak na druhy den sa ani rezat neda, ak necham p ostat , tak v pohode sa krasne tenucko reze nozom chlebik. :wink:

na 800 g muky ti urcite nebud estacit 2 l drozdia.. odone si myslim ja zatial co s adrzim receptov a este nebol nepodarok.. :wink:
19. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika - no to je jasné,...s tím tématem

ahá - já ho totiž vyklopím a řežu ještě horký - to je tedy asi velká chyba :confused: Vůbec to nejde na tenko -
navíc v těch receptech u pekárny bylo vždy cukr a sůl v poměru 1:1 -což taky nesedí. takže 3 lžičky soli a 2 velké lžíce cukru - to je velký rozdíl. a na půl kila mouky 10 g droždí. Musím vyzkoušet, to jsou jiné míry.

jinak pekárna peče dobře, v ní problém není - spíš v těch receptech a v mojí špatné manipulaci. Jdu na to. díky moc. :sunglasses: prosím tě eriko, nakoukni sem, kdybych to zase nějak zvorala, budu volat o pomoc. :grinning: :sweat_smile:
20. jan 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chlebik vyberam z pekarne hned ako dopecie, vyklopim ho na rost, mriezkovany podnos, aby mal vzduch od spodu a tak ho necham celkom vychladnut. Az potom sa dobre kraja a je aj chutnejsi, ako ked sa kraja este horuci, lebo vtedy je este taky nevydychany. Nedavam ho do ziadneho sacka, ale iba tak do otvoreneho chlebnika, ktory ale drzim v linke vo velkom sufliku. Vtedy je taka korka chrumkava.
20. jan 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubaka.. jasne inak dne sidem vyskusat vraj super recept na na briosku... tak ak bude fakt dobra tak hodim zajtra recept..
jesne kubaka,; budem.. skus aj ten sedliacky chlebik len zdvojnasob davku pre seba, ak mas na 1200g :wink:
alebo urob mensi najprv neolutujes;.
20. jan 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy mam pekaren tak som ina gazdina :grinning: :grinning: kolace kysnute som od vianoc robila uz vela krat aj dnes znova strudel. predtym za cely rok asi dva krat lebo nikto nato nemal chut :grinning: dnes od obeda zostala polovica strudle. teraz sa robi dalsi chleba. snad bude zas dobry.
tiez sa chystam vyskusat daku briosku ale hadam az v buduci tyzden tak musim najst recept daky co ste popisali.
20. jan 2010 o 18:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, kedze som v fr tak prave ja mam fr recept v pekarni ak vyjde dobre takk ho tu hadzem hned; :wink:
20. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava. zatial som odtadeto robila dva chleby a cesto na kolace jeden chleba sa nepodaril prepadol no dala som tam vela vody ale druhy bol uz v pohode a kolace tiež. ta brioska ma laka. pockam teda na recept ak bude gut :slight_smile:
20. jan 2010 o 19:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eriko - hurá, sláva, díky - chleba vykynul -ty poměry,500 g mouky a 10 g droždí, co jsi dala jsou bezva - akorát ta celozrnná mouka fakt pije vodu, takže jsem trochu přidala, ale chleba je plná nádoba a je nadýchaný.

na recepty Sedlácký chlép mám zalovit zpátky?

když se chleba při pečení propadne - kde je chyba??

Já jsem totiž za celý život nedělala kynuté těsto - sladké moc nejíme - až teď s pekárnou, mám ji necelé 2 měsíce - takže koukám, že udělat kynuté těsto je úplná alchymie :confounded: a není to sranda.
20. jan 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubaka no vidis , hura hura. som rada.. len pockaj nech trocha vychladne;. :grinning:

ked s aprepadne vela vody , malo drozdia , a hlavne muka.. nekvalitna , ak je malo glutenu , v muke tak prepadava, nikdy nie tym 45 alebo 55 ale 65 ale u vas je to mam pocit 650 ze?? :wink:

pockaj najdem ti ten sedliacky.. :wink: inak ak date trocha razky kminu do chlebka ja davam trocha mleteho , je tam super chut.. :wink:
20. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok