• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

24. novembra 2016 
podla mna rozdiel v chlebiku s cerstvymi kvasnicami verzus susenymi vobec nie je... ale odskusane to nemam, ale nemal by byt rozdiel.
A ocot v mlieku tiez v poho, ak ti to vadi, skus dat ocot az na muku,nie do mlieka... vysledok chlebika by mal byt ok.
4. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som robila z čerstvého droždia knedlu, tá bola super a raz som robila aj chlieb, ale asi som neodhadla množstvo ( dala som ho veľa) a chlieb sa mi prepadol, aj ked chuťovo bol výborný :slight_smile:
5. máj 2008 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby potrebujem pomoc

dnes robim tento chlebik http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3913
a cesto nevymiesilo do takej gule ako zvyklo ani mi to moc nekysne co teraz je to take mazlave :confused: :confused: :confused: co teraz mam stopnut program,pridat muku a znova vymiesit?????
5. máj 2008 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wighy, ja by som to tak urobila, pridaj múku a daj znova vymiesiť atd. alebo to nechaj tak, chlebík bude prinajhoršom nižšší...
5. máj 2008 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj tak teraz uz nemam cas na nove miesenie asi to nepocka kym prideme poobede domov co???tak to asi necham upiect takto :unamused:
5. máj 2008 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak a som vcera dopiekla tu vianocku s musim povedat ze som z nej sklamana.cesto bolo tuhe a vobec nie take vianockove :frowning2:
5. máj 2008 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lovacka a ktorú si robila? lebo ja som robila tento mazanec http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2505 a bol fakt výborný. chutil nám viac ako kúpená vianočka :slight_smile:

wighy ako dopadol chlebík?
5. máj 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi no som straaasne prekvapena ze z tej mazlavej hmoty vznikol pekny vysoky chlebik ale ece som ho nechutnala, boli sme sa kocikat tak teraz idem na to tak dam vediet ale vyzera vyborne :wink:
5. máj 2008 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je super wighy, určite bude dobrý :wink:
5. máj 2008 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vesi ten mazanec co si robila 5 lyzic cukru nie je malo???ja si dam viac a super idem ho upiect lebovianocku 196 co som chcela treba vajcia a ja som zabudla kupit a mam len 1 :angry:
5. máj 2008 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac baby - lusil, vesi, wig, matar, kili... - tusim si budem musiet aj ja zaobstarat pekarnicku, nech mozem k "k vam do klubu" si pokecat :grinning:
5. máj 2008 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certica, môžeeš aj bez pekárničky, ale je to fakt super vecička :grinning: :grinning: :grinning:

wighy, ja som dala len 5 lyžíc, ale deti si na to dávajú aj džem, tak to stačí, ked máte radšej sladšie, tak tam pridaj ešte 2-3 lyž. cukru :slight_smile:
5. máj 2008 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukam, ze najnovsie uz aj k-kokcem :grinning:
vesi, lenze co potom moja linia? :astonished:
5. máj 2008 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi, ved si spravíš celozrnný chlebík, to ostatné sa snažím nejesť, len ochutnať :grinning:
5. máj 2008 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no manza lekvarik nemusi tak radsej pridam ece cukor

certi ahooooooooooooooooj ako sa maaaate??maly je nadherny :sweat_smile:
5. máj 2008 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vtipne :grinning: , ja som teraz na sladke jak drak! a to som myslela, ze horsie to uz byt nemoze a tod ho... :fearful: ale ku podivu zatial chudnem :grinning:
5. máj 2008 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi jaaaj to musis mat dieta s alergiou na vsetko mozne aby si vypekala len pre mangela. kukni na mna - ja cim viac pecem, tym viac chudnem :grinning:
no ale pravdu mas - tu pekaren si kup! je to super vec. aj ryzovu kasu to robi!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wig, dakujem. celkom fajn, len nech som uz fit. a pozdrav manzu, ja tiez lekvar nemusim :wink:
len pekne pecte dalej :sunglasses:
5. máj 2008 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, pekne sa tu zbiehate, jak moje sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: lusil caaaau! som sa ani nezmohla na IP, blbnem s horuckami, sanitkami a pod. traposiny :grinning: , ale uz je fajn
5. máj 2008 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj cetri tak nech sa rychlo vyliecis :slight_smile:
chlapi posluchaju???juuuj ty ich mas doma 3 poriadna zaberacka :wink: a pekaren urcite odporucam :sweat_smile:
5. máj 2008 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi, malý je nádherný :grinning:
5. máj 2008 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze baby chlieb je asi najfantastickejsi aky som kedy jedla ja normalne nechapem jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
5. máj 2008 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wighy a aky chlebik si robila, hod prosim link, alebo recept :slight_smile:
6. máj 2008 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi no peeeekne baba. si sa nudila s vikinom a matkom, tak si si este aj chorobu prisila cooo? :grinning: tak nech ste co najskor fit, a ked budes mat cas napis pm ze co a ako vam bolo a je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2008 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja sa tak trochu votriem :sweat_smile:
Ja začínam uvažovať nad tou pekárňou a chcem sa teda spýtať Vás už skúsených :slight_smile: aká značka je najlepšia resp. sa Vám pozdáva?

Vesi a to v tej pekárni môžem robiť aj knedlu?
6. máj 2008 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lua je to jedno kup aka ti padne do oka a sup s nami piect, je to uzasna vec. S knedlou ja skusenosti nemam, hadam ti vesi odpovie... :wink:

kočky kedy niektora vyskusate bagety?
6. máj 2008 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lua, ja robím cesto v pekárničke, a môžem povedať, že lepšie cesto sa mi ešte nepodarilo, knedľa je perfektná :wink:
6. máj 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som uz robila cesto v pekarni na knedle. neviem porovnat lebo to bolo moje "tenkrat poprve" ale knedle boli uzasne!
6. máj 2008 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lua, tak ako baby píšu, cesto spraví pekáreň a ja len vytvarujem knedľe a uvarím nad parou :slight_smile: a sú fakt vynikajúce :grinning:
6. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte som zabudla, myslím, že na značke nezáleží, chvália si aj tie menej známe značky a funkcie sú rovnaké, rozdiel je len vo veľkosti chlebíka (asi od 750g do 1,5 kg) :slight_smile:
6. máj 2008 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok