Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

erikasadek
9. feb 2010

cukru... 😉

jaandy
9. feb 2010

dobre, dobre cukru nikdy nie je dost 😉

babatko37
9. feb 2010

Dakujem za recepty. Skoda, ze sa teraz pecie chlieb. Deti spia, hned by som sa do toho putila.

neurologia
9. feb 2010

jaandy dakujem....som sa potesila... 😉

avuska19
10. feb 2010

ahojte, máte prosím vás aj nejaké receptíky na cesto na pagáčiky? 🙂

erikasadek
10. feb 2010

inak baby ja som vcer arobila panettone, ale s recepty na briosku co som vam dala, ale dala som talm rum na doplnenie do tych 230ml .. a dala kandizovany pomaranc citron.. a hrozienka, uzasne; skuste si to..
cukor dajte aspon 90 g.. 😉

jaandy
10. feb 2010

erika
pouzila si tecept na panettone ci na briosku? 😀 ci ked das do briosky kand. ovocie uz je to panettone?

davala si odkaz na recepty z navodu na panasonic pek. su tam dobre recepty?vychadzaju tie chleby?

erikasadek
10. feb 2010

jaandu no panettone je brioska;. 😉
ale s kandizovanym ovocim. 😉
takze recept brioska+ kandizovane ovoicie + cukor a rum.. 😉

s navodu co mam ku panasoniku som nerobila kedz esu bezlepkove.. 😉

jaandy
10. feb 2010

no prave skusam ten francuzky zo 4 druhov syra (syr som dala iny, aky som mala) tak uvidime

a koli comu robis bezlepkove chleby, mate s lepkom problemy alebo len tak? ja som taky este nejedla, je dobry? 😅

erikasadek
10. feb 2010

JAAndy nechapeme sa ja nerobim bezlepkove, ale tie recepty su ku panasoniku bezlepkove 😉

jaandy
10. feb 2010

😀
ale tam nie su len bezlepkove! tam co si davala odkaz ze stiahnut ten navod k panasonicu a tam je kopa receptov...aj na chleba aj na cesto

pockaj pohladam...tuto http://www.obchodny-dom.sk/panasonic-sd-255wxe/...

odtial robim ten chlieb teraz....

erikasadek
10. feb 2010

aha uz viem o com hovoris.. prepac a som pisala o knizke co som mala ku panasoniku.. 😀

nie nerobila, vyskusala som svoje par a tie mi staci a ahlavne s knihy co som kupila ta je najlepsia;. 😉

erikasadek
10. feb 2010

jaandy neviem neporadim ti moja, ja mam fr. ale preboha ta cena;. 😠 😖 viac ako tu.. 😀 🙄

jaandy
11. feb 2010

no jo no, knihy su drahe u nas, sme tu sami bohaci 😀

tak ten syrovy chlieb sa mi vcera prepadol ☹ skoda, chutovo by bol dobry...ale aj korka je dost tvrda, tak to asi nie je dobry recept...

erikasadek
11. feb 2010

asi nie.. 😉 dam to dobry.. 😉

jaandy
11. feb 2010

daj nieo na vyskusanie toho talianskeho alebo francuzkeho programu na chlieb 😉

erikasadek
11. feb 2010

dam neboj len teraz uz somna odchode vecer alebo zajtra uz bude volne dychat ok??

jaandy
11. feb 2010

jasneee pohodaaa, od hladu neumrieme 😉 😀

dik

mravcica
12. feb 2010

ahojte, tak uz sa ku vam konecne mozem pridat aj ja 🙂 konecne mi uz dnes prisla pekaren, uz mam upeceny aj prvy chleba, vynikajuci, mnam, zajtra sa chystam na celozrnny so semiackami. chcem sa vas spytat, ked davam viac druhov muky, musim ich predtym, ako ich dam do nadoby premiesat, alebo to pekaren vymiesa uplne v pohode, aj ked pridam 3 druhy muky. zatial diky moc

junovka
12. feb 2010

mravcica, pekaren to zvladne za teba 🙂 😉

vinka
13. feb 2010

Ahojte baby.No mne asi vrátia peniaze za pekárnik.Tak musím do zajtra sa rozhodnúť aku pekárničku kúpim. 😉

jaandy
13. feb 2010

a aku si kupis? 🙂

vinka
13. feb 2010

No chcela by som panasonic.Nemôžem ju nájsť na nete aby som vydela rozmeri kolko sa zmestí do nej.Lebo sa mi zdá dosť malá. ☹ ☹

erikasadek
13. feb 2010

vinka ahoj..

no kilovy chlieb spravis moja;; max obsah muky je 700g ale vyjd eti kus chleba s toho.. 😉

jaandy
13. feb 2010

vivinka
tu si klikni na navod a stiahni navod, tam mas vsetko

http://www.obchodny-dom.sk/panasonic-sd-255wxe/...

vinka
13. feb 2010

Erika a je tam program aj na kysnuté cesto?Aj na cestoviny? 😕

erikasadek
13. feb 2010

vinka na kysnute ano, na cestoviny nie.. teda ako samostatny leda ak pouzijes program pizza, cestoi na cesto na cestovyny.. 😉

vinka
13. feb 2010

No to je program,že ti vymiesi cesto.Ale iba miesenie. 😉

vinka
13. feb 2010

Netuším aký si mám kúpiť fakt nie.Ono je pekný panasonic aj ho cháliš,že si spokojná.Ja potrebujem výkonny.Lebo niekedy u mna ide aj 2-3 krát denne. 😀 😀