• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

1. augusta 2017 
Adamko tak tolko by som už ani neplietla. :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vianočka sa vydarila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čaute v novej verzii :dizzy_face:
19. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE :slight_smile: :slight_smile:
Adamko, a chutovo sa ti ako vianocka zda?
19. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidim ze necele dva dni bez konika sme nejak prezili :wink:
skusala som nove pecivo, dopadlo to uuuuuzasne, bostonske slimaciky sa to vola, mnam :slight_smile: krpcovi najviac chutilo zvrchu objedat semiacka so solou....ale my sme zjedli celych :grinning:
19. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, hodte sem nejaky dobry receptik na toustovy chlieb.Vdaka :wink:
19. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dusanab ja,že tu nová a to ty fotku pridala. :grinning: :grinning: No baby prišla som na koren prečo mi nevyšla brioška.Váhu som mala pokazenú a vážila o 250 g menej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to je dosť o 250 g múky viac. :frowning2:
19. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka no som si dovolila, co? :grinning: Ja som mala predtym vahu a ta ukazovala standardne o 100 g menej a nedalo sa to prestavit....kym som prisla na to ze mi zle vazi dllllho trvalo....vela veci som zaujimavo piekla kym som na to prisla :wink:
20. mar 2010 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
20. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.No tie rožky mali u nás úspech.Som ich už aj párkou plnila.Už ma prestalo baviť to stáčanie. :frowning2: Tak máme zas chlieb. :grinning:
22. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a co ten toustovy chlieb :frowning2: ,...to nikto tu taky nepecie?? :frowning2: :confused:
22. mar 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre junovku. Ak chceš napišem ti recepr na toustovy chlieb pre domacu pekareň. :slight_smile:
22. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby chcem sa opýtať či niekto skúšal z dámy kokosovú bábovku už som ju robila 2x a nevyšla mi robila som ju presne podľa receptu a vôbec nechce nakysnúť a aj po pridaní času je taká ubitá a vnútri polosurová a zvonku dobreže nie zhorená neviete poradiť?díky
23. mar 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby pletenka je už v rúre.Sa zohrieva.Som zvedavá čo vylezie. :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka j ama dobry , pohladm a a dam ok. :wink:

ralanka neporadim nepeciem v pekarni , babovky , nie je nad klasicky sposob .. :wink:

vnka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
23. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
relanka ktoru kokosovu babovku si myslela?
23. mar 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaandy ja som vyskusala par a tento mi najviac sedel..
POTREBNÉ PRÍSADY

320 ml mlieka, 1 čaj. lyžička soli, 1 čaj. lyžička cukru, 40 g oleja, 500 g pol. múky, 30 g solamylu, 1/4 droždia

POSTUP PRÍPRAVY

Dať do pekárne, program Sendvič.
23. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pána jaká krásna pletenka mi vyšla.Joj až som bola unesená lebo nikdy som pletenku nerobila. :grinning: :grinning: baby kukuk do albumu môjho.Mám nový lebo do starého som nevedela fotku pridať. :grinning: Tak si pozrite moju pletenku ak chcete. :wink:
23. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vink ajedn anadhera;. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka supeeeeeeer, krasna :slight_smile:

ja viem, nic moc, ale mne sa zas podaril pekny chlebik so spaldovou mukou co mi stale nevychadzal.... tak som tiez spokojna :grinning:
23. mar 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ale ste ma mali vidieť zapletať.Notebook v kuchyni na stole a som si to púšťala v etapách a zaplietala. :grinning: :grinning: :grinning: Ale ako sa to pletie už neviem. :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dusana konecne :slight_smile:

to nevadi nech zije net a mozes pozerat znova :grinning:
23. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka namiesto vecerneho programu si budes pustat zaplietanie vianocky a do tyzdna to vies dokonale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Erika podla mna som mala blbu seriu muky a preto mi to nevychadzalo, teraz peciem zo spaldovej s inym datumom a vychadza
24. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej.Našla som v kalendári recept na velkonočný veniec.Už sa teším,že ho urobím.Idem ho robiť sebe aj sestre. :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, ta vianocka vyzera fajnovo, je niekde aj recept, ci ani nemam hladat?
zapletat viem, ako studentka som pracovala v pekarnach pri vianockach :grinning: :dizzy_face: :grinning: a viete ako sa hovori, "co sa v mladosti naucis......
24. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj moja ale ešte nie si v starobe. :grinning: :grinning: :grinning: Je tu hodim link rovno na pletenku. :wink:
24. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka, tak super, ze vianocka vysla.A bola aj chutovo dobra?Si myslim, ze ano, ze?Inak, to z kolkych copov si plietla???? :confused:

Henikav, tu je recept na vianocku. : http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3581
24. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Junovka sme jej to zduplovali nech pečie a pečie. :grinning: :grinning: :grinning:
Bola výýýborna.Ani som netušila,že viem takú perfektnú vianočku upiecť.Teraz pôjdem robiť velkonočný veniec som našla recept a vyzerá báječne.
24. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej dakujem, takze najblizsie ju peciem urcite tento vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vinka ten velkonocny veniec je tiez vianocka len stocena do venca?
24. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, cize zaplietla si 3 copy a na vrch si dala tiez z 3 copoch? :confused: Dobre som to pochopila? :confused: :sweat_smile:
24. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok