• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

9. januára 2017 
nabuduce možno skusim s tatarkou... ale už sa mi to "nahrieva" s majonezou... som si ráno, napriek daždu, skočila do obchodu, tak tomu hovorím tužba vyskušať :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: To určite :grinning:
14. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko.. :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnáááááááááááááám..... su supeeeeer.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ak sa odhodlám, hodím aj foto.. lebo jaksi som ich "kadeako" zaplietla, len pekne nie :grinning:
14. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko kaslina tvar , hlavne ze je chut dobra.. :slight_smile:
14. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tuto su moje náádhery :grinning:
14. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko ved su super , np boze ze nie su dokonale, kto je dokonali,, keby si videl amoje tak sa valas..
14. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika vdaka... a jááák chutia... že či bude na ráno, no, ked si tie dve nechaju, tak bude :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko hejže sú fantastické. :grinning: :grinning: Len mne muž povedal,že u nás by som ich musela napiecť aspon 40 aby ostalo aj na druhý den. :grinning:
14. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka to vazne??
no a co povies , kedy urobis slimakov s hrozienkami?? cakam co poveis ...
14. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj moja neviem ale čoskoro. :grinning: Do soboty asi nie nemám čas ale asi v nedelu.Ani to nevyzerá ťažko ked som si to predstavila ako sa to robí. :grinning: No a ten recept na ražno-pšeničný chlieb nedáš? :angry: :grinning: :grinning: čakám a čakám a raz sa ho dožijem. :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi dam prepac mam toho vela, nstiham nic; :grinning:

musi byt psenicno razny, alebo cisto razny..
14. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mám múku ražno-pšeničnú.Raz som ju kúpila v kauflande a nie a nie ju použiť. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neospravedlnuj sa moja.Ja počkám ja ti to len pripomínam. :grinning:
14. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka tak pouzi ako , ten sedliacky chlieb naprikald ja to tak robim niekedy, alebo , pockaj zajtra ja uz nevlazdem uz nepamatam pomer.;
14. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes robila juhoslovanské koláčiky, šupla som tam aj troška cesnaku... mnáááám suuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... máme návštevu poobede, tak nech si pomaškrtia a pekárnička nech fičí každy den, nech nezabudne, na čo je :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko jasne pekne tej pekarni pripone naco sluzi.. :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekarky, konecne som dala robit cesto na tie majonezove pletienky tak sa na ne tesim ked ich tak vychvalujete :grinning: Tak som bola nejak trosku chora a nechcela som ani piect nech to nie je aj s mojimi bacilmi a teda ten kupovany chlieb....nic moc :unamused: slava domacemu pecivu :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dusanab mne ked sa pokazil pekárnik tak mi syn kupovaný chlieb ani nechcel.Tak vela zdravia nech rodina netrpí kupovaným chlebom. :grinning:
16. apr 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka dakujem :slight_smile: kupovanym pecivom trpim hlavne ja :grinning: :grinning: manzelovi je v podstate jedno co zje len nech je to jedle a krpec uz par mesiacov pecivo moc nechce, ani kupovane ani domace, neviem preco....kedysi sa siel potrhat za chlebom s maslom. Ale spomenula som si ze kedysi som piekla kurca s majonezou a bolo velmi dobre (od temy ja viem) tak sa tesim na tieto pletienky :grinning: mnam :grinning:
16. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pletienky su upecene a netrpezlivo cakam kym vychladnu....krpcovi som urobila rozky so syrom, maminym ovcim tak mu hadam budu chutit. Posypal pletienky tak mame kolektivnu pracu :grinning: pokracovanie nabuduce :wink:
16. apr 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky pletienky su skvele, mnam mnam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krpec zjedol z rozka syr zvrchu a na zbytok sa vykaslal....nevdacnik jeden :wink:
16. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE DUSANA TAKZE IS SPOKOJNA.. tak j edobre. este cakam a vinku kedy urobi tie slimaky.. konecne;. :grinning:
16. apr 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Ja som tu jak pokusny králik. :grinning: :grinning: Moja teraz nie pečiem tortu.Asi v pondelok lebo cez víkend máme preteky. :wink: A potom zas idem piecť tortu kámoške takže o víkend už mám postarané. :slight_smile:
16. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janse si moja uchutnavacka;. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vďaka za rady, budem ďalej skúšať a ak by niekto poradil aj to, či v návodoch je uvedené množstvo na výber programu len váha múky alebo aj s vodou a prísadami.
18. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie pletenky su skvele, dakujem za recept. A co je skvele, su jedle aj na druhy den.
Vinka, aky chlieb robievas. Ja som skusala uz vselico, ale podla nas sa to kupovanemu nevyrovna...
19. apr 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute gazdinky čitam že sa dost venujete domacej pekarničke mne maju dnes priniest date neake recepy pre začiatočničku dakujem
19. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babatko ja robím základný chlieb.Nechce sa mi hladať dáke iné.Ale s tým máš pravdu.Nevyrovná sa to kupnému v žiadnom prípade. :grinning: Mi už nekupujeme ani knedlík a parené buchty.Všetko robím doma. :grinning:
19. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierda ved si urob základy chlieb zo svojho receptára čo si dostala ku pekárničke. :wink:
19. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok