Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

adamko05
14. apr 2010

nabuduce možno skusim s tatarkou... ale už sa mi to "nahrieva" s majonezou... som si ráno, napriek daždu, skočila do obchodu, tak tomu hovorím tužba vyskušať 😀 😀 😀

vinka
14. apr 2010

😀 😀 😀 To určite 😀

erikasadek
14. apr 2010

adamko.. 😀 😀

adamko05
14. apr 2010

mnáááááááááááááám..... su supeeeeer.... 😵 😵 😵

ak sa odhodlám, hodím aj foto.. lebo jaksi som ich "kadeako" zaplietla, len pekne nie 😀

erikasadek
14. apr 2010

adamko kaslina tvar , hlavne ze je chut dobra.. 🙂

adamko05
14. apr 2010

no tuto su moje náádhery 😀

erikasadek
14. apr 2010

adamko ved su super , np boze ze nie su dokonale, kto je dokonali,, keby si videl amoje tak sa valas..

adamko05
14. apr 2010

erika vdaka... a jááák chutia... že či bude na ráno, no, ked si tie dve nechaju, tak bude 😀 😀 😀

erikasadek
14. apr 2010

adamko.. 😀 😀 😀 😀

vinka
14. apr 2010

Adamko hejže sú fantastické. 😀 😀 Len mne muž povedal,že u nás by som ich musela napiecť aspon 40 aby ostalo aj na druhý den. 😀

erikasadek
14. apr 2010

vinka to vazne??
no a co povies , kedy urobis slimakov s hrozienkami?? cakam co poveis ...

vinka
14. apr 2010

Joj moja neviem ale čoskoro. 😀 Do soboty asi nie nemám čas ale asi v nedelu.Ani to nevyzerá ťažko ked som si to predstavila ako sa to robí. 😀 No a ten recept na ražno-pšeničný chlieb nedáš? 😠 😀 😀 čakám a čakám a raz sa ho dožijem. 😀 😀

erikasadek
14. apr 2010

jezisi dam prepac mam toho vela, nstiham nic; 😀

musi byt psenicno razny, alebo cisto razny..

vinka
14. apr 2010

No mám múku ražno-pšeničnú.Raz som ju kúpila v kauflande a nie a nie ju použiť. 😝 Neospravedlnuj sa moja.Ja počkám ja ti to len pripomínam. 😀

erikasadek
14. apr 2010

vinka tak pouzi ako , ten sedliacky chlieb naprikald ja to tak robim niekedy, alebo , pockaj zajtra ja uz nevlazdem uz nepamatam pomer.;

adamko05
15. apr 2010

ja som dnes robila juhoslovanské koláčiky, šupla som tam aj troška cesnaku... mnáááám suuu 😝 😝 😝 ... máme návštevu poobede, tak nech si pomaškrtia a pekárnička nech fičí každy den, nech nezabudne, na čo je 😀 😀 😀

erikasadek
15. apr 2010

adamko jasne pekne tej pekarni pripone naco sluzi.. 😀 😀

dusanab
16. apr 2010

ahojte pekarky, konecne som dala robit cesto na tie majonezove pletienky tak sa na ne tesim ked ich tak vychvalujete 😀 Tak som bola nejak trosku chora a nechcela som ani piect nech to nie je aj s mojimi bacilmi a teda ten kupovany chlieb....nic moc 😒 slava domacemu pecivu 😀 😀 😀

vinka
16. apr 2010

Dusanab mne ked sa pokazil pekárnik tak mi syn kupovaný chlieb ani nechcel.Tak vela zdravia nech rodina netrpí kupovaným chlebom. 😀

dusanab
16. apr 2010

Vinka dakujem 🙂 kupovanym pecivom trpim hlavne ja 😀 😀 manzelovi je v podstate jedno co zje len nech je to jedle a krpec uz par mesiacov pecivo moc nechce, ani kupovane ani domace, neviem preco....kedysi sa siel potrhat za chlebom s maslom. Ale spomenula som si ze kedysi som piekla kurca s majonezou a bolo velmi dobre (od temy ja viem) tak sa tesim na tieto pletienky 😀 mnam 😀

dusanab
16. apr 2010

tak pletienky su upecene a netrpezlivo cakam kym vychladnu....krpcovi som urobila rozky so syrom, maminym ovcim tak mu hadam budu chutit. Posypal pletienky tak mame kolektivnu pracu 😀 pokracovanie nabuduce 😉

dusanab
16. apr 2010

babulky pletienky su skvele, mnam mnam 😀 😀 😀 😀 krpec zjedol z rozka syr zvrchu a na zbytok sa vykaslal....nevdacnik jeden 😉

erikasadek
16. apr 2010

AHOJTE DUSANA TAKZE IS SPOKOJNA.. tak j edobre. este cakam a vinku kedy urobi tie slimaky.. konecne;. 😀

vinka
16. apr 2010

😀 😀 😀 Ja som tu jak pokusny králik. 😀 😀 Moja teraz nie pečiem tortu.Asi v pondelok lebo cez víkend máme preteky. 😉 A potom zas idem piecť tortu kámoške takže o víkend už mám postarané. 🙂

erikasadek
16. apr 2010

janse si moja uchutnavacka;. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danka1962
18. apr 2010

vďaka za rady, budem ďalej skúšať a ak by niekto poradil aj to, či v návodoch je uvedené množstvo na výber programu len váha múky alebo aj s vodou a prísadami.

babatko37
19. apr 2010

Tie pletenky su skvele, dakujem za recept. A co je skvele, su jedle aj na druhy den.
Vinka, aky chlieb robievas. Ja som skusala uz vselico, ale podla nas sa to kupovanemu nevyrovna...

vierda
19. apr 2010

čaute gazdinky čitam že sa dost venujete domacej pekarničke mne maju dnes priniest date neake recepy pre začiatočničku dakujem

vinka
19. apr 2010

Babatko ja robím základný chlieb.Nechce sa mi hladať dáke iné.Ale s tým máš pravdu.Nevyrovná sa to kupnému v žiadnom prípade. 😀 Mi už nekupujeme ani knedlík a parené buchty.Všetko robím doma. 😀

vinka
19. apr 2010

Vierda ved si urob základy chlieb zo svojho receptára čo si dostala ku pekárničke. 😉