• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

1. augusta 2017 
24. máj 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ved to su tie co som tu dala aha vinka si ich hned oblubila..... uz chapem prepac cez mobil sa tahsie chape o co ide...
SUper ze kazdemu chutia ....... @ozi...
24. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek , jasné, mne hneď bolo divné, že by si ich Ty nemala odskúšané :wink: , pri Tebe mám pocit, že si piekla snáď všetko :dizzy_face:
24. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved som písala,že tvoje Erika :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja ich idem robiť v sobotu skoro ráno :wink: Pre hostí nech sú čerstvé :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pardón, som to nezaregistrovala :confused: :confused: :confused:
24. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozi a ako dopadol futbalista? :wink:
24. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi nie baby moje nie su ..... Nehnevajte som bez pc a cez mobil sa tazko pozera.... len stale tocite pletenky a tak som cgcela vediet co .je to za novinku.. Ale len to bol plany poplach neberte si moje slova zle prosim
24. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika neboj isto si to nikto zle nevysvetlil. :wink: To ty nám tu nosíš super recepty.A už by si mohla mať pc v poriadku lebo nepečieme :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave mi ho doniesol a snazim sa vsetko naistalovat je pradny pc a co je najhorsie vsetky fotky s nim.. v kely .. teraz davam vsetky programy naspat , nemozem skoro nic otvorit..
24. máj 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka skončili štvrtí, tuším zo šiestich, ale dal dva góly, takže aspoň v tomto bol spokojný :dizzy_face:

eri, neboj, ja som to tak pochopila, že si to Ty doniesla :wink:
24. máj 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre si to pochopila :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do certa baby jedne robte si srandicky zo mna;. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nie je jedno kto dal, recept ?,, ale ze chutna;. :grinning:

musim urobit znova brioche... :slight_smile:
24. máj 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie nieje jedno.Lebo kto tu dáva recepty si najviac ty.No teraz si sa vyserkala na nás a my sme nejedly :grinning: :grinning: Tak to naprav a napíš dáky super recept :grinning:
24. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka potvorka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mojo nie je ze mi muz donicil pc ver pmi chybal mi velmi ...
vyskusala si tych slimakov s domacim zlatym klasom a hrozienkami.. :wink:
24. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: zabiješ ma zabudla som a nie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: No ale ja teraz nemám čas na piplačku.Potrebujem rýchlovku :grinning: :grinning: Pečiem dve torty tak nietok času sa serkať :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verím ti,že ti chýbal.My sme boli na 5 dní v Bernolákove na dovči a aj pretekoch a ked som prišla domov tak ma až klepalo ked som zapla net :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka ja s teba umriem.. :grinning:
24. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky my sme uz asi zavisle na pocitacoch ked bez nich neprezijeme par dni :grinning: Dobra sprava u nas je ze uz aj mama si kupila pekarnicku, blizko nich otvarali novy Lidl tak mali nejaku v akcii tak si kupila a je spokojna aky dobry chlebik si uz upiekla :wink: :grinning: Svagrinej som dala overene recepty odtialto tak som ich odporucila aj mame nech moze skusat. Erika mas krasne detvaky :wink:
25. máj 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8589 robila som ich pol na pol s celozrnnou múkou a dala som do toho ľanové semiačka a boli mňam :wink:
26. máj 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nechce sa mi listovať v knižke od pekárnika.Dá sa čas nastaviž na panasonicu?Myslím aby sa mi spustil v noci program na pizzové cesto :wink:
26. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla som Ahojte :grinning: a dakujem :grinning:
26. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka... ja neporadím, nemám panasonic :grinning:

dnes som robila toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9139
polovica už neni a ani nevadilo, že su neni také pekné ako tam :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka pizza s aneda nastavit na casovac. :wink:
26. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Som si chcela nastaviť nech spím kým sa urobí cesto na banketky.Tak budem musieť vstávať o 04 :frowning2: :grinning:
26. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta si privstanes.. :grinning:
26. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ta čo už ked som si vymyslela takú K...nu :angry: :angry:
26. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neda sa vam nastavit odlozeny start na cesto? :astonished: Mne sa da, iba rychle cesto, dzem a este neviem co sa neda ale kysnute cesto sa mi da aj v noci robit :slight_smile: nie ze by som sa chystala ale uz som to skusala cez den aby som si to vedela predstavit co to bude robit ked nebudem mat nad nim dohlad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dusanab myslíš len kysnuté cesto?Bez pečenia :wink:
26. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, len kysnute cesto bez pecenia, to sa vam neda odlozit?
26. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok