Poraďte recepty pre domácu pekáreň

lodia
8. mar 2007

Ahojte devy!

Nemate skusenosti, ci zaujimave recepty s domacou pekarnou?..vcera mi pribudla v kuchyni domaca pekaren..dakujem za tipy a dobre rady, ktore sa u vas isto najdu..zaujimaju ma rozne druhy chlebov, ale aj kolacov..dakujem 😵 😵 😵

ozi
24. máj 2010

@erikasadek
tieto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12030

skús, sú fakt výborné 😉

erikasadek
24. máj 2010

jaj ved to su tie co som tu dala aha vinka si ich hned oblubila..... uz chapem prepac cez mobil sa tahsie chape o co ide...
SUper ze kazdemu chutia ....... @ozi...

ozi
24. máj 2010

@erikasadek , jasné, mne hneď bolo divné, že by si ich Ty nemala odskúšané 😉 , pri Tebe mám pocit, že si piekla snáď všetko 😵

vinka
24. máj 2010

Ved som písala,že tvoje Erika 😀 😀

vinka
24. máj 2010

No ja ich idem robiť v sobotu skoro ráno 😉 Pre hostí nech sú čerstvé 😀 😀

ozi
24. máj 2010

no pardón, som to nezaregistrovala 😕 😕 😕

vinka
24. máj 2010

Ozi a ako dopadol futbalista? 😉

erikasadek
24. máj 2010

jezisi nie baby moje nie su ..... Nehnevajte som bez pc a cez mobil sa tazko pozera.... len stale tocite pletenky a tak som cgcela vediet co .je to za novinku.. Ale len to bol plany poplach neberte si moje slova zle prosim

vinka
24. máj 2010

Erika neboj isto si to nikto zle nevysvetlil. 😉 To ty nám tu nosíš super recepty.A už by si mohla mať pc v poriadku lebo nepečieme 😀 😀 😀

erikasadek
24. máj 2010

no prave mi ho doniesol a snazim sa vsetko naistalovat je pradny pc a co je najhorsie vsetky fotky s nim.. v kely .. teraz davam vsetky programy naspat , nemozem skoro nic otvorit..

ozi
24. máj 2010

@vinka skončili štvrtí, tuším zo šiestich, ale dal dva góly, takže aspoň v tomto bol spokojný 😵

eri, neboj, ja som to tak pochopila, že si to Ty doniesla 😉

vinka
24. máj 2010

Dobre si to pochopila 😀 😀 😀

erikasadek
24. máj 2010

do certa baby jedne robte si srandicky zo mna;. 😀 😀 😀 😀
nie je jedno kto dal, recept ?,, ale ze chutna;. 😀

musim urobit znova brioche... 🙂

vinka
24. máj 2010

Nie nieje jedno.Lebo kto tu dáva recepty si najviac ty.No teraz si sa vyserkala na nás a my sme nejedly 😀 😀 Tak to naprav a napíš dáky super recept 😀

erikasadek
24. máj 2010

@vinka potvorka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mojo nie je ze mi muz donicil pc ver pmi chybal mi velmi ...
vyskusala si tych slimakov s domacim zlatym klasom a hrozienkami.. 😉

vinka
24. máj 2010

😕 😕 😕 😕 😕 zabiješ ma zabudla som a nie ☹ ☹ ☹ ☹ No ale ja teraz nemám čas na piplačku.Potrebujem rýchlovku 😀 😀 Pečiem dve torty tak nietok času sa serkať 😀 😀

vinka
24. máj 2010

Verím ti,že ti chýbal.My sme boli na 5 dní v Bernolákove na dovči a aj pretekoch a ked som prišla domov tak ma až klepalo ked som zapla net 😀 😀 😀

erikasadek
24. máj 2010

@vinka ja s teba umriem.. 😀

dusanab
25. máj 2010

Babulky my sme uz asi zavisle na pocitacoch ked bez nich neprezijeme par dni 😀 Dobra sprava u nas je ze uz aj mama si kupila pekarnicku, blizko nich otvarali novy Lidl tak mali nejaku v akcii tak si kupila a je spokojna aky dobry chlebik si uz upiekla 😉 😀 Svagrinej som dala overene recepty odtialto tak som ich odporucila aj mame nech moze skusat. Erika mas krasne detvaky 😉

ozi
26. máj 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8589 robila som ich pol na pol s celozrnnou múkou a dala som do toho ľanové semiačka a boli mňam 😉

vinka
26. máj 2010

Baby nechce sa mi listovať v knižke od pekárnika.Dá sa čas nastaviž na panasonicu?Myslím aby sa mi spustil v noci program na pizzové cesto 😉

vinka
26. máj 2010

Zabudla som Ahojte 😀 a dakujem 😀

adamko05
26. máj 2010

vinka... ja neporadím, nemám panasonic 😀

dnes som robila toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9139
polovica už neni a ani nevadilo, že su neni také pekné ako tam 😀 😀

erikasadek
26. máj 2010

vinka pizza s aneda nastavit na casovac. 😉

vinka
26. máj 2010

😒 😒 ☹ ☹ ☹ Som si chcela nastaviť nech spím kým sa urobí cesto na banketky.Tak budem musieť vstávať o 04 ☹ 😀

erikasadek
26. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ta si privstanes.. 😀

vinka
26. máj 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ta čo už ked som si vymyslela takú K...nu 😠 😠

dusanab
26. máj 2010

Ahojte, neda sa vam nastavit odlozeny start na cesto? 😲 Mne sa da, iba rychle cesto, dzem a este neviem co sa neda ale kysnute cesto sa mi da aj v noci robit 🙂 nie ze by som sa chystala ale uz som to skusala cez den aby som si to vedela predstavit co to bude robit ked nebudem mat nad nim dohlad 😀 😀 😀 😀

vinka
26. máj 2010

Dusanab myslíš len kysnuté cesto?Bez pečenia 😉

dusanab
26. máj 2010

ano, len kysnute cesto bez pecenia, to sa vam neda odlozit?