• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

27. februára 2017 
@bianka234 vločky dávam bežne, váhovo ich prisypem do hmotnosti múky a vodu nepridávam
otruby som skúsila len raz, tiež som spravila takto, ale chlebík bol taký suchší, tak možno by sa mohlo pridať trochu viac vody, vyskúšaj, len zas - aby sa ti neprepadol. Skús najskor len s vločkami, to mám overené :wink: :slight_smile:
12. aug 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka234 brisoka nam abyt mastna to nie je mastne cesto ma to byt vlacne a nadychnute a nie mastne...
nie je slovansky recept :wink:

no a pekaren tak su tri druhy vlhkosti pekarne a treba vyskusat na zaciatku co sa receptu tyka to je pokail podla receptu as suche.... cesto chyba voda treba pridat zapis si zvycajne je to rozdiel 20ml.. takze u panasoniku je to vzdy najvyssie naprikald ak nieklto napise 300ml vody u mna znamena 340 ml.. :wink:
12. aug 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo byt nema byt :wink: mastna :wink:
12. aug 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez davam ovsene vlocky bezne do chleba, cast muky nahradim vlockami a davam viac oleja ako sa pise v recepte a nie je suchy, je ok. Vacsinou sice davam pol chleba hned po vychladnuti do mraznicky a potom vyberiem nech sa rychlo nevysusi ale s tou rurou je to zaujimavy napad. Dnes som robila pivny chlieb a dokonca aj drobec zjedol cely krajec! A to on pecivo nejedava.... no hej, pivny mu vzdy chuti :wink: :grinning:
13. aug 2010 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek 300 ml tekutin pre mna znamena 250 ml :wink: treba fakt vyskusat a potom to pojde :slight_smile:
13. aug 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab no vidis su tri druhy treb an azaciatku vyskusat a potom sa uz len drzat receptu podl atoho.. :wink:
13. aug 2010 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky! Mohu se k vám přidat?
Toto téma jsem objevila ve středu a od té doby pročítám :wink: Máte zajímavé recepty a už se těším,až některé vyzkouším
Jinak na úvod - já mám už 2 roky Etu Harmony (máte ji některá?), a ze začátku jsem dělala jen ze směsí,pak jsem narazila na pár receptů na mmb,ale jinak ji moc nevyužívám,což bych chtěla změnit.
a pro pobavení - dneska jsem si přečetla test k té Etě - tak jsem se po dvou letech dozvěděla, že má 4 háky (to jsem tedy věděla), ale ne,že jsou 2 krátké a 2 dlouhéé :sweat_smile: ..bohužel ten jeden menší jsem zřejmě vyhodila :unamused:

no a protože jste tady vychvalovaly briošku,zkusila jsem ji dneska taky zadělat....samo,že mám ty dlouhé háky,takže budou asi čouhat :unamused: Těsto vypadá i chutná dobře,tak uvidíme...jen mám trochu problém s programem, protože pekárna nemá sladký program,tak jsem po různých komentářích dala klasik a uvidíme...byl to jediný program,kde šlo nastavit velikost a barvu.... není 3 hodiny na briošku hodně? :slight_smile: ...
omlouvám se, jsem v domácích receptech začátečník,tak se budu asi hodně ptát :slight_smile:
13. aug 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajdaelda Ahoj, asi to budeš muset hlídat, sladký program je méně než 3 hodiny a brioška bývá dost připečená, hlavně zboku, tak to třeba vypni dříve a měla by se ti povést
@alami vločky jsem ještě nezkoušela, vyzkouším, dávala jsem do toho super chlebíku slunečnicová semínka - přidávala jsem tak 1,5 lžíce a bylo to moc dobré.
13. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajdaelda ahoj, vitaj medzi nami
3h nie je veľa, ale zastav si pečenie skôr - teda pozeraj, ako ti vyzerá, ak sa ti bude zdať, skús špilkou, či je prepečená,
ja som ju včera robila na prog. sladký - má 2.55 a vypla som 15min skôr :wink:

ja som tiež začínala tak kadejak, aj sklamaná som bola, lebo som robila podľa receptov z návodu a tie sa mi vôbec nedarili. až keď som sa naučila čo a ako, tak ma to začalo baviť :slight_smile: zo začiatku teda len stála a sem tam robila kysnuté cesto na nejakú klasiku v rúre
13. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna slnečnicové a lanové dávam ja vždy, to tam vôôôbec neuškodí :slight_smile:
13. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna a tebe má aký čas program sladký? lebo mne až 2.55
13. aug 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami nevím přesně, ale je to pod 3 hodiny, tak 2:50 asi....
13. aug 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za přivítání :wink:
tak brioška zatím vypadá dobře...začíná i vonět, ještě zbývá 1:15, tak uvidíme...jen se zeptám - to nespadne, když to ke konci otevřu? :confused: s tím mám bohužel špatné zkušenosti z klasické trouby
13. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jiank k těm časům - já právě koukala na přehled časů všech programů a jsou tam kolem 3:30 anebo 2 hodin...a hlavně u dost z nich buď nejde nastavit velikost anebo barva....ale já to časem vykoumám :grinning:
ještě mě nadchly buchtičky,co se někdo dával...v neděli jdeme za tchýní,tak bych mohla zkusit,ale nevím,jestli si to zaslouží :grinning: :wink:
13. aug 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fííha baby ja mám sladký program na 3.30h, aj bola tá brioška taká pripečená, možno aj preto bola taká suchá
@erikasadek a ty dávaš kvások ako plnú lyžičku, ja som dala mierne kopcové 2, či treba celkom kopcom? Teraz pridám viac vody a asi skrátim čas, to môžem tú pekáren vypnúť hocikedy? Ako dlho sa vám robí brioška?
13. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri niektorych sladkych som citala, ze ak nie je na ne program, ma sa dat ten rychly chlieb :wink:
13. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajdaelda tu Etu som mala donedavna aj ja a po 2 rokoch som ju tak znicila, ze uz mam par dni novu pekaren, ale inu znacku. :wink:
13. aug 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zde je můj výtvor :wink: Ve skutečnosti je tak o odstín světlejší...a vypínala jsem ho taky 15min před skončením, tudíž se pekl 3:05, ale myslím,že bych to mohla tak o 10 min ještě zkrátit..
a už se těším na kafčo :grinning: ...dala jsem tam rozinky v rumu a čerstvou vanilku, kterou jsem použila poprvé,tak jsem na to fakt zvědavá...voní to nádherně po máslíčku :slight_smile:

jinak na Ete je jen ultrarychlý program a ten trvá zase 1:52...tak nevím...

@zucha a jakou jsi si pořídila teď?
13. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajdaelda presne takto sa mne pripiekla, erikasadek ju mala bledučkú :confused:
13. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem neodolala :grinning: a je výýýborná...vláčná, nadýchaná...příště tam dám jen víc hrozinek...a dokonce mi poprvé zůstaly nože v pekárně :confused:
@erikasadek díky za recept :wink:
už se těším,až si jí zítra dám s máslíkem či džemem
13. aug 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka234 no ale chuťově připečená není ...mě tedy nevadí,že je tmavší,ale příště jí zkusím vyndat dřív...no a ta vanilka...mňam, mňam ...ale příště ještě přidám hrozinky,bo je zbožňuju :grinning:
13. aug 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajdaelda philips a som spokojnejsia :wink: Ale je uz naozaj skor pre tych, co maju skusenosti s pecenim, takze za Etu aj Moulinex som velmi, velmi vdacna - tie som mala predtym
13. aug 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajdaelda som rada.. :slight_smile:
ja ju robim na programe ktory trva 4 hodiny.. :slight_smile:
na rychly by som urcite nedavala.. :wink:
no horzienak urcite ale pozor viac ako 30 g nie, bude prepadnuta. cesto bude tuhe;. :wink: nato pozor.. :wink:
13. aug 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajdaelda podarila sa ti :slight_smile:
pekárničku som ešte nikdy opred neotvárala, ale fakt som videla, že užje hotová, tak som otvorila a pichla, však aj rúra sa môže ku koncu, keď už skúšaš, či je hotovo. Zo začiatku nie!
13. aug 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami no nemalo by sa spravne uteka ti teplo teda horuci vzdcuh takze moze byt ze nebude dopecene.. apodobne , normalne plati ked domiesi , tak uz s aneotvara , kvoli kysnutiu hrozi prepad cesta, vnikne studeny vzduch..
alebo uz nebude taky dokonaly vysledok. :slight_smile:

ja osobne ani okienko nemam na pekarni , ale evadi doverujem jej uz som si zvykla spravny overeny recept vzdy vyjde..
ale zo zaciatku treba skusat.. :slight_smile:
13. aug 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erikasadek nemalo by sa otvarat ale ja otvaram lebo vyberam haky pred poslednym kysnutim aby mi neostali v ceste a zatial vzdy ok....zajtra budem nieco piect len este neviem co, ci rozky alebo upeciem buchty alebo co.... :frowning2:
13. aug 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusanab ja urobim zajtra nieco na tento sposob, len s upravenou zalievkou. Nemam totiz slah. smotanu, tak budu jogurty a este nieco :grinning: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=29672
13. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, inak baby, kde kupujete muku T650? Ja som ju vzdy zohnala v Coop Jednota a v pripade nutnosti aj v Bille, ale tam je zbytocne draha. Ale vcera som si vsimla, ze aj v Jednote a aj Tescu zacali predavat vyslovene chlebovu muku (aj len na kolace, kysnute cesto,.............) :fearful: Kupila som jeden sacok, tak uvidim. Uz ste ju niektora skusali????????? :confused: Ale inak aj ta chlebova je drahsia, ako T650 z Jednoty. Mozno tak o tretinu.
14. aug 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucha u nás ju majú v každom jednom obchode. tak ja sa len čudujem, že v iných mestách je s tým problém. V kauflande je zaručene, takže by mala byť vo všetkých kauflandoch, nie? u nás aj v malých dedinských obchodíkoch :wink:
14. aug 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok